Czwartek - 10.09.2020 r.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała - GieKSa Katowice 0:4 (0:0)

Rekord: Zborek – Burda, Figura, Gibas, Gołąbek, Górkiewicz, Gąsiorek, Pawlus, Pieniądz, Ptak, Tekieli oraz Blaut, Kajstura, Kaźmierczak, Korczak, Kosmaty, Krzempek, Madeja

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Sporo pozytywów w naszej grze było przede wszystkim przed przerwą, po zmianie stron mniej. Przed nami kolejne mecze i treningi. Od jutra pracujemy, aby pozytywów było więcej.

Środa – 9.09.2020 r.

Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – GKS Tychy 2:2 (2:1)

gole: Kosowski - 2

Rekord: Adamecki (Mijas) - Biela, Drewniak (Moskała), Gibiec, Karpeta (Chudy), Kosowski, Madeja (Kos), Matykiewicz, Szemiot (Zakaszewski), Szymanek (Młocek), Żyrek (Mojeszczyk)

Pomeczowa opinia trenera – Dariusz Rucki: - Dobra pierwsza połowa, momentami nawet bardzo dobra, dynamiczna, intensywna, okraszona pięknymi bramkami Mateusza Kosowskiego i prowadzeniem 2:1. W drugiej trochę stanęliśmy, własnymi błędami napędzaliśmy akcje przeciwnika, był karny, my z kolei też mieliśmy kilka wyśmienitych okazji do zamknięcia meczu, niestety bez powodzenia. Czasami lepiej dwóch "rannych", niż jeden "zabity".

Klasa okręgowa „Tychy-Bielsko gr. 5”, podgrupa I

MRKS II Czechowice-Dziedzice – Rekord II Bielsko-Biała 1:4 (1:0)

gole: Kowalczyk, Sobierajewicz, Kościuch, Wojaczek

Rekord: Szumera – Kamionka, Sobierajewicz, Jaroszek, Sobótka (Brzazgacz), Kowalczyk, Z. Mucha, Hutyra, Niemczyk, Szotek (Wojaczek), Formas (Kościuch)

Relacja

I Wojewódzka Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała – Skra Częstochowa 2:0 (2:0)

gole: Porębski, Nocoń

Rekord: Mura - Tatarczyk, Dudajek (Greń), Olek, Ligocki, Nocoń (Bujok), Twarkowski, Porębski, Darnowski (Szczurek), Sz. Mucha (Ciućka), Krzempek (Kuś)

Pomeczowa opinia trenera – Bartosz Woźniak: - Jesteśmy zadowoleni zarówno z wyniku, jak i z gry. Bardzo dobra pierwsza połowa. Grając wysoko wywieraliśmy presję na przeciwniku i przyniosło to skutek w postaci sytuacji bramkowych. Druga połowa również dobra, ale już nie tak skuteczna.

02.10.2024 / środa / godz. 19:00