Centralna Liga Juniorek U-17, gr. południowa

UKS Staszkówka Jelna – Rekord Bielsko-Biała 3:3 (2:0)

gole: Bednarek (50. min.), Madejczyk (52. min.), Sieradzka (56. min.)

Rekord: Dołowicz - Szendera (45. Siwek), Piekarska, P. Witkowska, Szulawska, Sikora, Żmudka, Galus, Fal (50. Sieradzka), Bednarek, Madejczyk

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Zacznę od negatywnych rzeczy. Katastrofalna pierwsza połowa w naszym wykonaniu, brak podań prostopadłych i dużo błędów indywidualnych. Z drugiej strony, mieliśmy też swoje sytuacje, poprzeczka itd. Na początku drugiej połowy dostajemy bramkę na 0:3 i tutaj dopiero zaczyna się mecz. Szybka nasza odpowiedź i ruszyło. Gratulacje dla dziewczyn za powrót, bo straty odrabiamy w osiem minut. Bardzo dobre zmiany dały - Nikola Siwek i Julia Sieradzka. Z przebiegu meczu możemy być zadowoleni z wywalczonego punktu, ale na pewno było więcej mankamentów, niż pozytywów.

III Liga Okręgowa Trampkarzy Młodszych (C2)

Siódemka Tychy – Rekord Bielsko-Biała 2:9 (1:5)

gole: Macura, Łopatka, Pawlik po 2, Kurzyniec, Laskoś, Grabski po 1

Rekord: Solich - Komędera, Macura, Zioło, Grabski, Giełkowski, Grzesik, Łopatka, Nowak, Pawlik, Kurzyniec oraz Flasza, Laskoś, Tekieli, Hankus, Słonka, Nowicki, Grabiec

Pomeczowa opinia trenera: Michał Trojak: - Już na początku spotkania straciliśmy bramkę, ale to nie wpłynęło na nasze zaangażowanie i chęć zwycięstwa. Z każdą minutą nasza przewaga powiększała się, czego efektem były kolejne gole. Przeciwnik praktycznie nie zagrażał naszej bramce. Drużyna wykazywała się przez większość spotkania wysoką kulturą gry, mimo bardzo wąskiego boiska. Również bardzo dobrze wyglądaliśmy w obronie wysokiej, z którą przeciwnik miał duże kłopoty. Gratulacje dla całej drużyny za dobry występ.