Startujemy z weekendem pełnym atrakcyjnych wydarzeń piłkarskich.

I Wojewódzka Liga Młodzików (D1)

Rekord Bielsko-Biała – AP Team Gliwice 3:3 (2:1)

gole: Konrad Duźniak, Łach, Zbytniewski

Rekord: Mokrosz – Zioło, Szczerbowski, Zbytniewski, Grabski, Góral, Gąsiorek, Duźniak, Barcik, Pogwizd, Hernik, Łach, Rodak

Pomeczowa opinia trenera - Marcin Kasperek: - Za nami bardzo ciężki mecz, który przez większość czasu byliśmy w stanie kontrolować. Stracona bramka na 2:3 wprowadziła w naszą grę dużą nerwowość. Takie końcówki są trudne do sędziowania, a my na każdą kontrowersję reagowaliśmy w sposób niewłaściwy. Mecz zakończył się remisem ze wskazaniem na nas, gdyż przy stanie 3:3 powinniśmy otrzymać rzut karny. Jeszcze dużo pracy przed nami, więc pracujmy...

I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B1)

Rekord II Bielsko-Biała – Stadion Śląski Chorzów 4:3 (3:1)

gole: Maroszek - 2, Sadlik, R. Walaszek po 1

Rekord: Pałosz – Górkiewicz, Gąsiorek, Kliś, Kraszewski (Dybał), Maroszek (Żebrak), Sadlik, Syguła, R. Walaszek, Witkowski, Zajas

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Mieliśmy w tym meczu dwa słabsze fragmenty gry. W pierwszych i ostatnich 15-stu minutach meczu. Wpierw straciliśmy bramkę z karnego i kapitana, który doznał kontuzji. Następnie przeciwnik zdobył kontaktową bramkę, a my oddaliśmy całkowicie inicjatywę. Przez pozostałą część mieliśmy kontrolę nad meczem. Było kilku bohaterów, ale to drużyna była kluczem do zwycięstwa.

I Liga Wojewódzka Juniorów (A1)

Rekord Bielsko-Biała – Rozwój Katowice 1:4 (1:2)

gol: Olszewski

Rekord: Mijas (Adamecki) – Macura, Karpeta (Biela), Pawlus (Wieczorek), Olszewski (Łowiec), Kempny (Hubczak), Żyrek, Kos, Drewniak (Mojeszczyk), Śliwka, Młocek (Malinowski)

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Ogromny niedosyt towarzyszący temu meczowi. Przegrywamy mecz, który był pod pełną kontrolą. Prowadzimy grę, kierujemy akcje ofensywne, zdobywamy bramkę i nagle tracimy gole - do przerwy - kuriozalne. Po przerwie próbujemy grać ofensywnie, przeciwnik w niskiej obronie, wydawało się, że bramka "wisi w powietrzu", aż tu nagle ponownie dwie kontry i finalnie 1:4. Nie załamujemy się wierząc, że praca, którą wykonujemy, przyniesie zamierzony skutek.

I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B2)

Stadion Śląski I Chorzów – Rekord II Bielsko-Biała 3:1 (2:1)

gol: Motyka

Rekord: Ślęzak (Tobiczek) – Beer (Sordyl), Wójcik (Kiełkowski), Gumółka (Dobija), Kubica, Kwaśny (Iskierka), Mardaus, Motyka, Pala, Walczak (Rychły), Wójciga (Mathea)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Fatalne otwarcie. po niecałych 10-ciu minutach było 0:2. Po bramce na 1:2 goniliśmy wynik, aż do 90 minuty, kiedy gospodarze strzelili trzecią bramkę. Chłopcy zagrali dobry mecz, czują się lekko skrzywdzeni przez sędziowski tercet.

Rekord Bielsko-Biała – Naprzód ‘23 Rydułtowy 8:1 (4:0)

gole: Foxa, Wykręt po 2, Targosz, Wiertelorz, Troc, Bańbuła po 1

Rekord: Drewniak- Bańbuła, Bigos, Foxa, Kwaśniak, Targosz, Troc, Wiertelorz, Wykręt, Łuczak, Łyszczarz

Opinia pomeczowa trenera - Patryk Porębski: - Pominąwszy parę błędów, wypadliśmy fantastycznie. Rewelacyjnie! To my dominowaliśmy na boisku. Wszyscy graliśmy nie tylko piłką, ale i umysłem. Tu była wielka różnica. Brawo drużyna!

9.09.2022 – Piątek

III Liga Okręgowa Młodzików (D2)

GLKS Wilkowice – Rekord Bielsko-Biała 0:7 (0:5)

gole: Imielski, Maciejny - 2, Góral, Dobija, F. Zogata po 1

Rekord: Dybczak – Dobija, Imielski, Kopka, Kozieł, Góral, Kosmaty, Maciejny, F. Zogata, J. Zogata, Białek, Steciuk, Malinowski, Kędziora

Pomeczowa opinia trenera - Rafał Błażyczek: - W trakcie mikrocyklu pracowaliśmy nad odpowiednim wsparciem dla zawodnika z piłką i w tym meczu realizowaliśmy to na wysokim poziomie. Nadal jednak mamy spory obszar do poprawy, aby to dobre wsparcie efektywniej wykorzystać. Patrząc na całość, trzeba pochwalić chłopaków za to, że ich mecze fajnie się ogląda, a wynik to tylko potwierdza.