W terminarzu same frapujące pozycje, z derbami Rekordu na… finał niedzieli.

I Liga Wojewódzka Młodzików (D1)

Rekord Bielsko-Biała – AP Team Gliwice 5:1 (0:1)

gole: Barcik - 3, Velychko, Nowak po 1

Rekord: Szkorupa (Mokrosz) - Szczerbowski, Hernik, Zbytniewski, Grabski, Nowak, Ł. Góral, Velychko, Duźniak oraz Łach, Pogwizd, Laskoś, Gąsiorek, Barcik, Pasterny, Kasprzak

Pomeczowa opinia trenera – Marcin Kasperek: - Spodziewaliśmy się trudnego spotkania i przeciwnik nas nie zawiódł. Do gola na 3:1 toczyliśmy bardzo dobre i wyrównane zawody. Końcówka meczu zdecydowanie dla nas. Gratulacje dla chłopaków za zaangażowanie i walkę. Forza Rekord!

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych (A1)

GKS Tychy – Rekord Bielsko-Biała 4:2 (1:1)

gole: Kempny, Żyrek po 1

Rekord: Adamecki – Grabski, Biela (Karpeta), Żyrek, Mojeszczyk, Matykiewicz, Kempny, Kawulok, Śliwka (Drewniak), Wójcik (P. Pawlus), Młocek (Zątek)

Pomeczowa opinia trenera – Bartosz Woźniak: - Pierwsza połowa była pod naszą kontrolą i została udokumentowana bramką po akcji zespołowej. Strata bramki w doliczonym czasie gry pierwszej połowy była do uniknięcia. Na początku drugiej połowy budowaliśmy akcje i utrzymywaliśmy się przy piłce. Gol dla gospodarzy na 1:2 padł po stracie w środkowej strefie boiska i kontrze. Podobnie padła bramka na 1:3. Strzeliliśmy bramkę kontaktową, po dobrze rozegranym rzucie wolnym. Po „problematycznym” rzucie karnym straciliśmy bramkę na 2:4. Mimo porażki jestem zbudowany organizacją gry. Martwi mnie jednak kontuzja Szymona Młocka.

II Liga Wojewódzka Młodzików (D1)

Rekord Bielsko-Biała – Lisek Milówka 2:3 (1:1)

gol: Pogwizd, Velychko po 1

Rekord: Mokrosz (Szkorupa) - Pasterny, Gąsiorek, Kasprzak, Laskoś, Łach, Pogwizd, Maciejny, Hernik oraz Szczerbowski, Zbytniewski, Grabski, Nowak, Ł. Góral, Velychko, Duźniak, Barcik

Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Biłka: - Rozluźnienie po meczu z Gliwicami było naszym drugim przeciwnikiem, obok ambitnych „Lisków”. Sytuacji bramkowych nie brakowało, ale skuteczności już tak. W obronie daliśmy się kilka razy zaskoczyć i mamy to, co mamy biorąc pod uwagę wynik. Ja także mam mieszane odczucia po dzisiejszych meczach. Mimo wszystko z dużą przewagą tych pozytywnych.

I Liga Wojewódzka Juniorów (B1)

Rekord Bielsko-Biała – GKS Tychy 1:2 (1:0)

gol: K. Pawlus

Rekord: Pałosz - F. Kliś, Lorek, Dybał, K. Pawlus (Syguła), Górkiewicz (Gałka), Makles, J. Zajas, Bączek (Olczak), Oszek (Kuźma), Maroszek

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Gala: - Jestem zbudowany postawą zespołu na boisku. Zagraliśmy dobry mecz. Do 65. minuty kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Po kilku roszadach może nasza gra nie wyglądała już tak dobrze, ale na pewno zasłużyliśmy na punkty. Obie drużyny włożyły w ten mecz ogromny wysiłek. Szkoda, że „wymuszony” rzut karny, w ostatnim fragmencie meczu, zdecydował o wyniku końcowym.

Centralna Liga Juniorek U-17, gr. południowa

Rekord Bielsko-Biała – UKS Trójka Weronica Staszkówka/Jelna 2:3 (1:1)

gole: Sieradzka, Madejczyk po 1

Rekord: Dołowicz – Szendera, Witkowska, Żmudka, Sieradzka, Siwek, Sikora, Kisielewska, Fal, Niesłańczyk, Madejczyk

Pomeczowa opinia trenera – Michał Majnusz: - Ciężko mi opisać ten mecz. Nie zagraliśmy słabego spotkania, to na pewno. Szkoda niewykorzystanych sytuacji i rzutu karnego, ale mimo wszystko chciałbym podziękować dziewczynom za włożony wysiłek w to spotkanie, bo nie był to łatwy weekend!

Klasa Okręgowa „Bielsko-Biała – Tychy”, gr. 5

Rekord II Bielsko-Biała – LKS Studzienice 2:0 (0:0)

gole: Szczurek, Camara po 1

Rekord II: Szumera – Pater, Walaszek, Krysik, Bogunia, Wyroba (62. Śliwka), Profic, Gach (76. Pechciński), Szczurek (83. Wieczorek), Tomiczek, Camara

Relacja

I Liga Wojewódzka Juniorów (B2)

Rekord II Bielsko-Biała – Rekord Bielsko-Biała 4:6 (1:3)

gole Rekord II: Motyka - 3, Sordyl - 1

gole Rekord I: Szweda - 3, Kwaśniak - 2, Drużbacki - 1

Rekord II: Pułka (Gładysz) – Motyka, Sapiński (Skolik), Gumółka, Walczak (Holbowski), Iskierka (Hylaszek), Kwaśny (Sordyl), Mathea (Wójciga), Grzegorz (Beer), Pala, Porębski

Rekord: Bem (Tobiczyk) – Bańbuła, Bigos, Dominiak, Drużbacki, Kwaśniak, Legut, Szweda, R. Walaszek, Witkowski, Łopatka (Macura)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Niech żałują Ci, którzy nie oglądali. Ja oglądałem i we mnie aż kipi.

Pomeczowa opinia trenera - Patryk Porębski: - Dobra robota. Zwycięstwo dedykujemy wszystkim kontuzjowanym - Piotr, Maks, Kuba, Ksawery, Oliwier, dwóch Dominików - szybkiego powrotu do zdrowia!

22.09.2024 / niedziela / godz. 10:00