Sobota – 7.11.2020 r.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0

Rekord: Zborek – Bigos, Józefowski, F. Kliś, T. Kliś, Kur, Kwaśniak, Kędelski, Sadlik, Wiertelorz, Wykręt oraz Czerwik, Olma, Walczak

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Gala: - Mecz derbowy, po którym tylko drużyna gości może być zadowolona z wyniku. Za to ze stylu i jakości działań indywidualnych oraz zespołowych zdecydowanie nasz zespół. Dominowaliśmy przez cały mecz prowadząc grę i kreując dużo sytuacji pod bramką przeciwnika. Do pełni szczęścia zabrakło jedynie wykończenia jednej z nich.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord II Bielsko-Biała – AP Champions Rybnik 5:4 (1:1)

gole: Kobędza, Olma - po 2, Józefowski - 1

Rekord: Paciorek – Kobędza, Kachel, Mikłusiak, Śliwa, Bednarz, Dobija, Iskierka, Polak, Ciepielowski, Olma oraz Kędelski, T. Kliś, F. Kliś, Józefowski

Pomeczowa opinia trenera – Tomasz Skowroński: -  Mecz miał tyle zwrotów akcji, że jakbym miał o wszystkim napisać, to albo nie wytrzymałyby tego serwery, albo powstałby kolejny tom Trylogii Sienkiewicza. Powiem tylko tyle – przegrywaliśmy z liderem 2:4 i wygraliśmy 5:4. Zespół fantastycznie zareagował mentalnie na niekorzystne wydarzenia na boisku i udało się odnieść wspaniałe zwycięstwo. Korzystając z okazji serdecznie gratuluję panu renerowi Damianowi i całemu zespołowi Champions Rybnik awansu do I Ligi!

Liga Juniorów Młodszych

GKS Tychy – Rekord Bielsko-Biała 3:3 (2:1)

gole: Gibiec, Szymanek, Biela

Rekord: Mijas (Adamecki) – Biela, Drewniak (Jakubiec), Gibiec (Szemiot), Kos, Kosowski, Mojeszczyk (Karpeta), Szymanek (Dudys), Waluś (Śliwka), Zajas (Macura), Żyrek

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Jaroszek: - Sprawiedliwy remis, po wyrównanym meczu z obu stron. W końcówce bohaterem został Filip Biela, który w 90. minucie strzelił bramkę na 3:3, a w 91. minucie wybił piłkę z pustej bramki. Brawo dla całej drużyny za wiarę w dobry wynik do samego końca.