W kalendarzu listopad, a zatem nieuchronnie zmierzamy do finiszu rundy jesiennej w ligach młodzieżowych.

III Liga Okręgowa Trampkarzy Młodszych (C2)

Iskra Pszczyna – Rekord Bielsko-Biała 3:2 (1:2)

gole: Macura, Kiełkowski

Rekord: Porębski – Grabiec, Hankus, Komędera, Nowicki, Słonka, Grzesik, Łopatka, Nowak, Macura, Kurzyniec oraz Święch, Kiełkowski, Tekieli, Zioło, Nowak, Laskoś

Pomeczowa opinia trenera - Michał Trojak: - Trudno pisać o przegranych meczach w pozytywnych słowach, ale tak właśnie było... Nasza drużyna dobrze grała w defensywie, a w ofensywie prowadziliśmy grę. Już po kwadransie prowadziliśmy 2:0. Nic nie zapowiadało naszej porażki, bo przeciwnik w pierwszej połowie nam nie zagrażał, jednak udało mu się zdobyć bramkę z dziwnych okolicznościach. Piłka po uderzeniu z dystansu odbiła się od dwóch słupków i wyszła w pole, a pan sędzia uznał gola. Ta sytuacja spowodowała, że nasza drużyna zaczęła grać nerwowo. W drugiej połowie, mimo kilku dogodnych sytuacji, nie udało się zdobyć trzeciej bramki. Natomiast przeciwnik chwilę przed końcem meczu zdobył gola z rzutu rożnego, a parę minut później po indywidualnej akcji w bocznym sektorze boiska zawodnik gospodarzy sam ustalił wynik meczu... Bardzo dotknęła chłopaków ta porażka... Zawodnicy schodzili z boiska załamani, ze łzami w oczach... Warto zaznaczyć, ze solidnie wyglądaliśmy przez cale spotkanie, ale mimo to nie udało nam się wygrać spotkania. Szybko musimy zapomnieć o tej porażce, wyciągając odpowiednie wnioski, bo już w niedzielę będziemy mieli okazje do wygrania następnego meczu ligowego.

2.11.2022 – Środa

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – Rekord II Bielsko-Biała 4:1 (2:0)

gol: Mathea

Rekord: Tobiczyk (Ślęzak) - Sordyl (Beer), Gumółka, Hylaszek (Wójciga), Kiełkowski (Mathea), Kubica, Kwaśny, Mardaus (Rychły), Walczak (Iskierka), Motyka (Dobija), Pala

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Druga porażka z rzędu..., w dobrym stylu. Chłopcy do końca walczyli o jak najlepszy wynik.