III Wojewódzka Liga Trampkarzy (C1)

Rekord Bielsko-Biała – Siódemka Tychy 5:1 (2:0)

gole: Kurpas, Majcherek - po 2, Nieciąg - 1

Rekord II: Szkorupa – Białek, Gruszczyński, Komędera, Kurpas, Lach, Macura, Mendrygał, Mrózek, Nieciąg, B. Nowak oraz Havrylenko, Kosmaty, Laskoś, Majcherek, Mularczyk, Łach

Pomeczowa opinia trenera - Patryk Porębski: - Szkoda straconej bramki z rzutu wolnego. Reszta meczu pod naszą kontrolą.

II Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych (D2)

Akademia United Rydułtowy – Rekord II Bielsko-Biała 0:3 (0:1)

gole: Willmann - 2, Gojny - 1

Rekord: Karman – Kiedrowski, Willmann, Olejniczak, Lis, Gad, Gojny, Żmuda, Droń oraz Leszczawski, Krajewski, Wierzchucki, Kajstura

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Kubaczka: - Mecz pod pełną kontrolą. Boli tylko skuteczność zespołu, bo wynik powinien być dużo wyższy. Cieszy mnie, jako szkoleniowca, gra oraz myślenie zawodników na boisku.

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)

UKS Ruch Chorzów – Rekord Bielsko-Biała 1:3 (1:0)

gole: P. Pawlus, Grabski, Szemiot po 1

Rekord: Pałosz – Dybał (Gołąbek), Grabowski (Drewniak), Grabski, Górkiewicz (Biela), Matykiewicz, P. Pawlus, Ptak (Hubczak), Szemiot, Szymanek, K. Zajas

Pomeczowa opinia trenera – Bartosz Woźniak: - Pierwsza połowa słaba w naszym wykonaniu, „suszarka” w przerwie ewidentnie pomogła. Doprowadziliśmy do remisu, następnie grając w dziesięciu wyprowadziliśmy dwa wzorowe kontrataki, które dały nam zwycięstwo. Dostaliśmy ogromną dawkę siły mentalnej, która mam nadzieję zaprocentuje tym młodym zawodnikom.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

Unia Turza Śląska – Rekord Bielsko-Biała 3:5 (2:5)

gole: Kłus - 2, Motyka, Wójcik, Sordyl po 1

Rekord: Pułka – Beer (Dudek), Kubica, Kłus (Góral), Lipka, Motyka (Mathea), Pala, Skolik (Syrek), Sordyl, Wójcik (Szczygieł), Zaborowski (Tabacarz)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Zacytuję trenera Pontusa i miejscowych kibiców: "ma Pan bardzo dobrą drużynę". Bramki na 1:0 (Sordyl) nie powstydziłby się Tomasz Nowak w meczu z Pogonią Szczecin. PS. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia zawodnikowi z Turzy Śląskiej - Arturowi Klimankowi,

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)

Rekord I Bielsko-Biała – GKS Katowice 4:5 (0:2)

gole: Wiertelorz - 2, Sapiński, Wykręt - po 1

Rekord: Bem – Kliś (Porębski), Legut, Bigos (Kaźmierczak), Sadlik (Kovalenko), Targosz (Budka), Wykręt, Wiertelorz (Witkowski), Foxa, Łuczak (Walaszek), Sapiński (Wójciga)

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Szalony mecz i kapitalne widowisko dla kibiców. Jestem dumny z drużyny, że kolejny raz podjęła rękawicę przy rezultacie 0:2 i wyszła na 4:3. Tym razem sztuka "come back" - finalnie - niestety się nie powiodła.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

MOSiR Stal Zabrze – Rekord Bielsko-Biała 0:3 (0:2)

gole: Hylaszek, Sztorc, Iskierka

Rekord II: Mrożek – Biegun, Czajka, Dobija, Drzymała (Lis), Grzegorz (Swatek), Hylaszek, Iskierka (Klepaczek), Kwaśny, Rychły (Holbowski), Sztorc (Wieliński)

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Dobry mecz w naszym wykonaniu. Gra toczyła się głównie na połowie przeciwnika, więc mieliśmy okazję do doświadczenia ataku pozycyjnego. Co istotne - po dzisiejszych meczach lig B2, naturalne boisko nie powinno stanowić dla nas "wygodnej" wymówki w trudniejszych momentach.

17.05.2024 – piątek

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych (C2)

Stadion Śląski Chorzów – Rekord Bielsko-Biała 2:2 (1:1)

gole: Góral - 2

Rekord: Gatnarczyk – Barcik, Ł. Góral, Hernik, Kasprzak, Mucha, Nowak, Pasterny, Pogwizd, Velychko, Zbytniewski oraz Laskoś, Szkorupa, Szymański, Wojtakowski, Łach

Pomeczowa opinia trenera – Marcin Kasperek: - Mieliśmy ten mecz pod kontrolą do momentu, aż nie straciliśmy bramki do szatni, która była wynikiem indywidualnego błędu. W drugiej połowie chcieliśmy tę kontrolę odzyskać, ale niestety sędziowie pokrzyżowali nam plany jeszcze bardziej, uznając gola, przy którym piłka do bramki nie wpadła… Potrzebowaliśmy troszkę czasu, aby się z tej sytuacji otrząsnąć. Jednak woli walki i determinacji wystarczyło nam tylko na to, żeby doprowadzić do wyrównania… Musimy wyciągnąć wnioski z tego meczu, gdyż mogliśmy to spotkanie wygrać, pomimo niezależnych od nas wydarzeń.