Niedzielna część ligowej rywalizacji biało-zielonej młodzieży.

I Liga Wojewódzka Trampkarzy (C1)

Stadion Śląski Chorzów – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (1:0)

gole: Sordyl

Rekord: Pułka – Mathea, Pala, Gumółka, Sordyl, Hylaszek, Skolik, Sapiński, Kwaśny, Porębski, Motyka oraz Budzich, Grzegorz, Lis, Krakowski, Iskierka, M. Góral, Ślęzak

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Wynik oddaje przebieg wymagającego, w obszarach piłkarskim i motorycznym, meczu. Zespół jako całość z jednej strony, a tworzący go zawodnicy, jako jednostki, z drugiej - sprostali zadaniu. Ozdobą spotkania była nasza akcja, po której padł gol na 1:1. Wcześniej była interwencja meczu naszego bramkarza, chwilę po trafieniu gospodarzy na 1:0. W ostatniej fazie pojedynku była druga interwencja meczu, naszego drugiego bramkarza i "piłka meczowa" po naszej stronie.

II Liga Wojewódzka Młodzików (D1)

Rekord Bielsko-Biała – Rapid Wodzisław Śląski 1:3 (1:0)

gol: Duźniak

Rekord: Mokrosz (Dybczak) – Hernik, Zioło, Gąsiorek, Zbytniewski, Grabski, Velychko, Kasprzak, Duźniak oraz Pogwizd, Nowak, Łach, Barcik, Szczerbowski

Pomeczowa opinia trenera - Marcin Kasperek: - Po przyzwoitej pierwszej części wychodzimy na drugą i nie gramy nawet w połowie tak dobrze, jak potrafimy. Zabrakło nam walki, ambicji i determinacji.

Śląska Liga Młodziczek U-13

KKS Górnik Zabrze – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (1:0)

gol: Ogar

Rekord: Jania – Bielesz, Blaut, Byrska, Kamenchuk, Ogar, Rybarska, Sopicka, Szufłat oraz Daniluk, Koziołek

Pomeczowa opinia trenerki - Justyna Niedoba: - "Przespałyśmy" pierwszą połowę. W drugiej części stworzyłyśmy wiele sytuacji strzeleckich, ale tylko jeden raz futbolówka trafiła do bramki rywalek. Bardzo nerwowo zagrałyśmy w defensywie. Wiele razy oddałyśmy piłkę przeciwniczkom niecelnym podaniem. Ostatecznie spotkanie kończymy remisem 1:1. Mamy nadzieję, że wyciągniemy wnioski, z popełnionych błędów i nie będą się one już powtarzać.

Śląska Liga Trampkarek U-15

Rekord Bielsko-Biała – UKKS Katowice 2:2 (1:2)

gole: Shevchuk, Sikora - po 1

Rekord: Rogoz - Waleczek, Ohirko, Kataszczenko, Sapeta, Sikora, Shevchuk, N. Siwek, Madejczyk V. Hreschuk, N. Hreschuk oraz L. Hreschuk, M. Siwek, Studencka

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Gratulacje dla obu zespołów za postawę w dzisiejszym spotkaniu. Nasza gra, zwłaszcza w defensywie, wygląda coraz lepiej i to cieszy!

I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B1)

Rekord Bielsko-Biała – Gwarek Zabrze 3:3 (2:0)

gole: Maroszek - 3

Rekord: Bem - Bączek (Ohiienko), Dybał, Frohlich (Tarnówka), Gąsiorek (Syguła), Kaźmierczak, F. Kliś, Lorek, Maroszek, Oszek (Makles), Pieniądz

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Od początku byliśmy odpowiednio nastawieni, przez co nasza gra wyglądała bardzo dobrze. W pierwszej połowie strzeliliśmy dwie bramki, a okazji mieliśmy jeszcze kilka. Po przerwie straciliśmy dwie kuriozalne bramki, które podcięły nam skrzydła i długo wracaliśmy na swoje tory. Zdobyliśmy bramkę po pięknej akcji, i gdy wydawało się, że zasłużenie wygramy, przeciwnicy otrzymali kolejny kontrowersyjny rzut karny.