Młodzież

Tak grała młodzież – 16-18.06.2023

Finisz ligowych rozgrywek młodzieżowych w Śląskim Związku Piłki Nożnej – wyniki biało-zielonych.

18.06.2023 – Niedziela

I Wojewódzka Liga Młodzików (D1)

Akademia BVB im. Łukasza Piszczka – Rekord Bielsko-Biała 3:9 (0:5)

gole: Góral - 4, Pogwizd - 2, Laskoś, Velychko, Zbytniewski po 1

Rekord: Szkorupa – Barcik, Góral, Gąsiorek, Hernik, Laskoś, Velychko, Zbytniewski, Zioło oraz Kasprzak, Mokrosz, Nowak, Pasterny, Szymański

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Pół roku minęło jak jeden dzień… Zespół w dobrym stylu zakończył sezon, rundę i grę w kategorii młodzika. Brawo za dzisiaj! Będę trzymał kciuki za kolejne dobre mecze w przyszłości. Spełniajcie marzenia!

17.06.2023 – Sobota

Śląska Liga Młodziczek U-13

TS ROW Rybnik – Rekord Bielsko-Biała 1:4 (0:1)

gole: Rybarska, Ogar po 2

Rekord: Kamenchuk – Bielesz, Krzak, Woźniak, Sopicka, Blaut, Byrska, Ogar, Rybarska oraz Koziołek, Szufłat

Pomeczowa opinia trenerki - Justyna Niedoba: - Wracamy z trudnego meczu z Rybnikiem z trzema punktami, po wygranej 4:1. Szczerze mogę powiedzieć, że to był najlepiej zagrany przez nas mecz w tej rundzie. Dziewczyny zrealizowały założenia przedmeczowe, w zespole od początku do końca było zaangażowanie i koncentracja. Działały jak jeden organizm. Wielkie brawa dla "Marti", która w ostatniej chwili zastąpiła bramkarkę. Tym akcentem kończymy sezon, do zobaczenia!

Klasa Okręgowa „Bielsko-Biała – Tychy”, gr. 5

KS Międzyrzecze – Rekord II Bielsko-Biała 2:2 (2:1)

gole: Camara (27. min.), Profic (72. min.)

Rekord II: Żerdka – Pater (60. Gibiec), I. Macura, Matykiewicz (85.Pechciński), Bogunia (55. Żyrek), Kempny, Profic, Szczurek, Camara, Śliwka (75. Wójcik), Młocek

Pomeczowa opinia trenera – Dariusz Rucki: - Bardzo fajne spotkanie, bardzo żywe w pierwszej połowie w wykonaniu obu drużyn. Po przerwie osiągnęliśmy wyraźną przewagę, ale gospodarze mieli w swoich szeregach Pawła Górę, który „zamurował” bramkę. Mieliśmy sporo świetnych sytuacji bramkowych, ale zdobyliśmy tylko jednego gola. Jestem zadowolony, że wicemistrzom ligi nie udało się nas pokonać, że ze spokojnymi głowami możemy udać się na urlopy.

16.06.2023 – Piątek

I Wojewódzka Liga Trampkarzy (C1)

GKS GieKSa Katowice – Rekord Bielsko-Biała 3:1 (3:1)

gol: Mathea

Rekord: Gładysz - Budzich, Swatek, Grzegorz, Holbowski, Hylaszek, Kiełkowski, Krakowski, Rychły, Mardaus, Mathea oraz Sordyl, Kubica, Porębski, Motyka, Dobija, Iskierka, Gumółka, Wójciga, Pułka

Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Biłka: - Początek meczu nie należał do nas. Stracone szybko gole ustawiły jego przebieg. Gospodarze prowadząc dobrze funkcjonowali w fazie bronienia. My, przede wszystkim po przerwie, nieźle w sub-fazie budowania, co niewątpliwie stanowi pozytywny aspekt. Bezwzględnie dobrą rundę kończymy występem poniżej naszych możliwości. Od poniedziałku pracujemy nadal nad tym, aby były coraz większe.