Większość biało-zielonych drużyn prezentuje się przed własną publicznością, zapraszamy na trybuny oraz do śledzenia bieżących rezultatów.

I Liga Wojewódzka Młodzików (D1)

Rekord Bielsko-Biała – Odra Wodzisław Śląski 8:0 (4:0)

gole: Duźniak - 3, Barcik - 2, Góral, Szczerbowski, Laskoś po 1

Rekord: Rodak — Kasprzak, Zioło, Szczerbowski, Grabski, Góral, Pogwizd, Duźniak, Barcik, Hernik, Szymański, Łach, Laskoś

Pomeczowa opinia trenera — Marcin Kasperek: - Za nami udany mecz i zarazem udane wejście w nowy sezon. Nasza dyspozycja to głównie efekt świetnie zorganizowanego i przepracowanego obozu przygotowawczego w Radomsku. Gratuluję chłopakom świetnej postawy. Wierzę, że to dopiero początek naszej wspólnej drogi rozwoju! Forza Rekord!!

II Wojewódzka Liga Trampkarzy (C1)

Rekord Bielsko-Biała – GKS Tychy 5:1 (3:1)

gole: Lipka, Wójciga, Motyka, Grzegorz, Kubica po 1

Rekord: Ślęzak - Beer, Wójcik, Gumółka, Iskierka, Kubica, Kwaśny, Lipka, Mardaus, Motyka, Wójciga oraz Biegun, Budzich, Grzegorz, Góral, Lis, Sordyl, Tobiczyk

Pomeczowa opinia trenera — Krzysztof Biłka: - Piłkarska postawa obu zespołów przełożyła się na wysokie tempo meczu. Sprostaliśmy wyzwaniu, dążąc do ostatniej minuty do jak najczęstszego przebywania na połowie rywala, co przyniosło bramki i sytuacje. Chwila na "oddech" i we wtorek kolejny mecz.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

Rekord Bielsko-Biała – GKS Jastrzębie 3:1 (0:0)

1:0 Łuczak

1:1 ...

2:1 Mikłusiak

3:1 Foxa

Pomeczowa opinia trenera — Patryk Porębski: - Byliśmy zdecydowanie lepsi od przeciwnika pod względem aspektów szkoleniowych. Dodatkowo w przerwie razem wyciągnęliśmy wnioski z pierwszej połowy i ustaliliśmy, jak można zaskoczyć przeciwnika. Konsekwentnie to robiliśmy, aż przyniosło to efekt w postaci zdobytych bramek. Brawo chłopaki, brawo drużyna! Dziękujemy również rodzicom za doping.

Rekord: Wiertelorz- Kwaśniak, Kliś (Mikłusiak), Bigos, Troc, Targosz, Bańbuła, Sadlik (Łyszczarz), Wykręt, Witkowski, Łuczak (Foxa)

Klasa okręgowa „Tychy – Bielsko-Biała”, gr. 5

Rekord Bielsko-Biała – Iskra Pszczyna 1:0 (1:0)

1:0 Profic (11. min., z rzutu karnego)

Rekord II: Kotełba – Kawulok, Walaszek, Krysik (46. Wójcik), Pater, Profic, Gibiec (85. Zątek), P. Pawlus, Bogunia, Tomiczek, Camara (70. Drewniak)

Relacja

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)

ROW 1964 Rybnik – Rekord Bielsko-Biała 3:2 (3:2)

1:0 ... (10. min.)

1:1 Macura (21. z rzutu karnego)

2:1 ... (26.min.)

3:1 ...

3:2 Olszewski (41. min., z rzutu wolnego)

Rekord: Adamecki (Mijas) - Macura, Karpeta, Żyrek (Wieczorek), Olszewski, Biela (Macura), Kempny (Hubczak), Kos, Śliwka (Łowiec), Mojeszczyk, Młocek

Pomeczowa opinia – Bartosz Woźniak: - Stan murawy pozostawiał wiele do życzenia, co spowodowało, że dominowała siła fizyczna i rządził przypadek. Potrzebowaliśmy czasu, aby dostosować się do panujących warunków. Jak pokazał przebieg meczu, zbyt późno, gdyż przegrywaliśmy już 1:3. Po golu Pawła Olszewskiego z rzutu wolnego wróciliśmy do gry. Niemalże przez całą drugą połowę graliśmy w przewadze jednego zawodnika, po czerwonej kartce dla gracza ROW-u. Niestety nie mieliśmy pomysłu, jak sforsować agresywną obronę gospodarzy. „Waliliśmy głową w mur”! Mimo ambitnej postawy nie udało się doprowadzić do remisu.