Niedzielna, głównie futsalowa, odsłona rywalizacji biało-zielonych.

Turniej I etapu eliminacji Młodzieżowych MP U-15 w futsalu, Wilkowice

GLKS Wilkowice – Rekord II Bielsko-Biała 0:4 (0:2)

gole: Zbytniewski, Velychko, Szczerbowski, Łach

GKS SMS Futsal Tychy – Rekord II Bielsko-Biała 2:5 (1:2)

gole: Góral - 3, Szczerbowski, Velychko po 1

Rekord: Szkorupa – Zioło, Zbytniewski, Velychko, Góral, Łach, Pogwizd, Szczerbowski, Kasprzak, Barcik

Opinia trenera – Andrea Bucciol: - Udany dla nas, choć krótki turniej – dwa mecze, dwa zwycięstwa. Fajnie chłopcy grali, według zasad które przyjęliśmy i wprowadziliśmy w krótkim czasie przygotowań. Ale to są chłopcy, którzy mają już jakieś doświadczenie, to ubiegłoroczni mistrzowie wśród 13-latków. Zawodnikom dziękuję za zaangażowanie, a ich rodzicom za wsparcie na trybunach.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

Rekord II Bielsko-Biała – Naprzód Rydułtowy 9:1 (2:0)

gole: Ryś - 4, Swatek - 2, Kłus, Tabacarz, Zaborowski po 1

Rekord: Gładysz – Czajka (Holbowski), Grzegorz (Biegun), Iskierka, Kiełkowski (Krakowski), Kłus (Ryś), Skolik, Suwada (Syrek), Swatek, Tabacarz (Budzich), Zaborowski

Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Biłka: - Tuż po pierwszej połowie, w której dobrze zespół realizował założenia, rywal złapał kontakt, ale… w 55. minucie było 5:1. Reakcja na straconego gola „rozbiła” gości. Przy wysokim prowadzeniu były momenty, z których mogliśmy „wycisnąć” więcej, z całości wyciągnęliśmy dużo.

Centralna Liga Juniorów w futsalu U-19, gr. III

GLKS Wilkowice – Rekord Bielsko-Biała 4:2 (2:0)

gole: Grabczyński, Ptak

Rekord: Florek – J. Zajas, Grabczyński, Mojeszczyk, Olszewski, Sadlik, Ptak, Gąsiorek, Gołąbek, Górkiewicz, Wykręt, Olczak, Kliś, Mijas

Pomeczowa opinia trenera – Andrea Bucciol: - To nie był najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Dużo, dużo pracy przed nami. Czy przyniesie ona pozytywy? Przekonamy się w najbliższą sobotę, we Wrocławiu.

25.09.2024 / środa / godz. 13:00