Koniec wieńczy dzieło, wygraną 3:1 z Rolnikiem Głogówek futsalistki bielskiego Rekordu zamknęły udany, wicemistrzowski sezon 2025/26.
Galeria zdjęć autorstwa Pawła Mruczka
Galeria zdjęć autorstwa Szymona Bandury
Rekord TV:
TP/Rekord TV/foto: SzB
Polska z brązowymi medalami.
Ostatni mecz fazy grupowej.
Remis w drugim meczu.
Pierwszy mecz grupowy na korzyść Polek.
W letnich planach biało-zielonej ekipy Orlen Ekstraligi jest sześć gier kontrolnych.
Złoto dla Sosnowiczanek, dla „rekordzistek” pierwszy historii klubu tytuł wicemistrzowski wśród 18-latek!