Niedzielna odsłona ligowej rywalizacji „rekordzistów”, szczegóły poniżej.

II Wojewódzka Liga Młodzików (D1)

Rekord Bielsko-Biała – Naprzód-23 Rydułtowy 3:3 (1:1)

gole: Velychko - 2, Góral - 1

Rekord: Mokrosz – Kasprzak, Imielski, Pasterny, Steciuk, Łach, Góral, Maciejny, Dobija oraz Kędziora, Kopka, Velychko

Pomeczowa opinia trenera – Marcin Kasperek: – Jesteśmy podbudowani tym meczem. W 75-u procentach graliśmy rocznikiem młodszym, czego kompletnie nie było widać w przebiegu gry. Zdecydowaną część meczu dominowaliśmy, a wiele akcji robiło wrażenie! Brawa dla chłopaków! Forza Rekord!

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)

Ruch Radzionków – Rekord Bielsko-Biała 2:5 (0:2)

gole: Kuźma - 2, Oszek, Frohlich, Florek po 1

Rekord: Nowak – Dybał (Kwaśniak), Frohlich, Gąsiorek (Floek), Kuźma, Makles, Ohiienko (Motyka), Olczak, Oszek, Ptak, Syguła

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Gala: - Zmierzyły się dzisiaj dwa zespoły o zbliżonym poziomie piłkarskim. Z jedną różnicą: Ruch walczy o utrzymanie i presja, która ciążyła na chłopakach sparaliżowała zawodników. Rekord z kolei na pełnym luzie co przełożyło się na znakomity mecz w wykonaniu każdego z zawodników. Mnóstwo wygranych pojedynków, wiele znakomitych sytuacji i, co najważniejsze, kilka pięknych bramek. Fajnie się to oglądało

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. zachodnia

Rekord Bielsko-Biała – Odra Opole 1:0 (1:0)

gol: Tekieli (45. min.)

Rekord: Pałosz – T. Kliś, Kaźmierczak, Zajas (60. Łach), Gołąbek (70. Witkowski), K. Pawlus, Wiertelorz (77. Grabczyński), Wykręt (65. Madeja), F. Kliś (80. Lorek), Tekieli, Sadlik (51. Pieniądz)

Pomeczowa opinia trenera – Szymon Niemczyk: - Zwycięstwo na otwarcie łez. Cel - pożegnać się z prestiżową Centralną Ligą Juniorów z honorem - został zrealizowany. Na podsumowania i wnioski przyjdzie czas niebawem, tymczasem dziękuję i gratuluję całej drużynie za ten ostatni, pozytywny akcent sezonu.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

Rekord Bielsko-Biała – UKS Akademia Jaworzno 3:6 (0:3)

gole: Szweda - 2, Walaszek - 1

Rekord: Tobiczyk – Bańbuła, Bigos, Dominiak, Legut, B. Macura (Drużbacki), Szweda, Troc (Kurzyniec), R. Walaszek, Łopatka (Pawlik), Łyszczarz

Pomeczowa opinia trenera – Patryk Porębski: - Źle wchodzimy w mecz, pierwszy kwadrans to dominacja rywala i prowadzenie 3:0. Dopiero po tym czasie mecz się wyrównał i mieliśmy swoje sytuacje, jednak wątpliwy karny w końcówce zamyka mecz. Na drugą połowę postawiliśmy sobie za cel - zwyciężyć! Tak też się stało, jednak końcowy wynik chluby nie przynosi.

Rekord II Bielsko-Biała – Odra Wodzisław Śląski 1:2 (1:0)

gol: Gumółka

Rekord: Pułka – Beer (Grzegorz), Swatek, Sordyl, Gumółka, Holbowski (Sapiński), Hylaszek (Wójciga), Iskierka (Dobija), Kiełkowski, Mardaus (Skolik), Porębski

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Kuś: - Świetne 80 minut gry. Odważnie i z fantazją, odbiory w strefie wysokiej. Brakło trochę szczęścia i trochę fizyczności.

I Wojewódzka Liga Młodzików (D1)

Zagłębie Sosnowiec – Rekord Bielsko-Biała 1:6 (0:4)

gole: Szczerbowski – 3, Velychko – 2, Barcik – 1

Rekord: Mokrosz – Zbytniewski, Hernik, Zioło, Szczerbowski, Grabski, Góral, Velychko, Barcik oraz Szkorupa, Gąsiorek, Laskoś, Nowak, Pogwizd, Kasprzak

Pomeczowa opinia trenera – Marcin Kasperek: - Przechodzimy ostatnio dobry czas, który jest konsekwencją naszej ciężkiej i efektywnej pracy. Nie możemy się jednak zadowalać, tylko dalej poprawiać to, co możemy. Jeśli chodzi o przebieg meczu, to pierwsza połowa była bardzo dobra. Po przerwie zarówno my, jak i przeciwnicy mieliśmy sporo szans na zdobycie bramki. Wynik oceniam jako sprawiedliwy – odzwierciedlał przebieg spotkania. Gratuluję chłopakom i dziękuję trenerowi Tomkowi Nowakowi za pomoc podczas meczu, oraz wsparcie rodziców! Forza Rekord!