Niedzielna i poniedziałkowa część ligowej rywalizacji biało-zielonych.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

Rekord II Bielsko-Biała – Stadion Śląski Chorzów 3:0 (1:0)

gole: Motyka, Wójciga, Sordyl po 1

Rekord: Pułka - Beer (Góral), Gumółka (Kiełkowski), Walczak (Skolik), Swatek (Wójciga), Sapiński, Porębski, Pala, Motyka (Hylaszek), Kwaśny (Holbowski), Iskierka (Sordyl)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Najlepszy mecz w rundzie. Bramka na 1:0 padła po odbiorze w wysokim pressingu - zgodnie z naszymi założeniami. Gol numer dwa, mimo że w statystykach liczy się tak samo, to jest mniej godna uwagi (przepraszam Miłosz). Bramka na 3:0 Maksa - nie miałem wyjścia, musiałem osobiście pofatygować się do narożnika boiska, żeby pogratulować pięknej, indywidualnej akcji. Alleluja. Jestem bardzo zadowolony!

23.04.2023 – niedziela

Klasa Okręgowa „Bielsko-Biała – Tychy”, gr. 5

LKS II Goczałkowice-Zdrój – Rekord II Bielsko-Biała 0:1 (0:1)

gol: Profic (16.min., z rzutu karnego)

Rekord II: Szumera – Walaszek, I. Macura, Krysik, Bogunia, Kempny, Profic, Szczurek, Gaudyn (80. Pechciński), Tomiczek (90. Hubczak), Camara (70. Żyrek)

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Mecz trzymający w napięciu do końca. Zespół z Goczałkowic mocno naciskał w drugiej połowie, ale dzięki dobrze zorganizowanej defensywie mogliśmy się cieszyć z zerowego konta po stronie strat. Trochę słabiej było w ofensywie, szczególnie po przechwycie. Nie podejmowaliśmy optymalnych decyzji, a było dużo okazji do tego, żeby lepiej rozprowadzić piłkę i stworzyć okazje.

I Wojewódzka Liga Młodzików (D1)

MUKP Dąbrowa Górnicza – Rekord Bielsko-Biała 3:2 (0:2)

gole: Hernik, Velychko

Rekord: Mokrosz - Hernik, Grabski, Zbytniewski, Laskoś, Góral, Nowak, Velychko, Barcik oraz Łach, Szkorupa, Pogwizd, Pasterny, Maciejny

Pomeczowa opinia trenera - Marcin Kasperek: - Zagraliśmy jedną z najlepszych, pierwszych połówek w sezonie. Po przerwie byliśmy chyba zbyt mocno świadomi swojej dyspozycji i zapomnieliśmy, że przeciwnik do słabeuszy nie należy. To spowodowało, że przeciwnik w tym momencie jest w niebie, a my analizujemy, jak do tego doszło…

I Wojewódzka Liga Trampkarzy (C1)

Skra Częstochowa – Rekord Bielsko-Biała 1:5 (1:1)

gole: Motyka - 3, Mathea, Krakowski po 1

Rekord: Gładysz - Pala, Wójciga, Gumółka, Sordyl, Skolik, Porębski, Kwaśny, Budzich, Mathea, Motyka oraz Biegun, Lis, Krakowski, Kiełkowski, Iskierka, Grzegorz, Ślęzak

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Świetne boisko, świetna pogoda, sporo świetnych akcji. Po niektórych padły gole, po niektórych nie. Cieszy to, że w fazie atakowania zaprezentowaliśmy się dobrze, a w fazie bronienia byliśmy skuteczni.

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)

Rekord Bielsko-Biała – ROW 1964 Rybnik 3:0 (0:0)

gole: Śliwka, Kawulok, Żyrek

Rekord: Adamecki - Grabski, Pawlus (Wieczorek), Żyrek (Drewniak), Pater, Matykiewicz, Zątek, Kawulok (Panewka), Śliwka, Wójcik, I. Macura (Olszewski)

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Mecz pod naszą kontrolą, lecz brakowało odpowiedniej finalizacji. Na szczęście w drugiej połowie po składnych akcjach udało się doprowadzić do zwycięstwa. Gratulacje dla drużyny!

Centralna Liga Juniorek U-17, gr. południowa

Śląsk Wrocław – Rekord Bielsko-Biała 5:0 (0:0)

Rekord: Dołowicz - Kisielewska, Siwek, Żmudka, Sieradzka, Wieczorek, Madejczyk (32. Waleczek), Sikora, Niesłańczyk, Szendera, Fal

Pomeczowa opinia trenera - Justyna Niedoba: - Za nami bardzo trudne spotkanie z wymagającym przeciwnikiem. Od pierwszych minut, drużyna przeciwna narzucała nam swoje tempo gry, co bardzo dobrze kontrolowaliśmy przez pierwsze 45 minut. W odpowiedzi wyszliśmy kilkakrotnie z kontrą. W drugiej połowie, po kilku zmianach u rywalek. zabrakło nam sił, aby utrzymać intensywne tempo gry, przez co straciliśmy kontrolę w defensywie i bramki.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)

Rekord Bielsko-Biała – Pogoń Imielin 2:0 (1:0)

gole: Ptak, Kaźmierczak

Rekord: Pałosz - F. Kliś (Syguła), Lorek, Dybał, Górkiewicz, Łach (Makles), Kaźmierczak, Wiertelorz (Olczak), Ptak (Maroszek), Bączek (Gąsiorek), Frohlich

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Długo wyczekiwane zwycięstwo. Dobra pierwsza część meczu, w której stworzyliśmy kilka świetnych okazji na zdobycie bramki. Szkoda, że tylko jedną wykorzystaliśmy. Po przerwie przeciwnik przejął inicjatywę, kluczowym momentem był obroniony rzut karny. Wierzę, że to był moment zwrotny tego sezonu. Od tej fazy meczu widziałem prawdziwy zespół na boisku i na ławce. PS. Dziękuję nestorowi wśród trenerów, za pomoc w trakcie meczu.

22.09.2024 / niedziela / godz. 10:00