II Wojewódzka Liga Młodzików

Żywiecka APN - Rekord Bielsko-Biała 2:5 (1:3)

gole: Kobędza - 2, Sadlik, Wiertelorz, Walczak po 1

Rekord: Zborek - Kur, Wykręt, Kliś, Sadlik, Wiertelorz, Józefowski, Walczak, Kliś oraz Paciorek, Kobędza, Drużbacki, Fender, Bigos, Kachel

Pomeczowa opinia trenera - Bogusław Matloch: - Z pośród tych chłopców na pewno  wyrośnie jakiś reżyser (albo "wykręci" jakiś numer w życiu). Scenariusz każdego meczu jest nie do przewidzenia. Brawo za cierpliwość w drugiej połowie. PS. Bramkarze przygotowują się do świąt.

Niedziela - 22.09.2019 r.

V Liga Okręgowa Trampkarzy

Rekord II Bielsko-Biała – Zapora Porąbka 3:3 (0:2)

gole: Krzempek, Dudys, Grabski

Rekord II: Florek - Białka, Biedrawa, Kaźmierczak, Kosmaty, Krzempek, Pieniądz, Poniński, Stwora, Sznabel, Wójcik oraz Dudys, Grabski, Pabis, Wierzbicki

Pomeczowa opinia trenera - Emil Kosiec: - „Meczycho” przez duże „M”. Konsekwencją, cierpliwością oraz zaangażowaniem pokazaliśmy, że gra ze starszym rocznikiem nam niestraszna!

III Wojewódzka Liga Młodzików

Trójka Czechowice-Dziedzice – Rekord II Bielsko-Biała 1:3 (0:1)

gole: Kobędza, Ciepielowski, Drużbacki

Rekord II: Paciorek - Bednarz, Kwaśniak, Kliś, Bigos, Fender, Kędelski, Drużbacki, Kobędza oraz Ciepielowski, Olma, Kachel, Śliwa

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Dzisiejszy przeciwnik bronił się bardzo nisko i mieliśmy problem ze sforsowaniem linii obrony. Dzięki mądrej grze, choć czasami zbyt mozolnej, stworzyliśmy mnóstwo sytuacji. Kończyły się niestety na nogach i plecach obrońców, którzy ofiarnie wybijali piłkę ze światła bramki. Niemniej jednak, elementy, na których skupialiśmy się w tym mikrocyklu były widoczne w naszej grze i to mnie bardzo cieszy.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Stadion Śląski Chorzów – Rekord Bielsko-Biała 3:0 (1:0)

Rekord: Jasek - Kajstura, Sekuła, Tekieli, Łach, Burda, Figura, Boruń, Kaspera, Pawlus, Ptak oraz Korczak, Gąsiorek

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - W 1. minucie musiałem dokonać pierwszej zmiany, sytuacja z 10. minuty wymusiła kolejną i w tym momencie możliwość korekt personalnych została wyczerpana. Zmierzyliśmy się z dobrze zorganizowanym zespołem, który górował nad nami pod względem fizycznym. Nie znaleźliśmy dzisiaj sposobu na zniwelowanie atutów przeciwnika.

III Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord II Bielsko-Biała - LKS Brzeźce 12:2 (8:1)

gole: Piekar - 3, Dudys, Michalski - po 2, Kensy, Łowiec, Urbaniec, Grabski, Pabis - po 1

Rekord II: Florek - Wierzbicki, Ogierman, Łowiec, Żyrek, Urbaniec, Grabski, Michalski, Pabis, Piekar, Dudys oraz Kensy, Mojeszczyk

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - W trakcie pierwszej połowy w kwestiach technicznych, taktycznych i motorycznych wyglądaliśmy dzisiaj bardzo dobrze. W kwestii mentalnej już niekoniecznie. Po przerwie prezentowaliśmy się odpowiednio w kwestii mentalnej i motorycznej, ale szwankowały aspekty techniczno-taktyczne. Dopiero końcowe 10 minut dało nam odpowiedni całokształt. Na marginesie - większość bramek zdobyliśmy dzisiaj ze stałych fragmentów gry, a przeciwnik w ten sposób strzelił obie (bezpośrednio z rzutów wolnych).

I Liga kobiet, gr. południowa

Respekt Myślenice – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:0)

gol: Nowak

Rekord: Ciupa – Skolarz, Polnik, Knysak, Cygan (Midor), Madeja (Chrząszcz), Franaszek, Nowacka, Moskała, Nowak, Mandla

Relacja

I Wojewódzka Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała – GKS Tychy 1:4 (1:2)

gol: Groń

Rekord: Jurek - Antczak, Groń, Gorgiel, Melanik (Tatarczyk), Brzazgacz, Gawlak, Mucha (Fabia), Olek (Piękoś), Kamionka, Szotek (Kowalczyk)

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Przegraliśmy z bardzo dobrze zorganizowaną drużyną. Mimo wszystko nawiązaliśmy walkę, i gdy wynik brzmiał - 1:2, tliła się nadzieja na lepszy wynik. W drugiej połowie skrzydła ewidentnie podcięła nam bramka na 1:3 w początkowych minutach. Walczyliśmy, zostawiliśmy serca, ale to za mało na tak dobrze grającą drużynę z Tychów.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała – MKS Żory 16:0 (10:0)

gole: Kosowski - 6, Mojeszczyk - 3, Przybylski, Gibiec - po 2, Kensy, Karpeta, Pawlus - po 1

Rekord: Jasek - Gibiec, Karpeta, Kosowski, Macura, Mojeszczyk, Olszewski, Pawlus, Przybylski, Piotr Szemiot, Paweł Szemiot oraz Kensy, Michalski, Żyrek

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Świetna pogoda, super przygotowane boisko i dobra gra zespołu - wszystko to sprawiło, że miło było oglądać chłopaków biegających po naturalnej trawie, gdzie każde zagranie sprawiało im ogromną przyjemność. Najbardziej cieszy fakt, iż każda bramka wpadała w inny sposób, po przemyślanej i kreatywnej akcji całej drużyny.

III Liga kobiet, gr. śląska

Rekord II Bielsko-Biała – Bory Pietrzykowice 4:1 (1:1)

gole: Predecka - 3, Waliczek - 1

Rekord II: Majewska - Flisiuk, Gąsiorek, Kłębek, Lizak, Pawlik, Predecka, Waliczek, Wiesner, Zdan, Szczotka

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Bardzo konkretny mecz w naszym wykonaniu. Pierwsza połowa wyrównana, ale już druga zdecydowanie na naszą korzyść. Powiem szczerze, że dziewczyny mnie zaskakują. Czym dłużej trwa mecz, to tym większą przewagę uzyskujemy i to kolejny raz. Cieszy mnie to bardzo, że mimo wąskiej kadry tak to wygląda. Chciałbym pochwalić każdą zawodniczą indywidualnie, bo to były dobre zawody. Brawo!