Młodzież

Tak grała młodzież – 4.11.2023

A to ciekawostka – na siedem sobotnich potyczek, aż trzy mecze zespołów Rekordu z katowickim GKS-em…

4.11.2023 – sobota

I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B2)

GKS Katowice – Rekord Bielsko-Biała 3:1 (2:1)

gol: Zaborowski

Rekord: Tobiczyk – Biegun (Holbowski), M. Góral, Hylaszek (Lis), Kiełkowski (Budzich), Ryś (Swatek), Lipka (Mathea), Skolik, Szczygieł, D. Wójcik, Zaborowski

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Wynik nie oddaje przebiegu meczu. Zespół przez 90 minut pracował na korzystny rezultat. Prowadziliśmy grę, często w ataku pozycyjnym na połowie rywala, ale to przeciwnik wykorzystał nasze błędy i może cieszyć się z trzech punktów. Błąd to nauka na przyszłość, jeśli wyciąga się z niego wnioski. Mnie cieszy wspomniana praca zespołu i dążenie do celu - wygranej w oparciu o realizację założeń. Na to mamy wpływ, na końcowy wynik nie zawsze.

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych (D2)

Rekord II Bielsko-Biała – GLKS Wilkowice 2:7 (1:5)

gole: Pielas - 2

Rekord II: Sztafiński - Czech, Dudko, Kasperczak, Smoliński, Mędrzak, Krajewski, Rybarska, Mentel oraz Szyjka, Miszczyk, Waluś, Łopatka

Pomeczowa opinia trenera - Przemysław Musiał: - Chyba nasz najsłabszy mecz w przekroju całej rundy. Po odbiorze piłki bardzo szybko następowała strata i przez to rzadko wychodziliśmy ze swojej połowy. Dużo pracy przed nami.

I Liga Wojewódzka Trampkarzy (C2)

GKS Katowice – Rekord Bielsko-Biała 3:3 (0:2)

gole: Ł. Góral - 2, Velychko - 1

Rekord: Szkorupa (Mokrosz) - Barcik, Ł. Góral, B. Nowak, Pasterny, Pogwizd, Szczerbowski, Velychko, Zbytniewski, Zioło oraz Laskoś, Wojtakowski

Pomeczowa opinia trenera - Marcin Kasperek: - Pierwsza połowa dla nas. Były tylko dwa fragmenty, w których przeciwnik nas przycisnął. Udało nam się skończyć połowę dwubramkowym prowadzeniem. W przerwie meczu dokonałem złych korekt. Przeciwnik szybko zdobył bramkę i wrócił do gry. Wpłynęło to negatywnie na naszą drużynę, gdyż do momentu aż przeciwnik nie objął prowadzenia, praktycznie nie było nas na boisku. Szacunek dla chłopaków, że doprowadzili do remisu. Forza Rekord!

I Liga Wojewódzka Młodzików (D1)

Zagłębie Sosnowiec – Rekord Bielsko-Biała 4:3 (2:3)

gole: Dobija - 2, Góral - 1

Rekord: Dybczak - Steciuk, Imielski, Kopka, Kozieł, Góral, Witkowski, Maciejny, Dobija oraz Olejniczak, Filipczak, Tlałka, Zogata

Pomeczowa opinia trenera - Dominik Włosok: - W pierwszej połowie byliśmy drużyną lepszą - strzeliliśmy trzy bramki po dobrych, konstruktywnych akcjach. Niestety stałe fragmenty gry w obronie nadal sprawiają nam trudność, dlatego przez słabe krycie, przeciwnik tuż przed końcem pierwszej połowy strzelił nam gola z rzutu rożnego i z dwubramkowej przewagi zrobiło 2:3. W drugiej połowie przez pierwszy kwadrans zagraliśmy dobrze i mogliśmy podwyższyć wynik. Niestety, to przeciwnik strzelił bramkę, doprowadzając do remisu 3:3 i wtedy nasza gra zgasła. W ostatniej akcji meczu, po dalekim wykopie przeciwnika za linię naszej obrony, Zagłębie strzeliło bramkę dającą im zwycięstwo 4:3. Jestem zadowolony z postawy zawodników. Było widać zaangażowanie i realizowanie założeń meczowych, niestety brakło nam trochę szczęścia.

II Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych (D2)

Naprzód ‘46 Zawada – Rekord II Bielsko-Biała 3:3 (1:1)

gole: Gad, Kierpiec, Karman po 1

Rekord: Kajstura - Willmann, Kierpiec, Gad, Kiedrowski, Sokołowski, Gojny, Lis, Wierzchucki oraz Karman, Leszczawski, Ogar, Żmuda

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Kubaczka: - Mecz niewykorzystanych sytuacji, gdzie trzy strzelone bramki niestety nie wystarczyły, aby zgarnąć komplet punktów. Siła fizyczna przeciwnika przy stałych fragmentach gry przeważyła i wywozimy z ciężkiego terenu tylko jeden punkt. W w ostatniej minucie doliczonego czasu straciliśmy bramkę z rzutu wolnego. Do ostatniej kolejki będą toczyć się losy o utrzymanie w lidze.

Śląska Liga Juniorek Młodszych U-16

Rekord Bielsko-Biała – GKS Katowice 4:1 (2:1)

gole: Madejczyk - 2, Romanowska, Sikora po 1

Rekord: Becker - Sikora, Siwek, Ohirko, N. Hreschuk, Czuż, Shevchuk (Blaut), Romanowska, Koczur (Płonka), Bulczak, Madejczyk

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Należą się wielkie brawa dla dziewczyn! Zagraliśmy z drużyną, która na co dzień występuje w CLJ U-16 i... zdaliśmy ten trudny egzamin. Mimo mojej nieobecności w drugiej połowie wiem, że wyglądało to dobrze. Cieszę się bardzo z tych trzech punktów, ale jeszcze bardziej ze sposobu gry. Mamy pomysł na ten zespół i dziewczyny go realizują. Widać to było w dzisiejszym spotkaniu, myślę że kulturą gry przewyższaliśmy drużynę z Katowic. Gratulacje!

II Liga Wojewódzka Trampkarzy (C2)

Rekord II Bielsko-Biała – APN SMS Tychy 7:3 (3:3)

gole: Szkorupa - 2, Barcik, Szczerbowski, Śmieja, Pogwizd, Havrylenko po 1

Rekord II: Mokrosz - Gąsiorek, Havrylenko, Kasprzak, Laskoś, Pasterny, Pogwizd, Szczerbowski, Zbytniewski, Łach, Śmieja oraz Szkorupa, Barcik, Nowak, Velychko, Wojtakowski

Pomeczowa opinia trenera – Patryk Porębski: - Mecz, którego potrzebowaliśmy - "remontada"! Pierwsze 20 minut bardzo złe w naszym wykonaniu, przegrywaliśmy 1:3. Jednak udowodniliśmy, że da się wrócić i po zdobyciu gola na 2:3 tempo meczu oraz nasze działania w atakowaniu i bronieniu były zgodne z zasadami. Nieważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz. Rekord on fire!

25.09.2024 / środa / godz. 13:00