Sobota - 21.09.2019 r.

III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Iskra Pszczyna 6:1 (2:0)

gole: Lis, Siasta po 2, Czwiorok, Dokudowiec po 1

Rekord: Ślęzak (Szpuła) - Biegun, Dobija, Lis, Komędera, Iskierka, Siasta, Dokudowiec, Żyrek oraz Czwiorok, Góral, Gębala, Grzegorz

Pomeczowa opinia trenera - Marcin Kasperek: - Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny. Za nami też bardzo dobry mikrocykl treningowy, którego efekty widzieliśmy dziś. Gratuluję chłopakom zaangażowania, decyzyjności, a przede wszystkim charakteru, który pozwala nam na spokojną pracę, która w dalszym ciągu idzie w dobrym kierunku.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Górnik Zabrze 6:0 (3:0)

gole: Twarkowski - 2, Mucha, Kuś, Kasprzak, Piękoś po 1

Rekord: Przybyła (Sroka), Sobótka, Porębski, Sobierajewicz, Torchalski (Dudajek), Krzempek (Gawlak), Twarkowski (Nowak), Kuś, Mucha (Piękoś), Kasprzak, Szczurek

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Mimo wysokiej wygranej, to nie był łatwy mecz. Byliśmy bardzo  solidni w obronie i świetni w ataku szybkim. "Zabiliśmy" mecz strzelając na 4:0. Później, mimo że spotkanie straciło na temperaturze, byliśmy tak nakręceni, że kolejne bramki praktycznie same wpadały. Brawo zespół. PP - kto nie wie, niech pyta. "Jazda Rekord, gazu!!! "

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Iskra Pszczyna – Rekord II Bielsko-Biała 0:15 (0:9)

gole: Greń, Hutyra po 3, Kuczob, Pater, Kosowski, Macura po 2, Ligocki - 1

Rekord II: Mura - Greń (Stasica), Hutyra, Kawulok (Macura), Kuczob, Ligocki (Panewka), Matloch (Szymala), Pechciński (Kosowski), Pikiel (Adamczyk), Pater, Zmysło

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - W meczach z tzw. dołem tabeli trzeba szybko pozbawić przeciwnika złudzeń, co zawodnicy uczynili w ciągu pierwszych dwudziestu minut gry. Wynik do przerwy 0:9. Cieszy duże zaangażowanie do 90 minuty gry. Gratuluję bezcennego zwycięstwa... drużynie trenera Ruckiego.

Klasa Okręgowa "ZINA Bielsko-Tychy"

Rekord II Bielsko-Biała – Iskra Pszczyna 2:4 (2:4)

gole: Guzdek, Tomko

Rekord II: Szumera – Niemczyk, Gołata (Kamionka), Jampich (Groń), Olszowski, Frączek, Flaka (B. Kowalczyk), Formas, Wróblewski, Tomko, Guzdek (Z. Mucha)

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Z nieba do piekła w kilkanaście minut. Doświadczenie, doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie. Gramy w tej lidze, żeby nasi młodzi zawodnicy jak najwięcej go zdobywali, ale to właśnie tego najbardziej nam brak, żeby do przyjemnej dla oka gry dokładać również punkty.