Tak grała młodzież – 22.11.2023

Biało-zielone juniorki zamknęły rundę jesienną.

22.11.2023 – środa

Centralna Liga Juniorek U-18, gr. południowa

Rekord Bielsko-Biała – SWD Wodzisław Śląski (6:0) - mecz przerwany, drużyna gości została zdekompletowana

gole: Sieradzka, Bulczak, Siwek, Jendrzejczyk, Żmudka, Szulawska po 1

Rekord: Śmiechowicz – Palichleb, Bulczak, Żmudka, Sieradzka, Jendrzejczyk, Sikora, Shevchuk, Niesłańczyk, Siwek, Szulawska

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Co tu powiedzieć po takim meczu... Mam nadzieję, że zespół SWD poradzi sobie z problemami, które dotknęły ten klub. Szkoda, że nie mogliśmy rozegrać dzisiaj pełnych 90-ciu minut, tym bardziej że to ostatnie spotkanie w rundzie. Mimo, że zagraliśmy około 25-30 minut, to mogliśmy zobaczyć gola "stadiony świata" w wykonaniu Martyny Żmudki, która huknęła z 30-stu metrów w same "widły". Ten dzień był ważny, ale nie ze względu na mecz, ale z powodu operacji, którą przeszła Karolina Nowak. Karo! Bądź silna - my na Ciebie czekamy i wierzymy! Widzimy się na boisku.