I Wojewódzka Liga Trampkarzy

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – Rekord Bielsko-Biała 2:4 (1:1)

gole: Górkiewicz - 2, Kuźma, Pawlus po 1

Rekord: Białka - Gałka, Gibas, Gołąbek, Górkiewicz, Gąsiorek, Kliś, Pawlus, Ptak, Tekieli, Łach oraz Kaźmierczak, Kur, Kuźma, Madeja, Sekuła, Zborek

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Po ostatnim meczu z Podbeskidziem miałem mieszane uczucia. Zespół dobrze wyglądał w każdej z faz gry, ale przegraliśmy. Dzisiaj w parze z dobrą grą przyszedł wynik. Wynik, który w mojej opinii powinien stanowić efekt pracy szkoleniowej, a nie cel sam w sobie. Zespół podniósł się po dwóch trudnych momentach. Straciliśmy gola w pierwszej minucie meczu. Następnie po bramce dla gospodarzy na 2:2 mieliśmy słabszy okres gry.
Odnosząc się do naszej postawy... Realizację założeń, tych w skali mikro i makro oceniam pozytywnie, moc i chęć wygrania były z nami – dzisiaj niemal wszystko się zgadzało. Brawa dla drużyny!!! W tym miejscu chciałbym podkreślić, że słowa uznania należą się nie tylko tym członkom owej drużyny, którzy wzięli czynny udział w dzisiejszym pojedynku. Jej skład jest szerszy niż meczowa osiemnastka.
PS. Zbliżają się wakacje, ale nie możemy popaść w wakacyjny nastrój. Przed nami dwa tygodnie pracy. Potem przyjdzie czas na chwilę odpoczynku i... podsumowanie mojej kilkuletniej pracy z zespołem.

IV Liga Kobiet

Rekord II Bielsko-Biała – TS ROW II Rybnik 8:1 (4:0)

gole: Moskała, Berdys, Nowacka po 2, Włodarczyk, Nowak po 1

Rekord II: Ciupa - Gąsiorek, Polnik, Pietrzyk, Włodarczyk, Knysak (Berdys), Nowacka, Nowak, Moskała (Waliczek), Czyż, Liścioch (Wiesner)

Pomeczowa opinia trenera - Marcin Trzebuniak: - Fajna gra, dobry mecz, wysokie zwycięstwo.

Środa - 9.06.2021 r.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord II Bielsko-Biała – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2 (2:1)

gol: Macura - 2, Kosowski - 1

Rekord II: Wywioł - Kur, Matykiewicz, Łowiec, Szymala (Pikiel), Zątek, Tomiczek (Kensy), Stasica (Wójcik), Macura (Wieczorek), Bogunia (Kosowski), Grabski (Jakubiec)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Jaroszek: - Kolejny dobry mecz w wykonaniu chłopaków. Bardzo ładne bramki Kacpra Macury i Mateusz Kosowskiego. Jednak najładniejszą bramkę strzelili goście po uderzeniu z rzutu wolnego. Brawo dla drużyny za chęć zwycięstwa i determinację.

Liga Juniorów Młodszych

GieKSa Katowice – Rekord III Bielsko-Biała 3:1 (1:1)

gol: Olszewski - 1

Rekord III: Mijas - Mojeszczyk, Macura, Zajas, Madeja, Szemiot, Drewniak, Karpeta, Pawlus, Śliwka, Olszewski

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Pierwsza połowa w porządku, trochę  lepiej  mogliśmy rozwiązywać sytuację w ataku szybkim. W drugiej części spotkania przez trzydzieści minut nas nie było widać, daliśmy się zdominować GieKSie. Byliśmy za mało aktywni, niedokładni. Trzy grosze dorzucili również sędziowie, którzy przy każdej z trzech bramek powinni się lepiej zachować. Ale nie szukamy tanich usprawiedliwień, druga połowa nam udowodniła, że jeżeli nie poświęcisz się odpowiednio, boisko Cię zweryfikuje. Razem wygrywamy i razem przegrywamy, w sobotę zagramy o wiele lepiej.

ZINA Klasa okręgowa, gr. 5 „Tychy – Bielsko”, gr. mistrzowska

Pasjonat Dankowice – Rekord II Bielsko-Biała 0:0

Rekord: Sroka - Tatarczyk, Sobierajewicz, Waliczek, Kamionka, Olek, Krysik, Z. Mucha (Waluś), Dudajek (Sobótka), Niemczyk (Szczurek), Woźniak (Kościuch)

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Nie zagraliśmy najlepszego meczu, ale i tak mogliśmy wygrać (w tzw. sytuacjach stuprocentowych 2:0 dla nas). Czujemy lekki niedosyt, natomiast pozytyw jest taki, że nie straciliśmy żadnej bramki z drużyną, która w ostatnich kilku kolejkach strzelała ich bardzo dużo.

Wtorek 8.06.2021 r.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Górnik Zabrze – Rekord Bielsko-Biała 2:2 (0:1)

gole: Kaźmierczak, Kur

Rekord: Zborek - Kaźmierczak, T. Kliś, F. Kliś, Kur, Kwaśniak, Kędelski, Sadlik, Walczak, Wiertelorz, Wykręt oraz Bigos, Czerwik, Kobędza, Mikłusiak, Olma

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Zwycięski remis. Co prawda większą część meczu prowadziliśmy 1:0, ale słabszy moment w drugiej połowie spowodował, że w krótkim odstępie czasu straciliśmy kontrolę na boisku. Na szczęście zespół pokazał charakter. Pomimo tego, że byliśmy już na deskach, podnieśliśmy się i zadaliśmy decydujący cios. Z takim zaangażowaniem i wolą walki możemy wspólnie góry przenosić!