I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B2)

GKS Jastrzębie – Rekord II Bielsko-Biała 8:1 (3:1)

gol: Motyka

Rekord: Ślęzak - Beer, Wójcik (Dobija), Kiełkowski (Iskierka), Kubica, Kwaśny, Mardaus (Góral), Motyka, Sordyl, Walczak (Mathea), Wójciga (Hylaszek)

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Kuś: Juniorzy młodsi z Jastrzębia wygrali zdecydowanie z trampkarzami starszymi Rekordu. Trampkarze Rekordu strzelili honorową bramkę, po najładniejszej akcji meczu. W środę następna kolejka.

I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B1)

Odra Wodzisław Śląski – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:0)

gol: Gąsiorek

Rekord: Florek - Górkiewicz, Gąsiorek, Maroszek, Syguła, Tarnówka, Walaszek (Gałka), Witkowski (Dybał), Wykręt (Sadlik), Zajas, Łuczak (Wiertelorz)

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Na głównej murawie przyjemnie było oglądać potyczkę dwóch równorzędnych zespołów. Typowy mecz na remis, z małą liczbą sytuacji bramkowych. Punkt dla nas cenny, ponieważ strzeliliśmy bramkę w doliczonym czasie gry.

III Liga Okręgowa Młodzików (D1)

Akademia BVB im. Łukasza Piszczka – Rekord Bielsko-Biała 1:2 (0:1)

gole: Szczerbowski, Laskoś

Rekord: Szkorupa - Kasprzak, Zioło, Laskoś, Szczerbowski, Góral, Barcik, Szymański, Gąsiorek oraz Mokrosz, Łach, Kozłowski

Pomeczowa opinia trenera - Marcin Kasperek: - Początki pierwszej i drugiej połowy po raz kolejny mamy bardzo dobre. Jakość spada w momencie, gdy rotujemy się na pozycjach, ale są to działania konieczne do właściwego rozwoju chłopaków. Dużo nowych wniosków udało się wyciągnąć chłopakom, co jest dla mnie jako trenera najważniejsze. Forza Rekord!

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. zachodnia

Arka Gdynia – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (1:0)

gol: Pieniądz (90+3. min.)

Rekord: Pałosz - T. Kliś (46. Kraszewski), Łach, Pawlus, Grabczyński, Ptak (81. Kaźmierczak), Tekieli, Bączek (66. Kuźma), Pieniądz, Madeja (84. Gołąbek) , Oszek (72. Brząkalik)

Pomeczowa opinia trenera – Szymon Niemczyk: - Zagraliśmy dziś najlepszy mecz rundy i po weryfikacji wideo mogę śmiało powiedzieć, że mecz wygraliśmy! Niestety w protokole meczowym widnieje remis – piłka wyraźnie przekroczyła linię bramkową Arki, pechowo jednak umknęło to uwadze sędziów. Gratulacje dla drużyny za walkę do samego końca. Takich „Nas” chciałbym oglądać co tydzień!

III Liga Okręgowa Młodzików (D2)

Rekord Bielsko-Biała – Iskra Pszczyna 10:0 (4:0)

gole: Kozieł - 4, Kopka, Maciejny po 2, Góral, Imielski po 1

Rekord: Dybczak - Dobija, Imielski, Kopka, Kozieł, F. Góral, Kosmaty, Maciejny, Olejniczak oraz Białek, Steciuk, F. Zogata, J. Zogata

Pomeczowa opinia trenera - Rafał Błażyczek: - W takim meczu często zawodnicy mają problem z utrzymaniem odpowiedniej koncentracji i grają egoistycznie. My większość meczu graliśmy razem, jak drużyna. Utrzymaliśmy odpowiedni poziom gry, co bardzo cieszy.

III Liga Okręgowa Trampkarzy (C2)

Rekord Bielsko-Biała – GKS Tychy 1:6 (0:4)

gol: Łopatka

Rekord: Solich - Komędera, Macura, Kliś, Nowicki, Grzesik, Łopatka, Słonka, M. Nowak, Pawlik, Kurzyniec oraz Święch, Tekieli, Hankus, B. Nowak, Hernik

Pomeczowa opinia trenera – Michał Trojak: - O tym meczu chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć... Od początku spotkania przeciwnicy narzucili ciężkie warunki do gry, poprzez agresywny i wysoki pressing, co zdecydowanie utrudniało nam budowanie akcji. Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja drużyny gości pod względem wolicjonalnym i piłkarskim. W drugiej połowie, po pewnych korektach, szukaliśmy lepszej gry i próbowaliśmy stawić czoła zdecydowanie lepiej zorganizowanemu przeciwnikowi. Nasza gra wyglądała lepiej, tak samo jak każdy z zawodników pod kątem chęci i mimo, że brakowało nam umiejętności, to walczyliśmy. Całej drużynie należą się słowa otuchy i docenienie za drugą połowę.

Śląska Liga Młodziczek U-13

Rekord Bielsko-Biała – ROW Rybnik 3:4 (0:3)

gole: Ogar - 2, Bielesz - 1

Rekord: Jania - Krzak, Blaut, Gallino, Kamenchuk, Bielesz, Woźniak, Loranc, Ogar oraz Daniluk, Szufłat, Byrska

Pomeczowa opinia trenera – Zbigniew Witkowski: Źle rozpoczęliśmy ten mecz. Po piętnastu minutach i po dość przypadkowych błędach przegrywaliśmy 0:3. Potem przejęliśmy inicjatywę i jeszcze w pierwszej połowie oddaliśmy kilka groźnych strzałów na bramkę przeciwnika. Od początku drugiej połowy do końca spotkania dominowaliśmy na boisku. W tej części gry piłka po naszych strzałach trzy razy trafiła w poprzeczkę, jeden raz w słupek, a raz w spojenie słupka z poprzeczką. Pomimo to stworzyliśmy tyle sytuacji, że zdobyliśmy trzy gole. Niestety przeciwnik strzelił jedną bramkę w tej części i zwyciężył 4:3. Mimo to cieszy, że po wskazówkach udzielonych w przerwie potrafiliśmy zdecydowanie skorygować i poprawić naszą grę. Byliśmy bliscy, tak naprawdę, nie tylko remisu, ale zwycięstwa...

30.09.2022 – Piątek

II Wojewódzka Liga Trampkarzy (C1)

Rekord Bielsko-Biała – BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 5:2 (2:1)

gole: Hylaszek - 2, Sordyl, Mardaus, Wójciga po 1

Rekord: Ślęzak- Biegun, Dobija, Kubica, Kwaśny, Lis, Mardaus, Mathea, Motyka, Pala, Sordyl oraz Beer, Budzich, Wójcik, Góral, Hylaszek, Iskierka, Wójciga

Pomeczowa opinia trenera Krzysztof Biłka: - „Przepchnęliśmy” wygraną. Determinacja w kluczowym fragmencie meczu, przy wyniku 2:2 była…, kluczowa. Za to słowa uznania dla chłopaków. Spoglądając na drugą stronę medalu…, straciliśmy po przerwie kontrolę nad przebiegiem spotkania. W naszą grę wkradł się chaos, z którego „urodziły się”… trzy zasłużenie zdobyte gole. Dostarczyliśmy sobie i kibicom sporo emocji w drugiej połowie. Takie mecze na dłużej zostają w pamięci.