Tak grała młodzież – 30-31.08.2023

Kończymy sierpień i na dobre rozkręcamy ligową „karuzelę” z udziałem biało-zielonych.

31.08.2023 – Czwartek

Śląska Liga Juniorek Młodszych U-16

Akademia Piłkarska SJZ Jastrzębie Zdrój – Rekord Bielsko-Biała Romanowska 1:14 (1:8)

gole: Romanowska - 3, Shevchuk, Sikora, Bulczak - po 2, Madejczyk, Bulczak, Siwek, Koczur, V. Hreschuk po 1

Rekord: Becker (Rogoz) - N. Hreschuk, Koczur, Madejczyk (Blaut), Ohirko, Płonka (Kataszczenko), Romanowska, Shevchuk (V. Hreschuk), Sikora, Siwek (Sopicka), Bulczak (Studencka)

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Szacunek dla drużyny gospodyń. Wynik wskazuje, że było to łatwe spotkanie, ale tak wcale nie było - ciężka murawa oraz bardzo dobra gra na spalonego przeciwniczek, ale udało się znaleźć sposób na to. Zawsze miło słyszeć ze strony rodziców drużyny przeciwnej, że przyjemnie się na nas patrzyło. To jest najważniejsze!

30.08.2023 – Środa

II Liga Wojewódzka Młodzików, gr. południowa (D2)

Rekord Bielsko-Biała – SMS Tychy 1:4 (1:1)

gol: Kiedrowski

Rekord: Karman - Droń, Wierzchucki, Gad, Lis, Kiedrowski, Gojny, Kajstura, Willmann, Kuźnik, Żmuda

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Kubaczka: - Mecz bardzo wyrównany - remis byłby sprawiedliwy. Chłopcy zostawili mnóstwo zdrowia na boisku. Przy wyniku 1:1 zawodnicy wyszli dwa razy "sam na sam" z bramkarzem, ale niestety nie wykorzystali tych sytuacji. Gratulacje dla przeciwnika.

I Liga Wojewódzka Trampkarzy (C2)

Górnik Zabrze – Rekord Bielsko-Biała 3:2 (1:1)

gole: Velychko, Szczerbowski

Rekord: Gatnarczyk (Mokrosz) - Barcik, Ł. Góral, Hernik, Kasprzak, Laskoś, Pasterny, Szczerbowski, Velychko, Wojtakowski, Zioło oraz Nowak, Pogwizd, Szymański, Łach

Pomeczowa opinia trenera – Marcin Kasperek: - Zagraliśmy bardzo dobry mecz, z jeszcze lepszym przeciwnikiem. Żeby wygrać takie spotkanie trzeba realizować założenia przez cały mecz. Rozwinęliśmy się na tyle, że koledzy z Górnika są w naszym zasięgu. My chcemy więcej, zatem pracujemy dalej. Forza Rekord!

I Liga Wojewódzka Juniorów (A1)

Rekord Bielsko-Biała – Piast Gliwice 4:1 (2:0)

gole: Gibiec - 2, Mojeszczyk, Ptak

Rekord: Nowak (Pałosz) – Mojesczyk, Zajas, Matykiewicz (Grabczyński), Grabski (Frohlich), Gibiec (Gołąbek), Żyrek, Sobik (Madeja), Grabowski (Drewniak), Tekieli (Ptak), Młocek

Pomeczowa opinia trenera – Bartosz Woźniak: - Dobra gra poparta wynikiem daje zwycięstwo (szczególnie pierwsza połowa). Po zmianach personalnych „wkradł się" w nasze poczynania delikatny „bałagan”, ale udało nam się go opanować i zdobyć ważne trzy punkty.

I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B1)

GKS Tychy – Rekord Bielsko-Biała 0:1 (0:0)

gol: Wójciga

Rekord: Bem – Porębski, Targosz (Legut), Wójciga (Szweda), Gumółka (Bańbuła), Kaźmierczak, Kliś, Witkowski (Troc), Maroszek (Motyka), Walaszek, Sadlik (Łyszczarz)

Pomeczowa opinia trenera Szymon Niemczyk: - Do trzech razy sztuka.

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B1)

Rekord Bielsko-Biała – Piast Gliwice 7:0 (4:0)

gole: Łuczak, Sapiński po 2, Mardaus, Mathea, Syrek po 1

Rekord: Żółneczko – Dudek, Kubica (Mathea), Kwaśny (Hylaszek), Mardaus (Holbowski), Pala, Sapiński, Wójcik (Syrek), Łuczak (Gwóźdź), Czajka (Drzymała), Beer (Dominiak)

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B2)

Rekord II Bielsko-Biała – Concordia Knurów 15:0 (7:0)

gole: Swatek - 3, Kłus, Lis po 2, Zaborowski, Skolik, Syrek, Góral, Grzegorz, Sztorc, Iskierka, Drzymała po 1

Rekord: Gładysz – Biegun (Lis), Iskierka, Szczygieł, Syrek (Mathea), Swatek, Skolik, Budzich (Drzymała), Kłus (Grzegorz), Gwóźdź (Góral), Zaborowski (Sztorc)

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Kuś: - Licząc oba mecze naszych drużyn juniorów młodszych, co dziewięć minut oglądałem bramkę, a oprócz tego – dwukrotnie…, przestrzeliliśmy rzut karny.

Śląska Liga Młodziczek U-13

UKKS Katowice – Rekord Bielsko-Biała 3:1 (1:0)

gol: Byrska

Rekord: Jania – Byrska, Kamenchuk, Kastelik, Koziołek, Ogar, Pietrzyk, Rybarska, Woźniak oraz Croston

Pomeczowa opinia trenera – Justyna Niedoba: - Bardzo intensywny mecz za nami. W pierwszej połowie zdecydowanie brakowało nam pewności siebie, co rywalki wykorzystały. W drugiej połowie oddałyśmy więcej strzałów, ale celny był tylko jeden. Do osiemdziesiątej piątej minuty remisowałyśmy 1:1, ale błędy w obronie w ostatnich minutach wykorzystały katowiczanki, strzelając dwa kolejne gole. Szkoda, bo mecz był do zremisowania.

24.09.2024 / wtorek / godz. 16:30