II Wojewódzka Liga Trampkarzy (C1)

Rekord Bielsko-Biała – Górnik Radlin 8:0 (2:0)

gole: Mathea - 3, Krakowski, Motyka, Sordyl, Lis, Beer po 1

Rekord: Tobiczyk – Dobija, Grzegorz, Iskierka, Krakowski, Kwaśny, Lipka, Lis, Motyka, Pala, Walczak oraz Beer, Budzich, Góral, Mathea, Sordyl

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Stosunkowo długo szukaliśmy otwarcia wyniku. Jak już otworzyliśmy…, to zakończyliśmy rundę niezłym występem. Gratulacje do zespołu. Czekamy na kolejne wyzwania.

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. zachodnia

Rekord Bielsko-Biała – FASE Szczecin 1:1 (1:1)

1:0 Tekieli (3. min.)

1:1 Chuchnowski (45. min.)

Rekord: Pałosz – T. Kliś, Lorek, Kraszewski (90. Gąsiorek), Bączek (62. Oszek), Madeja, Gołąbek (89. Górkiewicz), F. Kliś (46. Ptak), Kaźmierczak (75. Łach), Tekieli, K. Pawlus (74. Kuźma)

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - W defensywie to był bardzo przyzwoity występ z naszej strony. Brakuje nam jeszcze trochę "zimnej krwi" w sytuacjach podbramkowych, aby odnosić zwycięstwa. Niemniej cenimy sobie i szanujemy zdobyty punkt.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)

Rekord II Bielsko-Biała – Raków Częstochowa 0:2 (0:1)

Rekord: Florek - Syguła, Pieniądz, Dybał, J. Zajas (Witkowski), Górkiewicz (Wiertelorz), Gąsiorek, Wykręt (Tarnówka), Baron (Oszek), Kuźma (Foxa), Maroszek (Walaszek)

Pomeczowa opinia trenera – Patryk Porębski: - „Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić: - tak na pewno należy określić ten mecz w naszym wykonaniu. W pierwszej połowie mieliśmy trzy „setki”, jednak w ostatniej minucie popełniliśmy faul w polu karnym, a „jedenastkę” na bramkę zamienił przeciwnik. W drugiej części spotkania wydawało się, że zaraz wyrównamy, ale to goście wykorzystali rzut wolny i prowadzili już 2:0. Jesteśmy źli na siebie, że przegraliśmy, ponieważ z przebiegu meczu zasługiwaliśmy na coś więcej.