Młodzież

Tak grała młodzież – 18.09.2022

Niedzielna odsłona ligowej rywalizacji młodzieżowych drużyn Rekordu, wyniki poniżej.

18.09.2022 – niedziela

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – Rekord Bielsko-Biała 1:3 (0:0)

gole: Śliwka - 2, Tomiczek - 1

Rekord: Adamecki (Mijas) – Macura, Wójcik (Pawlus), Kawulok, Olszewski, Kempny (Kos), Żyrek (Młocek), Gibiec, Drewniak (Mojeszczyk), Śliwka (Karpeta), Tomiczek (Grabski)

Pomeczowa opinia trenera – Bartosz Woźniak: – Mecz derbowy – zwycięstwo, które nie przyszło łatwo. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, poza sytuacją dla Podbeskidzia po stałym fragmencie gry. Druga połowa to sytuacje, które zostały sfinalizowane i wykorzystane w pięknym stylu. Fakt bardzo dobrych zmian sprawił, że to sukces całej drużyny! Derby są nasze!

II Wojewódzka Liga Trampkarzy (C1)

Rekord Bielsko-Biała – Rapid Wodzisław Śląski 4:2 (1:2)

gole: Motyka - 3, Beer - 1

Rekord: Tobiczyk – Biegun, Gomółka, Iskierka, Lipka, Lis, Mardaus, Pala, Walczak, Wójciga oraz Beer, Dobija, Grzegorz, Hylaszek, Kubica, Ślęzak, Sordyl

Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Biłka: – Rapid nas zaskoczył i zarazem, nie zaskoczył. Historia potyczek rocznika 2008 z tym zespołem to wiele straconych goli po stałych fragmentach. Dzisiaj ten „bagaż” powiększył się o dwa kolejne… Ale nie o rywalu powinienem się wypowiadać, bo zagraliśmy dobry mecz. Dobry z uwagi na fakt, że przeciwnik zawiesił wysoko poprzeczkę. Solidnie prezentowaliśmy się w fazie atakowania, po przerwie solidnie „plus". Ponadto, po raz kolejny czerpaliśmy korzyści z odbiorów w obronie wysokiej.

III Liga Okręgowa Trampkarzy Młodszych (C2)

Rekord Bielsko-Biała – Iskra Pszczyna 4:4 (1:2)

gole: Macura - 2, Krzyniec, Kiełkowski po 1

Rekord: Porębski – Komędera, Macura, Kliś, Grabiec, Łopatka, Grzesik, Słonka, Pawlik, M. Nowak, Nowicki oraz Solich, Kurzyniec, Kiełkowski, Góral, Hernik, Gąsiorek

Pomeczowa opinia trenera – Michał Trojak:Od początku spotkania chcieliśmy przejąć inicjatywę i wykorzystać deficyty przeciwnika. Było to jednak utrudnione przez zdecydowanie lepsze warunki fizyczne drużyny z Pszczyny. To przynosiło rywalom zdecydowaną przewagę przy stałych fragmentach gry. Tak dochodziło do sytuacji i zdobycia goli przez przeciwnika. Początkowo ciężko kreowało nam się akcje. Po pewnych korektach to my mieliśmy lepsze momenty, dzięki którym zdobywaliśmy bramki oraz tworzyliśmy bardzo dobre sytuacje do zdobycia kolejnych goli. Musimy poprawić grę w defensywie. Chciałbym pogratulować drużynie charakteru i pełnego zaangażowania od wyniku 2:4. Dalej czeka nas ciężka praca i już nie możemy doczekać się następnego spotkania.

Klasa Okręgowa „Tychy – Bielsko-Biała”, grupa 5

LKS Wisła Wielka – Rekord II Bielsko-Biała 0:8 (0:3)

gole: Camara (26. i 27. min.), Świderski (41. min., z rzutu karnego, 48., 73., 74. i 86. min.), Kowalczyk (54. min.)

Rekord II: Kotełba (Mijas) – Pater (Biela), Walaszek, Krysik, Nocoń, Twarkowski (Hubczak), Kowalczyk, Caputa, Bogunia, Świderski, Camara (Zątek)