2.09.2023 – Sobota

II Liga Wojewódzka Młodzików, gr. południowa (D2)

BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała – Rekord Bielsko-Biała 9:0 (3:0)

Rekord: Kajstura – Karman, Czech, Kierpiec, Gad, Willmann, Żmuda, Lis, Gojny oraz Wierchucki, Droń

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Kubaczka: - Rywal poza zasięgiem możliwości i umiejętności naszego zespołu. Przed nami bardzo dużo pracy. Gratulacje dla drużyny przeciwnej.

I Liga Wojewódzka Juniorów (A1)

Stadion Śląski Chorzów – Rekord Bielsko-Biała 2:1 (1:1)

gol: Młocek

Rekord: Adamecki – Mojeszczyk, K. Zajas, Matykiewicz (Grabczyński), Grabski (Frohlich), Madeja (Hubczak), Żyrek (Ptak), Sobik (Górkiewicz), Grabowski, Tekieli (Drewniak), Młocek

Pomeczowa opinia trenera – Bartosz Woźniak: - Ogromny niedosyt... Powadzimy grę, przeciwnik jest osadzony w niskiej obronie niemalże przez cały mecz, budujemy akcje, organizujemy dobrze grę, ale brakuje odpowiedniej finalizacji. I gdy wydawało się, że kwestią czasu jest bramka, przeciwnik przeprowadza atak szybki i prowadzi 1:0. Szybko strzelamy gola (Młocek) i kończy się remisem pierwsza połowa. Druga połowa - kopiuj,wklej - atak szybki przegrywamy 1:2. Atakujemy, mnożą się sytuacje, sędzia nie uznaje nam gola... Można skwitować ten mecz tylko tak - "piłka nożna".

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B1)

RKP ROW Rybnik – Rekord Bielsko-Biała 0:5 (0:4)

gole: Sapiński - 2, Hylaszek, Czajka, Łuczak po 1

Rekord: Bem – Czajka, Hylaszek, Kubica, Kwaśny, Mardaus, Pala (Bańbuła), Sapiński (Tabaczarz), Wójcik (Drzymała), Zaborowski (Łyszczarz), Łuczak (Dominiak)

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Kuś: - Mecz praktycznie rozstrzygnięty w ciągu 30-u minut. Jutro RKP będzie miało szansę na rewanż w lidze B2.

I Liga Wojewódzka Trampkarzy (C2)

Rekord Bielsko-Biała – AP Team Gliwice 3:2 (1:1)

gole: Szczerbowski - 3

Rekord: Gatnarczyk – Szczerbowski, Zioło, Pasterny, Kasprzak, Laskoś, Wojtakowski, Góral, Velychko, Barcik Nowak oraz Łach, Śmieja, Szymański

Pomeczowa opinia trenera – Patryk Porębski: - Za ten mecz należą się pochwały chłopakom. Organizacyjnie wyglądamy coraz lepiej. Cieszymy się, że codzienna praca przynosi efekty, a zwycięstwo dedykujemy kontuzjowanym — Witek i Jakub, wracajcie do zdrowia, czekamy na was!

I Liga Wojewódzka Młodzików (D1)

Lukam 2010 Skoczów – Rekord Bielsko-Biała 5:2 (1:1)

gole: Maciejny - 2

Rekord: Dybczak – Dobija, Góral, Imielski, Kopka, Kozieł, Kędziora, Maciejny, Steciuk oraz Gierat, Gmaj, Kosmaty, Tlałka, Witkowski, F. Zogata

Pomeczowa opinia trenera – Rafał Błażyczek: - Pierwsza połowa w naszym wykonaniu wyglądała przyzwoicie. Natomiast w drugiej połowie nasza bierność spowodowała, że przeciwnik bez problemu tworzył sobie kolejne sytuacje do zdobycia bramek.

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B2)

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – Rekord II Bielsko-Biała 2:3 (2:0)

gole: Lis, Sztorc, Syrek

Rekord: Gładysz – Grzegorz (Gwóźdź), Dudek, Biegun, Holbowski (Nieciąg), Iskierka (Góral), Kłus (Wieliński), Lis (Komędera), Skolik (Sztorc), Syrek, Szczygieł (Dobija)

Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Biłka: - Do przerwy przegrywaliśmy 0:2. Do 93. minuty było 2:2. Po trzecim golu sędzia gry już nie wznowił. Słowa uznania dla drużyny za realizację założeń w obronie wysokiej – z odbiorów czerpaliśmy określone korzyści. Słowa uznania za fazę budowania gry. Doświadczyliśmy rywalizacji z zespołem broniącym nisko, co stanowiło dla nas wyzwanie i ciekawe doświadczenie. Sporo pozytywów było w naszej grze. Brawo!

II Liga Wojewódzka Trampkarzy (C1)

Rekord Bielsko-Biała – Trójka Czechowice-Dziedzice 3:0 (1:0)

gole: Starzykowski, Swatek, Wójcik po 1

Rekord: Porębski – Łopatka, Swatek, Kapuśnik, Kiełkowski, Kobiela, Kurzyniec, Mendrygał, Gruszczyński, Myszka, Starzykowski, Wójcik

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Gala: - Przebieg meczu podobny do poprzednich. W ataku prowadziliśmy grę i kreowaliśmy sytuacje, w obronie nie pozwalaliśmy przeciwnikowi na zbyt wiele. Mimo, iż dla części chłopaków był to mentalnie ciężki mecz, cieszy fakt, że utrzymaliśmy koncentrację przez pełne 80 minut i nie było słabszych momentów w naszej grze.

Śląska Liga Młodziczek U-13

Rekord Bielsko-Biała – GKS Katowice 0:2 (0:0)

Rekord: Jania — Byrska, Kamenchuk, Kastelik, Koziołek, Ogar, Pietrzyk, Rybarska, Szufłat oraz Croston, Woźniak

Pomeczowa opinia trenera – Justyna Niedoba: - Tego spotkania z drużyną z Katowic nie możemy zaliczyć do udanych. Przez większość meczu broniłyśmy się i dopiero pod koniec drugiej połowy zaczęłyśmy atakować i oddawać strzały. Niestety, nie udało nam się strzelić bramki kontaktowej. Jeszcze dużo pracy przed nami, ale do końca rundy mamy jeszcze trochę czasu.

24.09.2024 / wtorek / godz. 16:30