Młodzież

Tak grała młodzież – 23.09.2023

Kolejna seria gier w ligach młodzieżowych – wyniki, składy, pomeczowe opinie, poniżej.

23.09.2023 – sobota

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych (C2)

Rekord II Bielsko-Biała – Stal Śrubiarnia Żywiec 6:11 (0:5)

gole: Velychko, Gąsiorek - 2, Gatnarczyk, Barcik, po 1

Rekord II: Mokrosz - Gatnarczyk, Gąsiorek, Havrylenko, Laskoś, B. Nowak, Pogwizd, Szymański, Witkowski, Łach, Śmieja oraz Barcik, Białek, Gmaj, Velychko

Pomeczowa opinia trenera - Patryk Porębski: - Pierwsza połowa fatalna, początek drugiej również. Zdobywamy pierwszą bramkę, zaczynamy grać zgodnie z naszymi zasadami i druga połowa kończy się remisem 6:6. Z takiego meczu musimy wyciągnąć wnioski, bo przez 50 minut byliśmy niewidoczni w swoich działaniach.

Śląska Liga Młodziczek U-13

Mitech Żywiec – Rekord Bielsko-Biała 1:6 (1:4)

gole: Ogar - 3, Rybarska - 2, samobójcza

Rekord: Jania - Byrska, Kamenchuk, Kastelik, Koziołek, Ogar, Pietrzyk, Rybarska, Woźniak oraz Szufłat, Żur

Pomeczowa opinia trenerki - Katarzyna Moskała: - Nastawienie i zaangażowanie moich zawodniczek w tym meczu na najwyższym poziomie. Chciałabym, aby każdy mecz tak wyglądał, a jeśli dodamy do tego trening, to już w ogóle będę zadowolona. Oby tak dalej! Zwycięstwo dedykujemy naszej Olivii, która jest po operacji ręki. Wracaj szybko do zdrowia!

II Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych (D2)

Stal Śrubiarnia Żywiec – Rekord Bielsko-Biała 0:8 (0:2)

gole: Willmann - 3, Droń, Gad, Żmuda, Czech, Kiedrowski po 1

Rekord: Kajstura - Droń, Mędrzak, Leszczawski, Krajewski, Wierzchucki, Willmann, Gad, Żmuda, Kiedrowski, Kierpiec oraz Czech

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Kubaczka: - Mecz pod kontrolą, wiele sytuacji podbramkowych, które zamieniliśmy na gole. Gratulacje dla chłopaków za drugie zwycięstwo pod rząd.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

Rekord II Bielsko-Biała – Sparta Katowice 6:2 (2:1)

gole: Wójcik - 3, Drzymała, Ryś, Iskierka po 1

Rekord: Tobiczyk - Biegun (Kubica), Czajka (Mularczyk), Dobija, Drzymała (Wójcik), Gwóźdź (Grzegorz), M. Góral, Iskierka, Lipka, Ryś (Krakowski), Sztorc (Mendrygał)

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Mecz zagadka dla mnie przed pierwszym gwizdkiem. Zmierzyliśmy się z zespołem, który w tej lidze wcześniej nie stracił punktów. Cechowała nas dobra postawa w fazie atakowania. W drugiej połowie pomimo mokrego boiska, co stanowiło dodatkowe wyzwanie. Sześć goli, dwie poprzeczki, kilka innych ciekawych akcji, w których kluczowe były przyjęcia otwierające oraz podania prostopadłe, to efekt wspomnianej postawy.

Śląska Liga Juniorek Młodszych U-16

Wisła Skoczów – Rekord Bielsko-Biała 0:11 (0:5)

gole: Romanowska - 6, Shevchuk - 2, Płonka, Koczur, V. Hreshchuk po 1

Rekord: Becker - Ohirko, N. Hreshchuk, Sopicka, Koczur, Blaut, Shevchuk (Siwek), Studencka (Daniluk), Płonka, Romanowska, V. Hreshchuk

Pomeczowa opinia trenerki - Justyna Niedoba: - Mimo dobrego wyniku nasza gra nie wyglądała zbyt dobrze, zwłaszcza w pierwszej połowie. Większość meczu gra toczyła się na połowie przeciwniczek, ale nie potrafiłyśmy wykorzystać większości strzałów. Ale cieszymy się z wygranej i kolejnych punktów.

III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych (D2)

Rekord II Bielsko-Biała – Drzewiarz Jasienica 4:2 (2:0)

gole: Mentel - 3, Dudko - 1

Rekord: Karman - Byrski, Dudko, Gworek, Kasperczak, Łopatka, Mentel, Miszczyk, Smoliński oraz Sporek, Pięta, Szpak, Szyjka, Pielas

Pomeczowa opinia trenera - Przemysław Musiał: - Mimo utrudnionych, boiskowych warunków stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji bramkowych i kontrolowaliśmy przebieg meczu. Przede wszystkim dobry pressing i wygrane pojedynki w obronie sprawiły, że przeciwnik miał problemy z wyjściem ze swojej połowy i rzadko zagrażał naszej bramce. Brawo drużyna!

I Wojewódzka Liga Młodzików (D1)

(15:00) Rekord Bielsko-Biała – GKS Katowice - ODWOŁANY

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

GKS Tychy – Rekord Bielsko-Biała 1:2 (0:1)

gole: Hylaszek, Beer

Rekord: Gładysz - Beer, Dudek (Kwaśny), Hylaszek (Syrek), Kłus, Mardaus (Pala), Rychły, Skolik (Mathea), Sordyl, Wieliński (Lis), Zaborowski

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Prowadziliśmy 2:1, była końcówka meczu, a zespół nie myślał o zachowawczej grze, szukał trzeciego gola. Miałem dylemat, czy chłopaków stopować... Zostawiłem im końcówkę, zagrali po swojemu i po końcowym gwizdku mogli się cieszyć z zasłużonego zwycięstwa. Zdrowia na boisku zostawili sporo. Na sporą ilość dobrych momentów się to przełożyło. W fazie atakowania prezentowaliśmy się ciekawie.

24.09.2024 / wtorek / godz. 16:30