Polska z brązowymi medalami.
Ostatni mecz fazy grupowej.
Remis w drugim meczu.
Pierwszy mecz grupowy na korzyść Polek.
W letnich planach biało-zielonej ekipy Orlen Ekstraligi jest sześć gier kontrolnych.
Złoto dla Sosnowiczanek, dla „rekordzistek” pierwszy historii klubu tytuł wicemistrzowski wśród 18-latek!