„Chus”: idziemy w dobrym kierunku

Trener futsalowców Rekordu Jesus „Chus” Lopez Garcia i jego opinia po wygranym 3:2 i 5:0 dwumeczu z mistrzami Czech, Interobalem Pilzno.

- W drugim z meczów byliśmy intensywni, dobrze pracowaliśmy w obronie. Mieliśmy kontrolę nad nim od pierwszej minuty, choć gole padły dopiero w drugiej połowie.

Generalnie z obu sparingów jestem zadowolony, tak z ambicji jaką zademonstrowali moi zawodnicy, jak i ze stylu gry. Co ważne, każdy zaliczył zbliżoną liczbę minut na boisku. W obu meczach na parkiecie pokazały się trzy nasze czwórki, według mnie bardzo interesujące, Krzysiek Iwanek i Bartek Nawrat również pokazali w bramce wysoki poziom gry. Kuba Florek zaliczył dziesięć minut w drugim ze spotkań i też było dobrze.

Meczami z Interobalem zakończyliśmy serię sparingów. Zaliczyliśmy trzy zwycięstwa i dwie porażki, zaraz na wstępie, z Haladasem, na początku przygotowań. Ale wyniki nie są ważne! Pomału kończymy przygotowania, wiemy co robimy bardzo dobrze, a w czym musimy być lepsi, co poprawić. Podkreślam, nieważne są rezultaty, ze stylu gry jestem zadowolony. Jeszcze trochę pracy przed nami, ale idziemy w dobrym kierunku.

02.10.2024 / środa / godz. 19:00