II Liga Wojewódzka Młodzików (D2)

Rekord Bielsko-Biała – TS United Żywiec 3:0 (1:0)

gole: Steciuk, Gierat, Maciejny po 1

Rekord: Dybczak - F. Góral, Imielski, Kopka, Kosmaty, Steciuk, Dobija, Kędziora, Maciejny oraz Białek, Olejniczak, J. Zogata, F. Zogata, Kuźnik, Mosor, Malinowski, Kozieł, Gierat

Pomeczowa opinia trenera - Rafał Błażyczek: - Za nami trudny mecz z drużyną, która była dobrze zorganizowana i dobrze broniła dostępu do swojej bramki. Na taką grę przeciwnika nasz poziom gry był przyzwoity, ale niestety zbyt wolny. Musimy od siebie więcej wymagać.

I Liga Wojewódzka Trampkarzy (C1)

Rekord Bielsko-Biała – RKP ROW Rybnik 1:2 (0:0)

gol: Walczak

Rekord: Gładysz – Wójciga, Dobija, Gumółka, Swatek, Lipka, Sordyl, Pala, Porębski, Motyka, Walczak oraz Beer, Skolik, Biegun, Kwaśny, Iskierka, Ślęzak

Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Biłka: - Podobno suma szczęścia w sporcie równa się zero. Po dwóch kolejkach jesteśmy na zero. Tydzień temu w ostatniej minucie zdobyliśmy bramkę na 2:1, dzisiaj straciliśmy. ROW dosłownie i w przenośni  poprzeczkę zawiesił wysoko. Zagraliśmy dwie odmienne połowy. Potrzebowaliśmy 40-u minut, żeby zaadaptować się do sposobu gry rywala. Zdecydowanie za dużo. Szklanka po meczu jest do połowy pełna. Dopełniliśmy ją kolejnymi, cennymi doświadczeniami.

I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B1)

GKS Katowice – Rekord Bielsko-Biała 3:0 (2:0)

Rekord: Pałosz – Dybał, Gąsiorek (Szweda), F. Kliś, Makles (Wykręt), Maroszek, Olczak, Sadlik (Bigos), Syguła, Witkowski (Gałka), Łuczak (Legut)

Pomeczowa opinia trenera: Daniel Gala: -  Mecz, który miał bliźniaczy przebieg do zeszłego tygodnia. Po słabej pierwszej połowie i po "sprezentowanych" golach, całkowicie odmieniony zespół wyszedł na drugą połowę. Próbowaliśmy odnowić losy meczu, stworzyliśmy kilka sytuacji, ale brakowało konkretów w postaci bramek. Lider był na nas za mocny, ale jestem przekonany, że praca, którą wykonujemy, zacznie procentować w kolejnych meczach.

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa zachodnia

Rekord Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec 1:3 (0:1)

gol: Kuźma (73. min.)

Rekord: Nowak – Bączek (68. Pieniądz), Gołąbek (80. Ohiienko), Grabczyński, Górkiewicz (60. Madeja), Kaźmierczak, T. Kliś (55. Kraszewski), Oszek, Ptak (65. Kuźma), Tekieli, Wiertelorz (75. Lorek)

Pomeczowa opinia trenera: Szymon Niemczyk: - Do 15. minuty meczu mieliśmy 4-5 wyśmienitych okazji do zdobycia bramki, ale bramkarz gości wyczyniał cuda. Sprawdziło się stare piłkarskie porzekadło o niewykorzystanych sytuacjach — Zagłębie wyprowadziło jedną kontrę, oddało jeden celny strzał na bramkę i przegrywaliśmy do przerwy 0:1, mimo że przewagę mieliśmy znaczną. Druga połowa już nie była tak dobra w naszym wykonaniu, straciliśmy bramkę na 0:2, a zaraz później zawodnika, który ujrzał czerwoną kartkę. Ironia losu była taka, że zabrakło nam kilku sekund, żeby tej kartki uniknąć, gdyż przy linii środkowej stał już nasz zawodnik, który miał zmienić owego pechowca... Grając w osłabieniu, stać nas było na zdobycie gola kontaktowego. Później postawiliśmy wszystko na jedną kartę i w 97. minucie, Sosnowiec zdobył trzecią bramkę. Na razie runda wiosenna wygląda w naszym wykonaniu tak, że gramy dwa razy lepiej niż na jesień, a punktujemy dwa razy gorzej. Mam nadzieję, że wkrótce za przyzwoitą grą pójdą również wyniki...