Liga Juniorów Młodszych B2

Skra Częstochowa – Rekord II Bielsko-Biała 3:3 (2:0)

gole: Kuś - 2, Łach

Rekord II: Pałosz - Pieniądz, Kraszewski, Grabczyński, Syguła (Kuś), Górkiewicz (Baron), Makles (Zajas), Łach, Frohlich (Tarnówka), Gąsiorek (Bul), Bączek (Ptak)

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Zagraliśmy najsłabszą pierwszą połowę w rundzie, przegrywając 0:2. W przerwie mocne słowa pomogły i przy olbrzymiej determinacji i zdecydowanej poprawie naszej gry, wyprowadzamy wynik na 3:2. W końcowej fazie meczu karny dla gospodarzy i kończymy spotkanie remisem. Po meczu pozostaje wyciągnąć wnioski z naszej postawy i na pewno przeanalizujemy je bardzo skrupulatnie.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała – BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:1)

gole: Kobędza, Drużbacki

Rekord: Zborek - Olma, Mikłusiak, Kachel, Kaźmierczak, Kur, Kobędza, Wykręt, Polak. Bednarz, Hankus

Pomeczowa opinie trenera - Tomasz Skowroński: - Do 55. minuty mecz nie porywał. Później coś się ruszyło i finalny remis uważam za sprawiedliwy. Żadna z drużyn nie zarysowała przewagi na tyle, żeby zasłużyć na komplet punktów. Do pozytywów zaliczam podręcznikową bramkę "Napoli" na 2:2 oraz znakomity poziom sędziowania.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Iskra Pszczyna  – Rekord Bielsko-Biała 0:7 (0:1)

gole: Motyka - 2, Wójcik, Dokudowiec, Budzich, Dobija, Iskierka po 1

Rekord: Ślęzak - Budzich, Wójcik, Dobija, Dokudowiec, Górkiewicz, Iskierka, Lis, Motyka, Pala, Słowik

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Przeżyłem dzisiaj deja vu. Mógłbym skopiować opinię sprzed tygodnia. Pierwszy kwadrans bardzo szarpany i nerwowy, druga część premierowej odsłony lepsza, a po przerwie zdominowaliśmy rywala. Budowanie i rozwijanie ataków było na wysokim poziomie (w drugiej połowie). Natomiast, pomimo siedmiu zdobytych goli, byliśmy znowu nieskuteczni.

Śląska Liga Młodziczek Młodszych U-13

Mitech Żywiec – Rekord Bielsko-Biała 4:0 (2:0)

Rekord: Rogoz - Blaut, Krzak, Ogar, Sapeta, Sopicka, Studencka, Szufłat, Woźniak

Pomeczowa opinia trenera - Katarzyna Moskała: - Przed meczem każda zawodniczka postawiła sobie cel. Udało się zrealizować połowę z nich, tak więć oklaski dla dziewcząt. Sam mecz, według mojej opinii, najlepszy, jaki dotąd rozegrałyśmy!

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Champions Rybnik 10:0 (7:0)

gole: Wątor, Kuźma po 3, Wieczorek, Dudys, Biela, Hubczak

Rekord: Adamecki (Zborek) - Biela, Dudys, Hubczak, Kuźma (Gałka), Malinowski, Płonka, Wieczorek (Chudy), Wątor, Łowiec, Żyrek

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Jaroszek: - Mecz do jednej bramki. Równie dobrze mogło się skończyć wynikiem 15:0. Pokazaliśmy, że porażka w Rybniku byłą wypadkiem przy pracy. Brawo drużyna!

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Ruch Radzionków – Rekord Bielsko-Biała 0:1 (0:0)

gol: Mojeszczyk

Rekord:  Mijas - Tekieli, Walaszek, Olszewski, Macura (Zajas), P. Pawlus (Karpeta), Kos (Drewniak), Gibiec (Madeja), Waluś, Mojeszczyk (Kosowski), K. Pawlus (Młocek)

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Zbyt wiele refleksji mam po tym meczu, by je wszystkie wymienić. Dlatego ograniczę się do gratulacji dla drużyny za dobrze wykonaną pracę i kolejne, cenne zwycięstwo.

III Wojewódzka Liga Młodzików

Rekord Bielsko-Biała – UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 2:1 (2:0)

gole: Macura, Brandys po 1

Rekord: Święch (Porębski) - Hankus, Żmuda, Komędera, Brandys, Grzesik, Kurzyniec, Pawlik, Macura oraz Tekieli, Zioło, Szczerbowski

Pomeczowa opinia trenera - Michał Trojak: - Od początku spotkania przeciwnicy postawili nam trudne warunki do gry. Mimo prowadzenia ciężko tworzyło się nam sytuacje podbramkowe, gdyż brakowało dokładności. Przeciwnicy dobrze się bronili, lecz w ofensywie sami nie stworzyli sobie sytuacji — tylko po naszych błędach. W defensywie nasza drużyna wyglądała solidnie, natomiast gorzej było na połowie przeciwnika, w obronie wysokiej. W ofensywie cierpliwie budowaliśmy ataki, wykorzystując wolne przestrzenie. Dobrze wyglądaliśmy pod względem zespołowości. Gratulacje dla całego zespołu.