W akcji coraz więcej biało-zielonych drużyn młodzieżowych, poniżej sobotnie aktualności.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

Rekord Bielsko-Biała – Stadion Śląski II Chorzów 3:2 (0:1)

gole: Szweda, Drużbacki, Targosz

Rekord: Bem (Tobiczyk) - Bańbuła, Bigos, Dominiak, Kwaśniak, Legut, Mikusiak, Szweda, Targosz, Troc, Wykręt (Drużbacki)

Pomeczowa opinia trenera - Patryk Porębski: - Za nami pierwszy z trzynastu sprawdzianów. Dzisiaj byliśmy zespołem, który dominował w posiadaniu piłki oraz stwarzał więcej sytuacji bramkowych, a mimo tego musieliśmy gonić wynik. Dzięki temu, że byliśmy cierpliwi w naszych poczynaniach, mogliśmy na koniec cieszyć się ze zwycięstwa. Wyciągamy również wnioski, ponieważ rywal miał dwie sytuacje po naszych błędach i bezlitośnie je wykorzystał.

II Wojewódzka Liga Młodzików (D1)

Rapid Wodzisław Śląski – Rekord II Bielsko-Biała 2:3 (1:0)

gole: Zbytniewski, Velychko, Grabski po 1

Rekord: Mokrosz - Zbytniewski, Szczerbowski, Hernik, Grabski, Laskoś, Nowak, Pasterny, Duźniak oraz Kasprzak, Velychko

Pomeczowa opinia trenera – Marcin Kasperek: - Ponownie dała znać o sobie nasza skuteczność. Stwarzamy sobie mnóstwo sytuacji, których nie potrafimy wykorzystać. Na domiar złego to rywal wychodzi na prowadzenie i mecz zrobił się trudny. W drugiej połowie wyglądaliśmy dużo lepiej i po bardzo emocjonującej końcówce wygraliśmy. Gratulacje dla chłopaków i ogromne brawa dla Maksa Grabskiego, który w ostatnich 10-ciu minutach był zawodnikiem, który dokonał rzeczy wielkich. Forza Rekord!

II Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych (D2)

Kuźnia Ustroń – Rekord Bielsko-Biała 1:4 (0:1)

gole: Kędziora, F. Góral, Dobija, F. Zogata

Rekord: Dybczak - Białek, Dobija, Gierat, F. Góral, Imielski, Kędziora, Kopka, Komaty oraz Maciejny, F. Zogata, J. Zogata, Olejniczak, Malinowski

Pomeczowa opinia trenera - Rafał Błażyczek: - Kolejny mecz, w którym tworzymy sobie sporo sytuacji do zdobycia bramki, co zasługuje na uznanie. Ale, aby padało więcej bramek - musimy być cierpliwi i poprawić decyzyjność na "ostatniej prostej".

Centralna Liga Juniorek U-17, gr. południowa

Resovia Rzeszów – Rekord Bielsko-Biała 2:1 (1:0)

gol: Madejczyk

Rekord: Ziebura – Siwek (Madejczyk), Witkowska, Piekarska, Sikora (Kisielewska), Żmudka, Wieczorek, Gutowska, Galus, Niesłańczyk, Fal

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Nie odczarowaliśmy boiska w Rzeszowie... Szkoda, bo mecz stał na wysokim poziomie, a my mieliśmy swoje sytuacje. Na zdecydowany plus druga połowa. Na minus - sędziowanie.

Skra Częstochowa – Rekord II Bielsko-Biała 3:2 (2:1)

gole: Wójciga, Mardaus po 1

Rekord II: Pułka – Mardaus, Sapiński, Wójciga, Swatek, M. Góral., Holbowski, Iskierka, Dobija, Mathea, Rychły

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Słaby początek, szybko przegrywaliśmy 0:2. Po przerwie wyrównaliśmy na 2:2, mieliśmy także swoje sytuacje na 3:2, m.in. Swatek trafił w poprzeczkę. Po kontrataku gospodarzy straciliśmy trzecią bramkę. Graliśmy na pięknym obiekcie. Po meczu obie drużyny zostały nagrodzone oklaskami przez rodziców, dziadków i babcie.

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. II

Lechia Gdańsk – Rekord Bielsko-Biała 2:0 (1:0)

Rekord: Pałosz – T. Kliś, Kaźmierczak (84. Kraszewski), Gołąbek (84. Górkiewicz), Łach (65. Madeja), Kuźma, K. Pawlus, Grabczyński, Ptak (86. Wiertelorz), Pieniądz, Oszek (72. Bączek)

Pomeczowa opinia trenera – Szymon Niemczyk: - Dobry mecz w wykonaniu obu drużyn, podobna ilość sytuacji bramkowych. Niestety swoje okazje wykorzystali jedynie gospodarze.

22.09.2024 / niedziela / godz. 10:00