Wydarzenie weekendu – awans „rekordzistów z rocznika 2010 do Centralnej Ligi Juniorów U-15!

I Wojewódzka Liga Trampkarzy (C1)

Rekord Bielsko-Biała – Akademia BVB im. Łukasza Piszczka 1:2 (0:1)

gol: Kurzyniec

Rekord: Porębski - Czerniak, Kapuśnik, Kurzyniec, Macura, Majcherek, Mendrygał, Starzykowski, Słonka, B. Wójcik, Łopatka oraz Gruszczyński, Komędera, Mrózek, Mularczyk, M. Nowak

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Gala: - Z okazji dzisiejszego święta podeszliśmy do tego meczu jako nagrody dla chłopaków za codziennie wykonywaną pracę. Każdy mógł poczuć smak rywalizacji na pierwszoligowym poziomie tym bardziej, że tylko Real Madryt i Rekord Bielsko-Biała mają dzisiaj możliwość rywalizować z Borussią.

I Wojewódzka Liga Młodzików (D1)

Zagłębie Sosnowiec – Rekord Bielsko-Biała 6:3 (2:0)

gole: Dobija - 2, F. Góral - 1

Rekord: Karman - Białek, Dobija, Gierat, F. Góral, Imielski, Kędziora, Kopka, Kozieł oraz Maciejny, Witkowski, Filipczak, F. Zogata, Olejniczak

Pomeczowa opinia trenera – Rafał Błażyczek: - Kolejny dobry mecz za nami, ale znowu niepoparty wynikiem. Doprowadzamy do remisu 3:3 i mamy przewagę w meczu, ale nie potrafimy tego wykorzystać. Najbardziej szkoda, że znowu "za darmo" podarowaliśmy przeciwnikowi trzy, cztery bramki, czyli robimy błędy indywidualne, które nie mają prawa bytu, a znów się przytrafiły.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych (C2)

Górnik Zabrze – Rekord Bielsko-Biała 2:4 (2:1)

gol: Duźniak - 2, Barcik, Ł. Góral - po 1

Rekord: Gatnarczyk (Szkorupa) - Barcik, Duźniak, Ł. Góral, Kasprzak, Pasterny, Pogwizd, Velychko, Wojtakowski, Zbytniewski, Zioło oraz Hernik, Laskoś, Mucha, B. Nowak, Łach

Pomeczowa opinia trenera – Marcin Kasperek: - Mecz z kategorii tych najcięższych... w pierwszej połowie graliśmy zbyt nisko, przez co przeciwnik kontrolował grę. W drugiej połowie zagraliśmy odważniej, co pozwoliło nam spełnić marzenia! Brawo dla chłopaków! Brawo dla trenerów i całego Rekordu! Forza Rekord!

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)

Rekord Bielsko-Biała – Ruch Radzionków 1:3 (1:2)

gol: Szymanek

Rekord: Bem - Biela (Frohlich), Gołąbek (Matykiewicz), Dybał (Łach), K. Zajas, Ptak, Szemiot, Szymanek (Łuczak), Drewniak, Górkiewicz (Sadlik), P. Pawlus

Pomeczowa opinia trenera – Bartosz Woźniak: - Finalnie kończymy sezon na dobrym, piątym miejscu w tabeli, grając w bardzo wymagającej lidze juniorów starszych. Chciałbym podziękować każdemu zawodnikowi, który miał okazję grać i rozwijać się w tej drużynie. Dzisiejszy mecz przegraliśmy, ponieważ przeciwnik był konkretniejszy w swoich działaniach, ale to nie zmienia faktu, że sezon można zaliczyć na duży plus.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

SMS Tychy – Rekord Bielsko-Biała 1:2 (1:1)

gole: Wieliński, Drzymała po 1

Rekord: Mrożek - Beer, Czajka, Dobija, Grzegorz, M. Góral, Iskierka, Kurz, Mardaus, Rychły, Wieliński

Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Biłka: - Biorąc pod uwagę organizację gry, przede wszystkim w ataku, sporo nam brakowało do poziomu prezentowanego w wielu meczach tego sezonu, za co czuję się odpowiedzialny. Natomiast mimo to wygraliśmy mecz i tym samym I ligę B2. Brawa dla trenera Piotra Kusia, zawodników oraz zgranej grupy rodziców.

31.05.2024 – piątek

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)

Rekord Bielsko-Biała – GKS Katowice 2:4 (1:3)

gol: Syrek, Motyka

Rekord II: Pułka - Dudek, Iskierka (Budzich), Kubica, Kwaśny, Kłus (Czajka), Lipka (Grzegorz), Pala, Skolik (Motyka), Syrek (Szczygieł), Tabacarz (Łyszczarz)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Porażka po bardzo wyrównanym meczu. Piętnaście minut gry w anormalnych warunkach..., które nie wpłynęło na wynik spotkania.