Sobotnia odsłona ligowej rywalizacji z udziałem biało-zielonych.

I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B1)

Rekord Bielsko-Biała – Ruch Radzionków 4:1 (0:1)

gole: Sapiński - 2, Szweda, Kaźmierczak po 1

Rekord: Żołneczko – Gumółka (Wykręt), Kaźmierczak, Legut (Mikłusiak), Motyka (Maroszek), Porębski, Sadlik, Szweda (Wójciga), Targosz (Bańbuła), R. Walaszek (F. Kliś), Witkowski (Sapiński)

Pomeczowa opinia trenera – Szymon Niemczyk: - Schodząc na przerwę przy niekorzystnym wyniku, byłem mimo wszystko spokojny o końcowy rezultat. Musieliśmy dołożyć odrobinę więcej cierpliwości i spokoju, aby zacząć strzelać bramki. I tak też się stało! Gratulacje dla całej drużyny – wszyscy dołożyli po małej cegiełce do tego zwycięstwa.

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych (A1)

Rozwój Katowice – Rekord Bielsko-Biała 3:3 (0:0)

gole: Górkiewicz - 2, Drewniak

Rekord: Adamecki – Gołąbek, Grabczyński (Żyrek), Grabowski (Górkiewicz), Grabski, Madeja (Szymanek), Mojeszczyk (Tekieli), Młocek, Ptak (Syguła), Sobik (Drewniak), K. Zajas

Pomeczowa opinia trenera – Bartosz Woźniak: - Pierwsza połowa wyrównana z lekką przewagą Rozwoju, natomiast druga otworzyła się po straconej bramce na 0:1. Wszystkie trzy bramki strzelone przez nas były z gatunku „stadiony świata”. I gdy wydawało się już, że dowieziemy korzystny wynik, popełniamy kolejne błędy, co skutkuje remisem. Mimo wszystko chciałbym pochwalić zespół za mecz.

Śląska Liga Juniorek Młodszych U-16

Rekord Bielsko-Biała – Diamond Academy Rogoźnik 25:0 (14:0)

gole: Romanowska - 5, Blaut, V. Hreshchuk po 4, Płonka, N. Siwek po 3, N. Hreshchuk, Bulczak po 2, Koczur, Studencka po 1

Rekord: Becker – Blaut, Bulczak (N. Siwek), V. Hreshchuk, N. Hreshchuk, Kataszczenko, Koczur (M. Siwek), Romanowska, Płonka (Sopicka), Studencka, Ohirko

Pomeczowa opinia trenera – Przemysław Pudełko: - Największym pozytywem tego meczu był fakt, iż przez całe 90 minut dążyliśmy do zdobywania kolejnych bramek. Przewrotnie powiem, że był to trudny mecz dla naszej obrony, ponieważ nie jest łatwo utrzymywać koncentrację w sytuacji, kiedy trzeba rzadko interweniować. Dlatego brawa dla dziewczyn i pracujemy dalej.

II Liga Wojewódzka Trampkarzy (C2)

SMS Tychy – Rekord Bielsko-Biała 4:3 (2:2)

gole: Dobija, Witkowski, Białek

Rekord: Szkorupa – Szymański, Łach, Steciuk, Pogwizd, Maciejny, Kędziora, Kozieł, Imielski, Góral, Dobija

Pomeczowa opinia trenera – Patryk Porębski: - Mecz, w którym działo się dużo pod jedną i drugą bramką. Możemy być dzisiaj zadowoleni z budowania gry oraz pojedynków, mimo przewagi fizyczności po stronie rywala. Żałować możemy niewykorzystanych sytuacji oraz początku drugiej połowy, gdzie po prostu zostaliśmy w szatni. Warto pochwalić wszystkich chłopaków, szczególnie, że ponownie w większości graliśmy rocznikiem 2011.

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B1)

Ruch Chorzów – Rekord Bielsko-Biała 3:0 (2:0)

Rekord: Bem – Beer (Bigos), Dudek, Kiełkowski (Hylaszek), Kubica, Sapiński (Czajka), Mardaus, Skolik (Czajka), Sordyl, Wójcik (Mathea), Łuczak (Pułka)

Pomeczowa opinia trenera — Piotr Kuś: - Dawno nie zaznaliśmy tak gorzkiego smaku porażki. W przyszłym tygodniu mamy szansę się odkuć.

Śląska Liga Młodziczek U-13

Rekord Bielsko-Biała – Raków Częstochowa 4:0 (2:0)

gole: Ogar - 2, Rybarska, Kamenchuk po 1

Rekord: Jania – Byrska, Kamenchuk, Kastelik, Koziołek, Ogar, Pietrzyk, Rybarska, Szufłat oraz Croston, Woźniak

Pomeczowa opinia trenerki – Justyna Niedoba: - Po przegranej na wiosnę z Rakowem, dziś odnotowałyśmy pewne zwycięstwo – 4:0. Przy lepszej skuteczności strzeleckiej wynik byłby zdecydowanie wyższy. Nad tym musimy popracować. Dobrze zagrałyśmy w obronie, a to bardzo cieszy.

24.09.2024 / wtorek / godz. 16:30