30.09.2023 – sobota

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

KS Szczerbice – Rekord II Bielsko-Biała 1:1 (1:0)

gol: Krakowski

Rekord II: Gładysz - Dobija (M. Nowak), Drzymała, M. Góral, Holbowski (Lis), Hylaszek (Grzegorz), Krakowski (B. Macura), Lipka, Mathea (Biegun), Rychły (Budzich), Wieliński (Kurpas)

Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Biłka: - Podobnie jak wczoraj, wynikowo duży niedosyt. Podobnie jak wczoraj, nasza gra była na dobrym poziomie, przede wszystkim po przerwie, co jest istotniejsze od końcowego rezultatu. Podobnie jak wczoraj czegoś nam brakowało w okolicach pola karnego rywala. Podobnie jak wczoraj zespół zapracował na dobre, ofensywne statystyki.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy (C1)

Rekord Bielsko-Biała – SMS Tychy 2:0 (0:0)

gole: Kurzyniec, Myszka po 1

Rekord: Szkorupa - Kapuśnik, Kiełkowski, Kobiela, Kurzyniec, Myszka, Starzykowski, Swatek, Słonka, Wójcik, Łopatka oraz Czerniak, Gruszczyński, Korzec, Lach, Majcherek, Mendrygał, Nieciąg

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Gala: - Pewnie gdybyśmy w pierwszej połowie zdobyli bramkę, grałoby się nam łatwiej i wynik byłby bardziej okazały. Mimo wszystko bardziej cieszy sposób prowadzenia gry, ilość stworzonych sytuacji i gra na dobrym poziomie w obronie, czego efektem jest czwarty mecz domowy bez straconej bramki. Zwycięstwo dedykujemy jednemu z nas – Marcel wracaj szybko do zdrowia!

I Wojewódzka Liga Juniorów (A1)

GKS Katowice – Rekord Bielsko-Biała 3:1 (3:1)

gol: Sobik

Rekord: Adamecki (F. Nowak) - Gibiec, Grabowski (Górkiewicz), Grabski (Grabczyński), Madeja (Drewniak), Matykiewicz, Młocek, Sobik (Hubczak), Tekieli (Syguła), K. Zajas, Żyrek (Ptak)

Pomeczowa opinia trenera – Bartosz Woźniak: - Mecz, w którym w pierwszej połowie popełniliśmy błędy, które skrzętnie wykorzystał nasz przeciwnik i przegrywaliśmy 1:3. W drugiej  połowie po odpowiednich korektach uniknęliśmy błędów, lecz nie udało się doprowadzić przynajmniej do remisu. Gramy dalej, wyciągniemy wnioski i będziemy gotowi na derby!

II Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych (D2)

Rekord Bielsko-Biała – Góral Istebna 2:2 (1:1)

gole: Kierpiec, Willmann

Rekord: Kajstura - Gojny, Wierzchucki, Karman, Gad, Kiedrowski, Żmuda, Willmann, Lis oraz Mędrzak, Krajewski, Kierpiec, Czech

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Kubaczka: - Mecz pod naszą kontrolą, niestety zabrakło skuteczności pod bramką przeciwnika, w tak zwanych "stuprocentowych" sytuacjach. Remis z niedosytem. Gra bardzo dobra, jako trener jestem zadowolony z postawy moich podopiecznych.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych (C2)

Rekord Bielsko-Biała – Rozwój Katowice 5:2 (3:0)

gole: Szczerbowski - 3, Pasterny, Ł. Góral po 1

Rekord: Gatnarczyk (Mokrosz) - Barcik, Grabski, Ł. Góral, Pasterny, Pogwizd, Szczerbowski, Velychko, Wojtakowski, Zbytniewski, Zioło oraz Kasprzak, B. Nowak, Szymański, Łach

Pomeczowa opinia trenera – Patryk Porębski: - W pierwszej połowie zagraliśmy bardzo dobrze, jeśli chodzi o organizację gry. Świetnie atakowaliśmy bez piłki, zakładając wysoki pressing, po którym stwarzaliśmy sytuacje bramkowe. Druga część meczu wyglądała trochę inaczej, przez wzgląd na stojącą wodę na boisku, ale jak już się zaadaptowaliśmy i zmieniliśmy styl grania, to mecz był pod naszą kontrolą. Żałować możemy tylko dwóch straconych bramek, po stałych fragmentach gry. Brawo drużyna! Pracujemy dalej.

29.09.2023 – piątek

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

Rekord Bielsko-Biała – Stadion Śląski Chorzów 0:1 (0:1)

Rekord: Pułka — Kubica (Rychły), Kwaśny, Kłus (Ryś), Pala, Skolik, Sordyl (Iskierka), Syrek (Beer), Szczygieł (Swatek), Wójcik, Zaborowski (Dudek)

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Mecz, który daje do myślenia. Ofensywne statystyki - ilość strzałów, wejść w pole karne, podań zdobywających, posiadanie piłki - są po naszej stronie, ale sposobu na dobrze zorganizowanego rywala nie znaleźliśmy. Nie wiem jeszcze czego, ale czegoś w trzeciej tercji nam zabrakło. Może nigdy się nie dowiem..., może szczęścia? Niedosyt oddaje stan po zakończeniu rywalizacji, ponieważ to był dobry mecz w naszym wykonaniu!

24.09.2024 / wtorek / godz. 16:30