I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Żywiecka APN 2:0 (2:0)

gole: Kobędza, samobójczy

Rekord: Zborek – Czerwik, Józefowski, Kaźmierczak, F. Kliś, T. Kliś, Kur, Kwaśniak, Kudelski, Walczak, Wykręt oraz Bigos, Kachel, Kobędza, Paciorek, Wiertelorz

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Gala: - Prędzej, czy później musiał przytrafić nam się słabszy mecz. Pierwsza połowa fragmentami mogła się podobać, dobrze budowaliśmy grę i tworzyliśmy sytuacje pod bramką przeciwnika. Druga połowa po prostu się odbyła. Może pora oraz pogoda nie sprzyjały  grze w piłkę, ale mimo wszystko właśnie w takich warunkach trzeba pokazać charakter i wyjść poza strefę komfortu.

Środa –  30.09.2020 r.

Liga Juniorów Młodszych

GKS Gieksa Katowice – Rekord Bielsko-Biała 2:4 (0:2)

gole: Mojeszczyk, Kosowski, Śliwka, Drewniak po 1

Rekord: Adamecki (Mijas)  – Biela, Drewniak, Gibiec, Kos (Piekar), Kosowski (Szymanek), Macura, Mojeszczyk (Żyrek), Pikiel (Karpeta), Waluś, Śliwka

Pomeczowa opinia trenera – Dariusz Rucki: - Pierwsza połowa od drugiej różniła się tym, że nie byliśmy wystarczająco odpowiedzialni za piłkę, generowaliśmy za dużo niewymuszonych strat, a ponadto co było naszym największym problem marnowaliśmy stuprocentowe sytuacje. Zamiast zamknąć mecz wynikiem 4:0, to podajemy przeciwnikowi pomocną dłoń i drżymy do końca o wynik. Trzy punkty w tabeli się zgadzają, ale za brak kontroli nad meczem od trenera - zero punktów.