III Wojewódzka Liga Młodzików D1

Trójka Czechowice-Dziedzice – Rekord Bielsko-Biała 3:2 (1:1)

gole: Tekieli, Łopatka po 1

Rekord: Porębski (Solich) - Tekieli, Żmuda, Komędera, Brandys, Grzesik, Macura, Pawlik, Łopatka oraz Zioło, Gąsiorek, Kurzyniec

Pomeczowa opinia trenera - Michał Trojak: - Spotkanie w dużej mierze przypominało mecz z Podbeskidziem... Takie porażki bolą najbardziej, gdyż prowadziliśmy grę przez całe spotkanie, a przeciwnik zdobywał bramki po naszych błędach. Brakowało nam cierpliwości podczas budowania ataku pozycyjnego, co skutkowało małą ilością szans do zdobycia gola. W defensywie nasza drużyna wygląda lepiej w obronie wysokiej, niż niskiej, gdzie czuliśmy się niepewnie. Niestety, na chwilę obecną, nie potrafimy zagrać bezbłędnego spotkania, co nie wpływa motywująco na drużynę, ale mnie jako trenera jeszcze bardziej napędza do pracy. Najważniejsze, żeby z takich spotkań wyciągać, jak najwięcej wniosków i świadomie zmniejszać nasze deficyty, w poszczególnych aspektach. Głowa do góry. Vamos Rekord!

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych B1

Rekord Bielsko-Biała – Rozwój Katowice 4:1 (3:0)

gole: Mojeszczyk - 2, Śliwka, Madeja po 1

Rekord: Mijas - Żyrek (P. Pawlus), Olszewski, I. Macura, K. Zajas, Tekieli (Biela), Kos (Jakubiec), Madeja, Śliwka (Kosowski), Mojeszczyk (Drewniak), K. Pawlus (Młocek)

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Pierwsza połowa bardzo dobra, druga trochę słabsza. Wypadkowa powyższych dała nam dziś kolejne, cenne zwycięstwo.

Śląska Liga Młodziczek U-13

Rekord Bielsko-Biała – Wisła Skoczów 3:3 (2:0)

gole: Ogar - 2, Loranc - 1

Rekord: Rogoz - Blaut, Grab, Krzak, Ogar, Siwek, Sopicka, Studencka, Woźniak oraz Gallino, Loranc, Sapeta

Pomeczowa opinia trenera - Zbigniew Witkowski: - W pierwszej połowie meczu — bardzo dobra gra i zasłużone prowadzenie 2:0. W drugiej połowie spotkania, wraz z ubytkiem sił, zaznaczyła się przewaga fizyczna zawodniczek ze Skoczowa i w pewnym momencie sytuacja stała się trudna, ponieważ zrobiło się 2:3. Brawo jednak dla całego zespołu, że nie odpuściliśmy w tym momencie, lecz po kilku uwagach poukładaliśmy ponownie grę w defensywie. To z kolei pozwoliło nam stworzyć kilka groźnych sytuacji w ataku, po których zdobyliśmy bramkę wyrównującą na 3:3! Były jeszcze następne okazje do zdobycia gola, ale wynik nie uległ już zmianie. Podsumowując — dobra gra całego zespołu i kolejne cenne punkty!

I Wojewódzka Liga Juniorów A1

Rekord Bielsko-Biała – Ruch Radzionków 2:2 (0:1)

gole: Pater, Hutyra po 1

Rekord: Sroka (Mura) - Bujok (Hutyra), Matloch, Porębski, Pater (Sobótka), Krzempek, Kempny (Zątek), Kur (Wojaczek), Kawulok (K. Macura), Wójcik (Tomiczek), Bogunia,

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: Remis po bardzo wyrównanym meczu. Goniliśmy wynik, później wyszliśmy na prowadzenie, by na koniec nadziać się na kontrę, przez co... W 22. meczu po raz pierwszy zagraliśmy na remis.

22.09.2024 / niedziela / godz. 10:00