II Wojewódzka Liga Młodzików (D2)

TS United Żywiec – Rekord Bielsko-Biała 2:4 (1:2)

gol: Dobija - 2, F. Góral, Kopka po 1

Rekord: Dybczak - F. Góral, Kędziora, Kopka, Kosmaty, Maciejny, Steciuk, F. Zogata, J. Zogata, Olejniczak oraz Malinowski, Imielski

Pomeczowa opinia trenera - Rafał Błażyczek: - Trudny mecz za nami z dwóch powodów. Po pierwsze, całonocna ulewa sprawiła, że boisko nie nadawało się do gry na poziomie, który chcemy prezentować. Błoto, którego przybywało z każdą minutą sprawiało nam spore problemy w konstruowaniu akcji. Druga sprawa, to dobra i ambitna postawa przeciwników, którzy nie pozwalali nam na zbyt wiele. Tak czy owak wszystko dobre, co się dobrze kończy. Życzę wszystkim udanej majówki.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

GKS Tychy – Rekord II Bielsko-Biała 3:2 (1:2)

gole: Beer, Gumółka po 1

Rekord: Ślęzak – Gumółka (Kubica), Wójciga, Walczak (Beer), Skolik, Rychły (Holbowski), Porębski, Motyka, Kiełkowski (Kwaśny), Iskierka (Sordyl), Sapiński

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Kuś: - Z bólem brzucha bywa dwojako – czasami po prostu boli brzuch, a czasami boli po półtoragodzinnym opychaniu się tortem. Ja dzisiaj tak „opychałem się tortem”, i mimo że na końcu pojawił się lekki ból brzucha po przegranej, jestem bardzo zadowolony z tego meczu. W poprzedniej rundzie przegraliśmy z tą drużyną 0:8…

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. II

Górnik Zabrze – Rekord Bielsko-Biała 3:0 (0:0)

Rekord: Bem - Lorek, Grabczyński (81. Kaźmierczak), T. Kliś (77. Kraszewski), K. Pawlus, Łach, Madeja, Tekieli (66. Wiertelorz), Górkiewicz (75. Maroszek), Kuźma (46. Pieniądz), Ptak (70. Bączek)

Pomeczowa opinia trenera – Szymon Niemczyk:  - W pierwszej połowie nic nie zapowiadało, że przegramy różnicą trzech bramek. Skutecznie broniliśmy się przed tym, co Górnik proponował w ataku. Właściwie to najlepszą okazję do otwarcia wyniku mieliśmy my. W przerwie wydawało się, że jesteśmy skoncentrowani, pozytywnie naładowani, a w banalny sposób straciliśmy dwie bramki w pierwszych pięciu minutach drugiej połowy i w zasadzie, mówiąc kolokwialnie, było „po meczu”.

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)

Rozwój Katowice – Rekord Bielsko-Biała 2:0 (1:0)

Rekord: Adamecki – Grabski, P. Pawlus (Hubczak), Żyrek, Wójcik, Matykiewicz, Zątek, Kawulok, Śliwka, Drewniak (Karpeta), K. Macura (Panewka)

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Mimo przegranego meczu jestem zadowolony z gry zespołu. Po wyrównanej pierwszej połowie przegrywaliśmy 0:1. W drugiej połowie dążyliśmy do wyrównania, przez co osiągnęliśmy przewagę kreując sytuacje bramkowe. Niestety, obroniony przez rywali rzut karny zmienił obraz naszej dobrej gry i w końcowej fazie straciliśmy drugą bramkę.

Klasa Okręgowa „Bielsko-Biała – Tychy”, gr. 5

Rekord II Bielsko-Biała – LKS Wisła Wielka 8:0 (4:0)

gole: Szczurek (12. min.), Camara (24., 36., 52. i 85. min.), Tomiczek (40. i 55. min.), Profic (88. min.)

Rekord II: Kotełba – Pater, I. Macura (57. Pechciński), Walaszek, Bogunia, Kempny, Profic, Szczurek, Gaudyn (70. Wieczorek), Tomiczek, Camara

Pomeczowa opinia trenera – Dariusz Rucki: - Dobry mecz w naszym wykonaniu, zrobiliśmy swoje. Fundamentem zwycięstwa było właściwe podejście do rywali.

Śląska Liga Młodziczek U-13

Czarni Sosnowiec – Rekord Bielsko-Biała 3:2 (0:2)

gole: Koziołek, Woźniak po 1

Rekord: Jania – Bielesz, Byrska, Krzak, Ogar, Rybarska, Sopicka, Szufłat, Woźniak oraz Croston, Daniluk, Kamenchuk, Koziołek

Pomeczowa opinia trenerki - Katarzyna Moskała: - Wygrywając 2:0 do przerwy, nie możemy myśleć, że ten wynik "sam się dogra". Za takie nastawienie dostałyśmy srogą lekcję. Mecz trwa sześćdziesiąt minut, a my grałyśmy dobrze przez połowę czasu - były dobre momenty, ale potrzebujemy takich więcej. Cieszy to, że zaangażowanie dziewcząt było znacznie większe, niż w poprzednim meczu.

Centralna Liga Juniorek U-17, gr. południowa

Rekord Bielsko-Biała – KSP Kielce 5:0 (2:0)

gole: Madejczyk (3. min.), Witkowska (15. min.), Bednarek (55. min.), Galus (60. min.), Sikora (74. min.)

Rekord: Ziebura - Kisielewska (Szendera), Witkowska, Piekarska, Żmudka, Sieradzka (Siwek), Madejczyk, Sikora, Gutowska, Niesłańczyk (Galus), Bednarek

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Dziwny mecz, w którym może nie zaprezentowaliśmy się wybitnie, ale wygraliśmy zdecydowanie. Spotkanie do ostatniej minuty było pod naszą kontrolą. Najważniejsze, że dziewczyny ominęły kontuzje. Gratulacje i udanej majówki!