Młodzież

Tak grała młodzież – 7-9.11.2023

Kilka gier w środku tygodnia, m.in. z meczem Centralnej Ligi Juniorek U-18, „zaległością” juniorów młodszych (B1) i potyczką I-ligowych młodzików.

9.11.2023 – czwartek

II Liga Wojewódzka Młodzików (D2)
Rekord Bielsko-Biała – Stal-Śrubiarnia Żywiec 9:0 (3:0)

gole: Willmann, Wierzchucki po 3, Gad, Czech, Sokołowski po 1

Rekord: Kajstura – Żmuda, Willmann, Gojny, Karman, Kiedrowski, Gad, Mędrzak, Krajewski oraz Czech, Wierzchucki, Leszczawski, Kamenchuk, Sokołowski, Lis

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Kubaczka: - Mecz od początku do końca pod naszą kontrolą. Wiele stworzonych sytuacji podbramkowych zamienionych na bramki, co cieszy. Jesienną rundę kończymy w dobrych nastrojach.

I Liga Wojewódzka Młodzików (D1)

Skra Częstochowa – Rekord Bielsko-Biała 1:5 (0:2)

gole: Dobija - 3, Kozieł, Tlałka po 1

Rekord: Dybczak - Dobija, F. Góral, Imielski, Kopka, Kozieł, Maciejny, Steciuk, Olejniczak, Witkowski, Filipczak oraz Tlałka, Kędziora, Kosmaty

Pomeczowa opinia trenera – Dominik Włosok: - Uważam, że zagraliśmy dobry mecz. W pierwszej połowie widać było, że podróż do Częstochowy nas trochę wymęczyła, przez co byliśmy na boisku nieco ospali, ale mimo tego udało nam się strzelić dwie bramki. W drugiej połowie gra wyglądała dużo lepiej. Bramki zdobyliśmy po dobrych akcjach, a także po skutecznym pressingu, który bardzo dobrze nam w tym meczu wychodził.

8.11.2023 – środa

I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B1)

GKS Katowice – Rekord Bielsko-Biała 4:2 (2:1)

gole: Maroszek, Szweda po 1

Rekord: Bem - Gumółka (Targosz), Kliś, Maroszek (Motyka), Mikłusiak, Porębski, Sadlik, Szweda (Wójciga), R. Walaszek (Wiertelorz), Witkowski (Sapiński), Wykręt (Bańbuła)

Pomeczowa opinia trenera – Szymon Niemczyk: – Fatalnie rozpoczęliśmy obie połowy, tracąc bramki w ich początkowych minutach. Pierwsza część, spora przewaga GieKSy, druga - poza pierwszymi pięciu minutami, zdecydowanie pod nasze dyktando. O końcowym wyniku zadecydowały błędy bramkowe takie, które wcześniej nam się nie zdarzały... Mimo wszystko jestem dumny z pracy drużyny w drugiej części meczu, z tego, jak walczyliśmy do samego końca. Były też trzy sytuacje, w których domagaliśmy się podyktowania rzutu karnego, ale czy słusznie, to musimy zweryfikować na chłodno przy wideo-analizie.

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B2)

APN Knurów – Rekord II Bielsko-Biała 0:6 (0:1)

gole: Drzymała, Ryś po 2, Tabacarz, Lis po 1

Rekord II: Gładysz - Dobija (Biegun), Grzegorz (Drzymała), Holbowski (M. Góral), Iskierka, Lipka (Kiełkowski), Lis (Sztorc), Mathea (Ryś), Skolik, Szczygieł (Wieliński), Tabacarz

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Kuś: – Zwycięstwo w dobrym stylu. Nieprzyjemny incydent w drużynie z Knurowa, złamany nos i wybity ząb - życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

7.11.2023 – wtorek

Centralna Liga Juniorek U-18, gr. południowa

Rekord Bielsko-Biała – Górnik Łęczna 3:3 (1:2)

gole: Madejczyk (40., 50., 75. min.)

Rekord: Śmiechowicz – Płonka, Sieradzka, Madejczyk, Bulczak, Sikora, Shevchuk, Galus, Niesłańczyk, Siwek, Szulawska

Pomeczowa opinia trenera – Michał Majnusz: – Przed spotkaniem remis brałbym w ciemno. Po spotkaniu odczuwamy delikatny niedosyt. Wyjść z 0:2 na 3:2, gdy rywal gra w dziesiątkę, mogliśmy dzisiaj pokusić się o trzy punkty, ale trzeba docenić to jedno "oczko", bo jest to nasz pierwszy punkt zdobyty w konfrontacji z "górniczkami" z Łęcznej w historii tych potyczek. Gratulacje dla dziewczyn, bo w "mega" okrojonym składzie, walczyły dzielnie i skutecznie! I dziękujemy bardzo za doping uczniom SMS-u, gdyż to dodało skrzydeł dziewczynom na boisku! Oby częściej takich spotkania, przy takim dopingu!

25.09.2024 / środa / godz. 13:00