I Wojewódzka Liga Młodzików (D1)

Rekord Bielsko-Biała – Akademia BVB im. Ł. Piszczka 2:2 (1:0)

gole: Velychko, Szczerbowski

Rekord: Mokrosz - Szczerbowski, Pasterny, Hernik, Duźniak, H. Gąsiorek, Ł. Góral, Łach, Barcik oraz B. Nowak, Velychko, Kasprzak, Stawarz, Białek

Pomeczowa opinia trenera – Marcin Kasperek: - Bardzo mi szkoda chłopaków. To już kolejny mecz, w którym powtarza się ten sam scenariusz. Strzelamy dwie bramki, marnujemy kilka sytuacji na 3:0, a następnie tracimy wypracowaną przewagę. Wszyscy musimy wyciągnąć wnioski z tych wydarzeń!

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)

Rekord Bielsko-Biała – Odra Wodzisław Śląski 1:3 (0:1)

gol: Oszek

Rekord: Pałosz (Nowak) - Dybał, Frohlich, Gołąbek, F. Gąsiorek, Kaźmierczak (Maroszek), Makles (Witkowski), Tarnówka (Dominiak), Szweda (Motyka), Syguła, Oszek (Drużbacki)

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Gala: - Zdecydowanie za mało jakości było po naszej stronie w pierwszej połowie. Graliśmy zbyt bojaźliwie i mało odpowiedzialnie. Po zmianie stron gra wyglądała dużo lepiej. W momencie, w którym próbowaliśmy przechylić wynik na swoją korzyść, straciliśmy bramkę, która podcięła nam skrzydła. Szkoda, że w meczu u siebie, tak łatwo oddaliśmy punkty.

III Okręgowa Liga Trampkarzy (C2)

Siódemka Tychy – Rekord Bielsko-Biała 1:14 (0:9)

gole: Kurzyniec - 7 Łopatka - 3, Grzesik - 2, Pawlik, Komędera po 1

Rekord: Porębski – Komędera, Tekieli, Lach, Nowicki, Grzesik, Łopatka, Majcherek, B. Macura, Wójcik, Kurzynie oraz Grabiec, Pawlik, Słonka, Święch

Pomeczowa opinia trenera - Michał Trojak: - Od początku spotkania nasza drużyna prowadziła grę i nie dawała przeciwnikowi żadnych okazji do budowania akcji. Praktycznie przez całe spotkanie przebywaliśmy na połowie przeciwnika i nie dawaliśmy rywalowi rozwinąć skrzydeł. W ofensywie składnie budowaliśmy akcje, mimo ograniczonej przestrzeni, boczne sektory boiska były zdecydowanie węższe niż normalnie. Pomimo wysokiego wyniku drużyna starała się przez cale spotkanie realizować określone założenia. Gratulacje dla całej drużyny i nie możemy doczekać się już kolejnego spotkania ligowego. Vamos Rekord!

Śląska Liga Trampkarek U-15

Rekord Bielsko-Biała – Wisła Skoczów 11:3 (6:1)

gole: N. Siwek - 5, V. Hreshchuk - 4, Shevchuk, Sapeta po 1

Rekord: Rogoz - M. Siwek, Ohirko, Bielesz, Sopicka, N. Siwek, V. Hreshchuk, N. Hreshchuk, L. Hreshchuk, Kataszczenko, Sapeta oraz Shevchuk, Rybarska

Pomeczowa opinia trenerki - Justyna Niedoba: - Ze spotkania wynosimy trzy punkty. Dobra gra dziewczyn i skuteczność pod bramką przeciwniczek przyniosła wysoki wynik. Oby więcej takich spotkań.

28.04.2023 – piątek

I Wojewódzka Liga Trampkarzy (C1)

Rekord Bielsko-Biała – GKS Gieksa Katowice 3:3 (1:1)

gole: Gumółka - 2, Wójciga - 1

Rekord: Gładysz — Beer, Mathea, Walczak, Sordyl, Skolik, Sapiński, Porębski, Pala, Kwaśny, Wójciga oraz Lis, Gumółka, Krakowski, Holbowski, Swatek, Tobiczyk, Góral

Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Biłka: - W pewnym momencie było 1:3. Ostatecznie 3:3, więc poprawiliśmy wynik. Mimo to odczuwamy niedosyt. Sporo jakości było w naszych ofensywnych poczynaniach. Owa jakość przełożyła się na sytuacje bramkowe, także te, których nie udało się sfinalizować. Dobry mecz w naszym wykonaniu w obliczu rywalizacji z wymagającym rywalem.

VI Okręgowa Liga Młodzików (D1)

Beskid Godziszka – Rekord Bielsko-Biała 0:7 (0:0)

gole: Kiedrowski, Willmann po 2, Kuźnik, Gojny, Gad po 1

Rekord: Kajstura – Willmann, Kiedrowski, Strzelczyk, Kuźnik, Ogar, Zmuda, Gojny, Gad

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Kubaczka: - Mecz pod naszą kontrolą, choć w pierwszej połowie bramka przeciwnika była "zaczarowana". W drugiej połowie wysoki współczynnik skuteczności i grad goli - aż siedem! Cieszy gra oraz zasłużone zwycięstwo.