Jakich emocji dostarczą niedzielne spotkania? Najistotniejsze szczegóły znajdziecie poniżej…

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B1)

Rekord II Bielsko-Biała – Sparta Lubliniec 2:4 (1:3)

gole: Zaborowski, Tabacarz - po 1

Rekord II: Tobiczyk (Pułka) - Beer, Bigos, Czajka (Bańbuła), Dobija (Łuczak), Drzymała (Holbowski), Mathea (Łyszczarz), Skolik, Sordyl, Tabacarz, Zaborowski

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Po przegranej komentarz zawsze jest krótszy. Porażka często wynika z niestarannego wykonywania swoich obowiązków. Tak było i dzisiaj. Byliśmy niestaranni, a na dobrym poziomie zagrało tylko trzech zawodników.

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych (A1)

GKS Tychy – Rekord Bielsko-Biała 3:1 (2:0)

gol: Grabczyński

Rekord: Pałosz (Bem) - Grabski, Górkiewicz (Gołąbek), Madeja, Matykiewicz, Ptak (Syguła), Sobik, Szymanek (Hubczak), Tekieli, K. Zajas (Grabczyński)

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Mecz w pierwszej połowie wyrównany. Straciliśmy pierwszą bramkę przez nasze gapiostwo, a drugą "do szatni". Po przerwie osiągnęliśmy przewagę, dzięki czemu złapaliśmy kontakt na 1:2. Postawiliśmy wszystko na jedną kartę, starając się doprowadzić do wyrównania. Niestety, w ostatniej akcji meczu straciliśmy bramkę na 1:3. Niedosyt pozostaje, tym bardziej że dwa gole stracone w pierwszej połowie, przy lepszej koncentracji były do uniknięcia.

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych (D2)

SMS Tychy – Rekord II Bielsko-Biała 3:2 (2:0)

gole: Pielas - 2

Rekord II: Bąk - Dudko, Gworek, Kasperczak, Mentel, Pielas, Rybarska, Smoliński, Sporek oraz Waluś, Wieczorek, Szpak

Pomeczowa opinia trenera - Przemysław Musiał: - Długo zajęło nam przyzwyczajenie się do warunków boiskowych - naturalny, mały i nierówny plac gry. Tak czy inaczej, próbowaliśmy kontrolować grę poprzez posiadanie piłki, ale niestety dwie kontry przeciwnika i przegrywaliśmy 0:2 do przerwy. W drugiej połowie dużo lepsza gra. Doprowadziliśmy do remisu, ale to rywal po kolejnej kontrze strzelił nam gola. Jestem zadowolony z postawy poszczególnych zawodników, którzy mimo słabych warunków fizycznych podejmowali dużo pojedynków. Ta odwaga przyniosła wiele korzyści, szczególnie w drugiej połowie.

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B2)

Siódemka Tychy – Rekord II Bielsko-Biała 1:5 (0:2)

gole: Gwóźdź - 2, M. Góral, Wójcik, Suwada - po 1

Rekord: Tobiczyk - Biegun, Grzegorz (Kurpas), Gwóźdź, M. Góral, Kiełkowski, Lis (Krakowski), Ryś (Lach), Rychły, Suwada (Majcherek), Sztorc (Wójcik)

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Kontrolę nad meczem straciliśmy na 120 sekund, zaraz po przerwie. Gospodarze gola zdobyli tuż po wznowieniu rywalizacji. Doskonaliliśmy dzisiaj grę w ataku pozycyjnym z pozytywnym skutkiem.

24.09.2024 / wtorek / godz. 16:30