I Wojewódzka Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała – Stadion Śląski Chorzów 3:2 (1:2)

gol: Twarkowski, Hutyra, Kasprzak po 1

Rekord: Przybyła – Dudajek (Liszka), Krysik, Sobierajewicz, Tatarczyk (Sobótka), Kasprzak, Olek, Nocoń, Hutyra (Szczurek), Twarkowski, Wróblewski (Ligocki)

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: – Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Prowadziliśmy grę. Przewaga optyczna należała do nas. Tworzyliśmy sytuacje bramkowe, ale po dwóch, prostych błędach przegrywaliśmy 0:2. Nie poddaliśmy się jednak i dążyliśmy do zwycięstwa, co nam się udało – odwróciliśmy losy spotkania. Wygraliśmy, dzięki składnym akcjom i dlatego tym bardziej, to zwycięstwo ma dla nas dużą wartość.

Sobota – 13.03.2021 r.

Tempo Punców – Rekord U-17 Bielsko-Biała 2:1 (2:0)

gol dla Rekordu: Szymanek

Rekord: Mura – Pechciński, Pater, Tomiczek, Biela, Gibiec, Kawulok, Waluś, Wójcik, Bogunia, Kosowski oraz Macura, Kur, Matykiewicz, Laurynovich, Szymanek

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Kuś: - Do 16-stej siedziałem w szkolnej ławie, bo człowiek uczy się przez całe życie. A wieczorem zagraliśmy kolejny, cenny sparing z seniorską drużyną, tym razem była to ekipa z Puńcowa. Myślę, że postawiliśmy seniorom trudne warunki gry. Zabrakło troszeczkę szczęścia i skuteczności…, bo okazje były, oj były!

Klasa okręgowa „Tychy-Bielsko, gr. 5”, podgrupa I  - sparing

Błyskawica Drogomyśl – Rekord II Bielsko-Biała 3:0 (3:0)

Rekord: Sroka (Przybyła) - Sobótka (Greń), Liszka, Waliczek, Brzazgacz, Krzempek, Szotek (Ligocki), Kuś, Szczurek, Bujok, Kościuch

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Pierwsza połowa do zapomnienia. Wielu zawodników zagrało znacznie poniżej swojego poziomu. Druga część już znacznie lepsza, przynajmniej w kontekście ilości błędów własnych. Po meczu próbowaliśmy zliczyć ile strzałów na naszą bramkę oddała Błyskawica - cztery, pięć? To pokazuje, jak trzeba być skoncentrowanym grając przeciwko doświadczonej drużynie. Dobrze, że taki mecz przydarzył się nam jeszcze przed rozgrywkami ligowymi. Swoich zawodników mogę pochwalić za to, że mimo takiego wyniku do przerwy w drugiej połowie do końca próbowali odmienić losy meczu.