Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (0:1)

gole: Kosowski - 2

Rekord: Gut (Mijas) - Biela, Drewniak (Zakaszewski), Grabski (Kosowski), Karpeta, Kensy (Gibiec), Kos, Macura (Matykiewicz), Moskała (Szemiot), Szymanek, Żyrek (Chudy)

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Błędy przy straconych bramkach napędziły zespół rywali, którzy to z każdą minutą byli coraz to bardziej "zakopani" na swojej połowie. W dodatku dziś nie wybieraliśmy optymalnych środków budując grę. Ale trzeba oddać chłopakom, że drugi mecz z rzędu wyciągamy wynik z 0:2. To pokazuje potencjał i charakter zespołu.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord II Bielsko-Biała – Unia Racibórz 3:3 (1:2)

gole: Kur - 2, Wiertelorz - 1

Rekord II: Paciorek - Kobędza, Kachel, Mikłusiak, Bednarz, Śliwa, Matuszny, Dobija, Bigos, Kędelski, Ciepielowski oraz Kur, Kliś F., Kliś T., Wykręt, Wiertelorz

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Szalony mecz, pełen zwrotów akcji i walki o pełną pulę do samego końca. W drużynie przeciwnej podziwialiśmy teatr jednego aktora, a w roli głównej "Arnold Schwarzenegger" (wielki i silny strzelec wszystkich bramek).

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

GKS Tychy – Rekord Bielsko-Biała 1:0 (0:0)

Rekord: Zborek - Burda, Gibas, Gołąbek, Gąsiorek, Madeja, Pawlus, Pieniądz, Sekuła, Tekieli, Łach oraz Białka, Figura, Górkiewicz, Kajstura, Kaźmierczak, Ptak

Pomeczowa opina trenera - Krzysztof Biłka: -Wyrównany mecz, którego losy rozstrzygnął w końcówce rzut karny. Pomimo porażki, biorąc pod uwagę naszą postawę jako zespół, każdy z chłopaków ma powody do zadowolenia, każdy zostawił na boisku sporo zdrowia. Wynik nas nie satysfakcjonuje, ale mamy powody, aby z optymizmem spoglądać w przyszłość. PS. Hasło numer jeden na dzisiaj to "last minute" - tuż przed meczem i tuż po jego rozpoczęciu z udziału w nim wypadło trzech zawodników.

III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych, gr. 5

Rekord Bielsko-Biała – GKS Tychy 7:3 (4:2)

gole: Mrózek, Starzyk po 2, Macura, Brandys, Piechota po 1

Rekord: Święch (Szlagor) - Żmuda, Szatanik, Starzyk, Piechota, Pawlik, Mrózek, Macura, Kurzyniec, Komędera, Hankus oraz Grzesik, Fafiński, Brandys

Pomeczowa opinia trenera - Rafał Błażyczek: - W dzisiejszym spotkaniu na tle mocnego przeciwnika mieliśmy swoje dobre momenty, które potrafiliśmy wykorzystać. Dzisiejszy mecz był też pewnego rodzaju podsumowaniem pierwszego miesiąca pracy. Można powiedzieć, że jakiś mały postęp nastąpił, ale przed nami jeszcze dużo pracy, zwłaszcza w sferze mentalnej.

Piątek – 4.09.2020 r.

IV Liga Okręgowa Młodzików

KS Bestwinka – Rekord Bielsko-Biała 0:12 (0:6)

gole: Zbytniewski, Szymański - 2, Duźniak, Fabjański, Grabski, Laskoś, Łach, Gardas, Gąsiorek, Zioło po 1

Rekord: Bartz - Duźniak, Fabjański, Grabski, Laskoś, Szymański, Zbytniewski, Łach, Gardas oraz Gąsiorek, Zioło, Waluś

Pomeczowa opinia trenera – Bogusław Matloch: - Piękno futbolu dzieci jest po to, by zachwycało. Bramka do bramki, gol do gola i tak się właśnie dzisiaj działo. Brawo drużyno!

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – GieKSa Katowice 2:0 (1:0)

gol: Walczak, Kędelski po 1

Rekord: Zborek - Czerwik, Kaźmierczak, F. Kliś, T. Kliś, Kur, Kwaśniak, Sadlik, Walczak, Wiertelorz, Wykręt, Zborek oraz Bigos, Kachel, Kędelski

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Gala: - Coś pięknego! Dla takich właśnie meczów warto być trenerem. Po dobrej grze, przy światłach i wypełnionych trybunach, ograliśmy faworyta z Katowic. Dzisiaj nie pochwalę żadnego zawodnika... pochwalę całą drużynę! Wiem, wiem trenerze Matloch, przed nami jeszcze dużo pracy.

02.10.2024 / środa / godz. 19:00