Jedni na ligowym finiszu, inni w towarzyskich grach pucharowych.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy (C1)

Rapid Wodzisław Śląski – Rekord Bielsko-Biała 7:3 (4:0)

gole: Kurzyniec, Swatek, Łopatka

Rekord: Porębski – Kapuśnik, Kiełkowski, Korzec, Kurzyniec, Myszka, Starzykowski, Swatek, Słonka, Wójcik, Łopatka oraz Czerniak, Janusz, Klepaczek, Mendrygał, Nieciąg

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Gala: - Stanisław Szpejcher - Rekord Bielsko-Biała. Fantastyczny występ jednego zawodnika wystarczył, żeby w meczu dwóch równorzędnych zespołów ponieść tak dotkliwą porażkę.

5.06.2024 – środa

Turniej o Puchar ŚCF „Rekpol” U-17 – 1/4 finału

Rekord Bielsko-Biała – Gwarek Zabrze 2:2 (1:1); rzuty karne: 3:1

gole: Sadlik, Wójciga

Rekord: Żołneczko – Kaźmierczak, Kliś, Kovalenko (Wiertelorz), Legut, Motyka (Foxa), Sadlik (Walaszek), Sapiński (Witkowski), Targosz (Bańbuła), Wykręt, Wójciga (Łuczak)

Pomeczowa opinia trenera – Szymon Niemczyk: - Klątwa przełamana – Gwarek pokonany, a że po rzutach karnych – tym ciekawiej i z dodatkowym smakiem.

Turniej o Puchar ŚCF „Rekpol"” U-19 – 1/4 finału

Ruch Radzionków – Rekord Bielsko-Biała 2:2 (1:2); rzuty karne 3:4

gole: P. Pawlus, Młocek

Rekord: Pałosz – Gibiec, Gołąbek, Grabowski (Drewniak), Grabski (Matykiewicz), Górkiewicz (Dybał), Młocek (K. Pawlus), P. Pawlus, Ptak, Szemiot, Szymanek (Sobik)

Pomeczowa opinia trenera – Bartosz Woźniak: - Jak w każdym starciu z tym zespołem emocje sięgały zenitu i nie tylko te pozytywne. Największa kontrowersja miała miejsce w 86, minucie, gdy arbiter podyktował kuriozalny rzut karny dla drużyny przeciwnej. To skutkowało, że o awans do półfinału musieliśmy powalczyć w serii rzutów karnych. Kluczem było opanowanie emocji. Drużyna poradziła sobie z tym perfekcyjnie, wygrywając 4:3 .

I Wojewódzka Liga Młodzików (D1)

Rekord Bielsko-Biała – Górnik Zabrze 3:4 (0:1)

gole: F. Góral - 2, Maciejny - 1

Rekord: Karman – Dobija, Filipczak, F. Góral, Imielski, Kopka, Kozieł, Kędziora, Pasterny oraz Białek, Gierat, Maciejny, Witkowski, Kosmaty

Pomeczowa opinia trenera – Rafał Błażyczek: - W pojedynku z Górnikiem, który od prawie dwóch lat nie przegrał meczu w lidze, wyglądaliśmy całkiem dobrze. Oprócz zdobytych bramek mieliśmy jeszcze kilka dobrych okazji, ale zawodziły proste rzeczy. Mogliśmy strzelić gola na 3:1, ale po kilku minutach to przeciwnik strzelił dwie bramki. Niestety proste błędy w obronie powodują, że tracimy sporą ilość goli i nie widać w tym elemencie postępu. Sporo pracy przed nami.

II Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych (D2)

Kuźnia Ustroń – Rekord Bielsko-Biała 2:8 (1:4)

gole: Wierzchucki - 2, Sokołowski, Gad, Willmann, Olejniczak, Gojny, samobójczy po 1

Rekord: Kajstura – Lis, Żmuda, Kiedrowski, Gojny, Willmann, Mędrzak, Sokołowski, Gad, Olejniczak, Leszczawski oraz Droń, Krajewski, Wierzchucki

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Kubaczka: - Mecz z początku "elektryczny" w naszym wykonaniu, natomiast później chłopcy złapali odpowiedni luz w konstruowaniu akcji. Dużo świetnych akcji ofensywnych zakończonych golami, co cieszy. Dziękuję rodzicom za doping.

III Wojewódzka Liga Trampkarzy (C1)

Rekord Bielsko-Biała – Zapora Wapienica 8:2 (3:1)

gole: Nieciąg - 2, Gąsiorek, Gruszczyński, Białek, Havrylenko, Majcherek, Łach po 1

Rekord: Szkorupa – Klepaczek, Białek, Komędera, Mularczyk, Janusz, Majcherek, Mrózek, Nowak, Nieciąg, Gruszczyński oraz Szymański, Gąsiorek, Łach, Śmieja, Havrylenko

Pomeczowa opinia trenera – Patryk Porębski: - Zasłużone zwycięstwo podparte dobrą grą, szczególnie w drugiej połowie.