I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)

Rekord Bielsko-Biała – UKS Ruch Chorzów 1:1 (1:0)

gol: Śliwka

Rekord: Hyrin – Macura, Matykiewicz, Pawlus (Wójcik), Biela (Karpeta), Mojeszczyk, Drewniak, Kos, Śliwka (Hubczak), Zątek (Grabski), Młocek

Pomeczowa opinia trenera – Bartosz Woźniak: - Ogromny niedosyt towarzyszy temu meczowi. Przez 90 minut posiadamy przewagę, poprzedzoną dobrą organizacją gry. Strzelamy bramkę na 1:0 i wydają się kwestią czasu kolejne gole, a tu nagle zawodnik drużyny przeciwnej oddaje „strzał życia” i pomimo prób sforsowania defensywy nie udaje się zdobyć zwycięskiej bramki – piłka nożna. Chciałbym podziękować bardzo wszystkim zawodnikom, którzy grali w tej rundzie w A1, za postawę i profesjonalne podejście do zawodów. „Wiosna będzie nasza”.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

Odra Wodzisław Śląski – Rekord II Bielsko-Biała 4:0 (3:0)

Rekord: Tobiczyk – Beer (Dobija), Kwaśny, Pala, Motyka, Mathea (Wójciga), Mardaus (Grzegorz), Kubica (Lipka), Kiełkowski, Iskierka (Walczak), Gumółka (Rychły)

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Kuś: - Kopiuj-wklej. Dobra gra piłką plus proste błędy w defensywie przekładają się na brak punktów i cotygodniowe pochwały ze strony trenera… przeciwników. W czwartek derby.

Klasa Okręgowa „Tychy – Bielsko-Biała”, gr. 5

Rekord II Bielsko-Biała – KS Międzyrzecze 0:0

Rekord II: Żerdka – Kawulok, Walaszek, Kowalczyk, Kempny (Wójcik), Gibiec, Profic, Bogunia (Pater), Waluś, Camara, Tomiczek

Relacja

Centralna Liga Juniorek U-17, gr. południowa

Rekord Bielsko-Biała – Sportowa Czwórka Radom 2:2 (0:1)

gole: Madejczyk, Sieradzka

Rekord: Fal – I. Witkowska, Żmudka, Wieczorek, Madejczyk, Sikora, Galus, Niesłańczyk (Gutowska), Szendera (Sieradzka), Szulawska, P. Witkowska

Pomeczowa opinia trenera — Michał Majnusz: - Zdecydowanie straciliśmy dwa punkty, niż zyskaliśmy jeden. Jestem zły po tym meczu najbardziej na siebie, ponieważ zagraliśmy słaby mecz... Bardzo słaby i mimo tego, że udało nam się w drugiej połowie odwrócić losy spotkania. Pod koniec nie możemy tak głupio bramki stracić, ale to też obrazuje, jak ten mecz wyglądał, że nie było to najlepsze spotkanie w naszym wykonaniu. Dziękuję dziewczynom za całą rundę jesienną. Będziemy walczyć na wiosnę o jak najlepsze zaprezentowanie się w CLJ U-17