Niedziela – 6.03.2022 r.

Klasa okręgowa „ZINA Bielsko-Biała – Tychy”, gr. 5 - sparing

Tempo Puńców – Rekord II Bielsko-Biała 1:0 (0:0)

Rekord II: Kurowski – Nocoń, Walaszek, Krysik, Kasprzak, Pater, Madzia, Szczurek, Hutyra, Profic, Tomiczek oraz Sobótka, Torchalski, Greń, Ligocki, Bogunia

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Na pewno byliśmy zespołem, który lepiej operował piłką, był częściej jej posiadaczem. Nie przełożyło się to jednak na ilość sytuacji, jaką byśmy sobie życzyli. Jeśli mieliśmy okazje, to zawsze na posterunku był bramkarz puńcowian. Przeciwnik ograniczał się do ataków szybkich - tu polegliśmy - nie potrafiliśmy skutecznie zabezpieczyć tych akcji. Trzeba też dodać, że postać Rafała Adamka (strzelca bramki) robiła dużą różnicę, nie potrafiliśmy za nim nadążyć, nie pierwszy zresztą raz.

III Polska Liga Futsalu, gr. „śląska”

Sośnica II Gliwice – Rekord II Bielsko-Biała 2:4 (2:1)

gole: Szczurek - 2, Pater, Sobótka po 1

Rekord II: Mijas - Greń, Ligocki, Szczurek, Torchalski oraz Dudys, Karpeta, Macura, Pater, Sobótka, Tomiczek, Tutaj, Żyrek

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Dawno nie pisałem dwóch opinii w jeden dzień :) Ograniczę się do gratulacji... Po pierwsze, za wygranie tej ligi. Po drugie, za wyjście z trudnego momentu meczu, w którym to przegrywaliśmy 0:2. Ciężko nam było "odpalić" w tym spotkaniu, ale zapewne duży wpływ na to miał fakt, że część z chłopaków grała drugi mecz w ciągu czterech godzin, inna sprawa, że  "motywacyjne" w przerwie zrobiło swoje :)

Jutro meczem na szczycie z Gwiazdą Ruda Śląska zamykamy sezon futsalowy, który był dla nas bardzo udany!

Liga Juniorów Starszych – sparing

Rekord Bielsko-Biała – KS Bystra 8:0 (0:3)

Rekord: Sroka - Kur, Matloch, Wojaczek, Matykiewicz, Kawulok, Porębski Tarasz, Kempny, Macura, Wójcik oraz Laurynovich, Szymala

gole: Laurynovich, Tarasz po 2, Kempny, Wojaczek, Matykiewicz, Kawulok, po 1

Pomeczowa opinia trenera - Patryk Porębski - Jestem zadowolony z postawy każdego zawodnika, który był w pełni skoncentrowany i zaangażowany w grę od pierwszej, do ostatniej minuty. Przeciwnik grał głęboko, w obronie niskiej, co wymuszało cierpliwe budowanie gry. Lecz, gdy już się dostosowaliśmy do środowiska, to potrafiliśmy stworzyć kilkanaście sytuacji do zdobycia bramki.

Sobota – 5.03.2022 r.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych - sparing

Stadion Śląski Chorzów – Rekord Bielsko-Biała 1:2 (0:1)

gole: Gibiec, Matykiewicz po 1

Rekord: Mijas (Adamecki) - K. Zajas, Matykiewicz, I. Macura, Gibiec, Kos, Żyrek, Tekieli, Mojeszczyk, Śliwka, Młocek oraz Drewniak, K. Pawlus, P. Pawlus, Biela, Karpeta, Wieczorek, Wątor

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. C

Rekord Bielsko-Biała – FC Wrocław Academy 0:1 (0:0)

0:1 Kwieciński (48. min., z rzutu rożnego)

Rekord: Zborek - Kaźmierczak, T. Kliś, Mikłusiak, Kur, F. Kliś, Sadlik (58. min. Olma) , Oszek, Walaszek (58. min. Wiertelorz), Józefowski (68. min. Motyka), Wykręt (58. min. Koza)

Pomeczowa opinia trenera — Daniel Gala: - Nie wiem, czy po porażce można być zadowolonym, ale właśnie ja jestem bardzo zadowolony. Zbudowała mnie postawa zespołu w dzisiejszym meczu. Może stawka na początku niektórych lekko sparaliżowała, ale z każdą minutą wyglądaliśmy coraz lepiej. Stworzyliśmy kilka sytuacji bramkowych, grając przy tym solidnie w obronie. Mieliśmy słabsze 15 minut, w drugiej połowie, które kosztowało nas utratę bramki. Jeżeli wynik niekorzystny miałby być traktowany jako porażka, to doznaliśmy porażki. Jeżeli jednak popatrzymy przez pryzmat tego, jak funkcjonował zespół na tle przeciwnika, to jesteśmy zwycięzcami. Zapłaciliśmy frycowe, jako beniaminek, ale absolutnie nie mamy się czego wstydzić. P.S. Na ostatniej prostej przygotowań, ze względu na problemy zdrowotne, wypadł Krzysiu Śmietana. Pamiętaj — jesteś częścią tej DRUŻYNY — czekamy na Ciebie!