I Wojewódzka Liga Młodzików (D1)

Lisek Milówka – Rekord Bielsko-Biała 1:4 (1:0)

gole: Szczerbowski, Góral, Zioło, Duźniak po 1

Rekord: Rodak - Zbytniewski, Szczerbowski, Zioło, Laskoś, Góral, Nowak, Duźniak, Barcik oraz Szkorupa, Pogwizd, Kozłowski, Gąsiorek, Kasprzak, Hernik, Łach

Pomeczowa opinia trenera - Marcin Kasperek: - Nie weszliśmy dobrze w mecz. Brak odpowiedniego podejścia do spotkania z "czerwoną latarnią" ligi dał się we znaki podczas gry. W przerwie wszystko zmieniło się o 180 stopni i rywal nie miał najmniejszych szans. To pokazuje siłę naszej drużyny i wspólnie wraz z trenerem Danielem Ferugą jesteśmy zadowoleni z przebiegu wydarzeń. Forza Rekord!

Śląska Liga Trampkarek U-15

Tempo Paniówki – Rekord Bielsko-Biała 1:5 (1:3)

gole: V. Hreshchuk - 4, Blaut - 1

Rekord: Rogoz - Blaut, Ohirko, Krzak, Sapeta, L. Hreshchuk, V. Hreshchuk, N. Hreshchuk, Waleczek, Kataszczenko, Siwek oraz Fitowska, Bielesz, Sopicka

Pomeczowa opinia trenera - Justyna Niedoba: - Pierwsze minuty spotkania zupełnie nie układały się po naszej myśli. Dopiero po pierwszej bramce Viry Hreshchuk wróciłyśmy na dobre tory. Druga połowa spotkania toczyła się w zasadzie na połowie przeciwniczek, realizując założenia przedmeczowe.

5.10.2022 Środa

Centralna Liga Juniorek U-17, gr. południowa

1. KS Ślęza Wrocław – Rekord Bielsko-Biała 1:3 (0:0)

gole: Gutowska (48. min.), Sieradzka (65. min.) , Bednarek (70. min.)

Rekord: Dołowicz - Sikora, Piekarska, Żmudka, Fal (Sieradzka), Gutowska, Galus (Kataszczenko), Szendera (Waleczek), Szulawska, Bednarek, Witkowska

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Nie był to łatwy mecz dla naszych dziewczyn, ale koniec końców zwycięski. Ważne dla mnie jest to, że punktujemy z zespołami, od których faktycznie jesteśmy silniejsi i dzisiaj właśnie tak było. Gratulacje dla całego zespołu, chociaż szkoda straconej bramki pod koniec meczu.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

Rekord II Bielsko-Biała – SMS Tychy 2:3 (1:1)

gole: Motyka - 2

Rekord: Tobiczyk (Ślęzak) - Beer (Wójcik), Gumółka (Kiełkowski), Kubica (Hylaszek), Kwaśny (Dobija), Mardaus, Motyka, Pala, Sordyl, Walczak (Iskierka), Wójciga (Mathea)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Po takim meczu czuję się wygrany jako trener. Chociaż żaden zawodnik nie będzie czuł się dobrze po przegranym meczu, to dzisiaj wszyscy mogą powiedzieć - „graliśmy dobry mecz”.

4.10.2022 Wtorek

III Liga Okręgowa Trampkarzy Młodszych (C2)

UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice – Rekord Bielsko-Biała 2:3 (1:0)

gole: Macura - 2, Komędera - 1

Rekord: Solich – Macura, Komędera, Łopatka, Grzesik, Nowak, Pawlik, Kurzyniec, Kiełkowski, Grabiec, Zioło oraz Święch, Tekieli, Nowicki, Słonka, Kliś, Hankus

Pomeczowa opinia trenera - Michał Trojak: - Od początku przejęliśmy inicjatywę w tym spotkaniu, lecz nie potrafiliśmy przedostać się w pole karne przeciwnika, albo lepiej finalizować akcje. Przeciwnik zagrażał najbardziej po dalszych zagraniach za linię obrony. Jedna taka akcja zakończyła się powodzeniem. A tuż po przerwie zaskoczył nas stały fragment gry i było 0:2. Drużyna dobrze zareagowała i szybko zdołała zdobyć bramkę kontaktową. Od tej pory nasza przewaga zdecydowanie się powiększyła. Gratulacje dla całej drużyny za pokazanie charakteru i wiarę do końca w to, że możemy wygrać to spotkanie.