• Mniej spadkowiczów z III ligi
  • Gwiazda Ruda Śl. - Rekord B-B 2:1 (0:0, 1:1)
  • Hiszpania nie dla „Kubika”
  • Pięć startów – pięć medali, a szósty?

Futsal
2 Drużyna Futsal Ekstraklasa

Aktualności

Był jednym z bardziej wyróżniających się zawodników w niedzielnym meczu z GAF Omegą...

Kilka artykułów prasowych po niedzielnym spotkaniu...

Futsal Ekstraklasa

M P
1 Gatta Active Zduńska Wola 14 31
2 Rekord Bielsko-Biała 14 25
3 Pogoń '04 Szczecin 14 25
4 Red Devils Chojnice 14 23
5 FC Toruń 14 22
6 Nbit Gliwice 14 21
7 GAF Omega Gliwice 14 20
8 KGHM Euromaster Głogów 14 16
9 Clearex Chorzów 14 15
10 Red Dragons Pniewy 14 14
11 AZS UŚ Katowice 14 11
12 Gwiazda Ruda Śląska 14 8

następny mecz

Futsal Ekstraklasa - 15. kolejka
14.02.2016 (niedziela) godz. 18:00
Rekord Bielsko-Biała Red Dragons Pniewy

poprzedni mecz

1/8 HPP
10.02.2016 r.

2:1

Gwiazda Ruda Śl. Rekord Bielsko-Biała

Piłka Nożna
2 Drużyna III Liga

Aktualności

Sparingowy serial „rekordzistów” osiągnął...

W środowej grze kontrolnej rywalem bielszczan był czwartoligowiec z...

III Liga

M P
1 Odra Opole 15 34
2 Rekord Bielsko-Biała 15 32
3 BKS Stal Bielsko-Biala 15 29
4 Pniówek Pawłowice Śl. 15 27
5 Górnik II Zabrze SSA 15 23
6 Skra Częstochowa 15 23
7 GKS 1962 Jastrzębie 15 22
8 LKS Bełk 15 22
9 Szombierki Bytom 15 21
10 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 19
11 Ruch Zdzieszowice 15 17
12 LKS Czaniec 15 16

Następny mecz

III Liga śląsko-opolska - sparing
12.02.2016 r. (piątek), godz. 17:00
Iskra Pszczyna Rekord Bielsko-B

poprzedni mecz

III liga śląsko-opolska - sparing
6.02.2016 r.

9:1 (4:0)

Rekord Bielsko-B Halniak Maków Podhalański

Kobiety
2 Drużyna II Liga

Aktualności

Do startu rundy wiosennej jeszcze kilka tygodni, tymczasem pięć piłkarek Rekordu wyjedzie wkrótce na kadrowe...

Radość po złotym medalu futsalowych Młodzieżowych MP U-18 dziewcząt była w pełni...

II Liga

M P
1 LKS Polonia Prószków 11 29
2 Darbor Bolesławice 11 26
3 Rekord Bielsko-Biała 11 25
4 AZS PWSZ II Wałbrzych 11 24
5 AZS II Wrocław 11 22
6 KTS Polonia Bytom 11 21
7 KS SWD Wodzisław Śląski 11 15
8 LKS Rolnik II Biedrzychowice 11 10
9 TS Mitech II Żywiec 11 9
10 KKS I Zabrze 11 9
11 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 11 4
12 TS Chemik Kędzierzyn-Koźle 11 0

Młodzież

Aktualności

Szesnastu finalistów oraz skład grup eliminacyjnych mistrzowskiego turnieju –...

"Numer jeden" programu to mecz Futsal Ekstraklasy, pozostałe szczegóły -...

SPONSOR TECHNICZNY: PARTNERZY:       PATRONI MEDIALNI: