Październikowy finisz ligowy, ale to absolutnie nie koniec emocji, których dostarczają biało-zielone drużyny.

28.10.2023 – sobota

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B2)

Rekord II Bielsko-Biała – UKS Szopienice 8:2 (4:2)

gole: M. Góral, Tabacarz po 2, Hylaszek, Iskierka, Holbowski, Wieliński po 1

Rekord II: Tobiczyk - Dobija, M. Góral (Komędera), Hylaszek (Lis), Iskierka (Holbowski), Biegun (Budzich), Lipka, Rychły, Skolik (M. Nowak), Tabacarz, Wieliński

Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Biłka: - Na duży plus postawa w ataku pozycyjnym i realizacja mobilności. Dwa kamyczki w naszym ogródku po meczu to - ilość spalonych i brak w dwóch, trzech sytuacjach koncentracji przy stałych fragmentach.

II Liga Wojewódzka Trampkarzy, gr. południowa (C2)

RKP ROW Rybnik – Rekord Bielsko-Biała 4:1 (4:0)

gol: Velychko

Rekord: Szkorupa - Gatnarczyk, Havrylenko, Laskoś, B. Nowak, Pogwizd, Szymański, Velychko, F. Zogata, Śmieja, Łach oraz Gmaj, Kosmaty

Pomeczowa opinia trenera - Patryk Porębski: - Popełniliśmy błędy przy stałych fragmentach gry oraz obronie światła bramki, co skutkowało szybką utratą trzech goli. Cieszy mnie jednak postawa chłopaków, którzy odpowiednio przeanalizowali swoje błędy i w kolejnych sytuacjach już nie dopuścili rywala do zdobycia bramki. Druga połowa wygrana 1:0.

I Liga Wojewódzka Młodzików (D1)

Rekord Bielsko-Biała – Śląska Akademia Piłkarska 0:0

Rekord: Dybczak - Dobija, F. Góral, Imielski, Kopka, Kozieł, Maciejny, Olejniczak, Steciuk oraz Filipczak, Gierat, Pasterny, Tlałka, Witkowski

Pomeczowa opinia trenera - Rafał Błażyczek: - To był naprawdę ciekawy mecz, z dużą ilością fajnych akcji. A to, że przy tylu sytuacjach nie wpadła żadna bramka, rozpatrywać można w kategoriach cudu.

I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B1)

(13:30) GKS Katowice – Rekord Bielsko-Biała - ODWOŁANY

Śląska Liga Juniorek Młodszych U-16

Rekord Bielsko-Biała – TS ROW Rybnik 12:2 (3:0)

gole: Blaut, Romanowska, Shevchuk, Skrok, Czuż po 2, Bulczak, V. Hreshchuk po 1

Rekord: Rogoz - Blaut (M. Siwek), Bulczak (Shevchuk), Czuż, N. Hreschuk, Koczur, Ohirko (Sopicka), Płonka, Romanowska, Skrok, V. Hreschuk (Studencka)

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Zagraliśmy dwie kompletnie inne połowy. Chciałbym, żebyśmy wyglądali tak, jak w drugiej. To był ten zespół z iskrą w oku, który chce więcej, więcej i więcej. Pochwała dla Oksany, która jest "mózgiem" w środku pola tego zespołu.

Śląska Liga Młodziczek U-13

Rekord Bielsko-Biała – Czarni Sosnowiec 1:2 (0:1)

gol: Ogar

Rekord: Jania - Byrska, Kamenchuk, Kastelik, Koziołek, Ogar, Rybarska, Woźniak, Żur oraz Kraus, Pietrzyk, Szufłat

Pomeczowa opinia trenerki - Justyna Niedoba: - Dobra passa przerwana, mimo dużej przewagi w ataku nad przeciwniczkami nie wykorzystałyśmy swoich szans. Wyciągamy wnioski i gramy dalej!

24.09.2024 / wtorek / godz. 16:30