3.06.2023 – Sobota

I Wojewódzka Liga Trampkarzy (C1)

Rekord Bielsko-Biała – Stal-Śrubiarnia Żywiec 3:4 (1:3)

gole: Porębski, Gumółka, Motyka

Rekord: Tobiczyk – Porębski, Wójcik, Gumółka, Sordyl, Kiełkowski, Skolik, Sapiński, Budzich, Mathea, Motyka oraz Biegun, Lis, Lipka, Krakowski, Holbowski, Dobija, Ślęzak

Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Biłka: - Trudny w ocenie mecz… Złożoność i nieprzewidywalność piłki nożnej dała o sobie znać. Goniliśmy wynik z połowicznym sukcesem, ponieważ przed przerwą było 1:3, a parę minut od wznowienia gry - 3:3. W fazie atakowania mieliśmy dużo dobrych momentów, dominowaliśmy, mecz toczył się na połowie rywala i to są kolejne pozytywne aspekty. Z tego ten mecz pamiętam.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

Rekord II Bielsko-Biała – UKS Akademia 2012 Jaworzno 4:2 (2:2)

gole: Mardaus, Wójciga, Motyka, Hylaszek

Rekord: Pułka – Beer, Mardaus (Porębski), Walczak (Sapiński), Swatek (Góral), Rychły (Grzegorz), Pala, Kubica, Iskierka (Gumółka), Hylaszek, Wójciga (Motyka)

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Kuś: - Ulubione mecze trenerów. Drużyna po 20-u minutach przegrywa 0:2, "zbiera się" w sobie i do przerwy wyrównuje stan meczu. Po przerwie strzela kolejne bramki i w końcówce uspokojony trener, z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku, siedzi na ławce i po raz kolejny opowiada… stare historie.

Klasa Okręgowa „Bielsko-Biała – Tychy”, gr. 5

Rotuz Bronów – Rekord II Bielsko-Biała 1:4 (1:1)

gole: Szczurek (32. min.), Rucki (66. min.), Camara (75. min.), Profic (80. min.)

Rekord II: Żerdka – Matykiewicz, Rucki, I. Macura, Bogunia (75. Żyrek), Kempny (80. Kawulok), Profic, Szczurek, Gaudyn, Tomiczek (66. Camara), Caputa

Pomeczowa opinia trenera – Dariusz Rucki: - Nie był to może wybitny, czy nawet bardzo dobry mecz. Mimo okazałej wygranej w naszej grze było sporo mankamentów, zagraliśmy pragmatycznie, a co najważniejsze skutecznie.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)

Rekord Bielsko-Biała – Polonia Bytom 8:0 (4:0)

gole: Gąsiorek, Zajas, Kuźma po 2, Frohlich, Ohiienko po 1

Rekord: Pałosz – Bączek, Dybał, Frohlich (Ptak), Gąsiorek (Pieniądz), Lorek, Makles, Ohiienko (Kuźma), Olczak, Syguła, J. Zajas (Florek)

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Gala: - Kończymy sezon z przytupem. Sezon, w czasie którego przeżywaliśmy wzloty i upadki. Pomimo wielu niepowodzeń i trudnych momentów udało nam się zbudować drużynę, w której każde ogniwo miało swoją wartość dla zespołu. Finalnie osiągnęliśmy zamierzone cele, a ostatni, bardzo dobry okres gry jest zwieńczeniem pracy, jaką wykonaliśmy i nagrodą za włożony wysiłek. Dziękuję wszystkim zawodnikom, z którymi miałem przyjemność współpracować przez ostatni rok. Spełniajcie marzenia!

Rekord Bielsko-Biała – GKS Tychy 4:0 (3:0)

gole: Kaźmierczak, Kliś, Walaszek, Troc

Rekord: Bem – Bigos (Legut), Kaźmierczak, F. Kliś, Sadlik (Troc), Szweda (Łyszczarz), Targosz (Bańbuła), Walaszek (Łopatka), Wiertelorz, Witkowski, Wykręt

Pomeczowa opinia trenera – Patryk Porębski: - Świetna pierwsza połowa w naszym wykonaniu ustawiła całe spotkanie. W drugiej kontrolowaliśmy wydarzenia boiskowe, ale w stwarzanych sytuacjach brakowało konkretów. Możemy być z siebie bardzo zadowoleni, jeszcze dwa kroki przed nami. Brawo drużyna!

2.06.2023 – Piątek

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)

UKS Ruch Chorzów – Rekord Bielsko-Biała 1:3 (1:2)

gole: Młocek - 2, Tekieli - 1

Rekord: Adamecki — Pater, Biela (K. Zajas), Hubczak (Szymanek), Grabski (Grabczyński), Gibiec, Pechciński (Madeja), Żyrek (Tekieli), Śliwka (K. Pawlus), P. Pawlus, Młocek

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Zwycięstwo z drużyną, która jest „rycerzem wiosny” pokazuje wartość trzech punktów. Zagraliśmy z czterema debiutantami, na tym poziomie (Tekieli, Pawlus, Madeja i Grabczyński) i dwoma zawodnikami po poważnych kontuzjach (Zajas i Szymanek). Śmiało można stwierdzić, że były to występy udane. Chciałbym wyróżnić Szymona Młocka, który zagrał na bardzo wysokim poziomie, zdobywając dwie bramki. Krótko mówiąc – wszystko „na plus”, brawo drużyna!