Liga Juniorów Młodszych

Stadion Śląski Chorzów - Rekord Bielsko-Biała 2:4 (2:2)

gole: Kosowski - 2, Gibiec, Grabski po 1

Rekord: Adamecki (Gut) - Biela, Drewniak, Gibiec, Kosowski, Pikiel, Szemiot (Madeja), Szymanek (Grabski), Zajas, Zakaszewski (Kos), Żyrek (Chudy)

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Z piekła do nieba, posiłkując się wczorajszą opinią trenera Jaroszka, tylko że dla nas z happy endem. Pierwsza połowa z dużą ilością niedokładnych podań, złych decyzji, a w konsekwencji tych błędów przeciwnik mógł napędzać akcje szybkimi skrzydłami. W drugiej połowie odzyskaliśmy kontrolę w tym elemencie. Nie był to idealny występ, ale szacunek dla chłopaków za wyciągnięcie wyniku z 0:2.

Niedziela – 30.08.2020 r.

IV Liga Okręgowa Młodzików

Rekord Bielsko-Biała – Przełom Kaniów 16:0 (12:0)

gole: Łach - 4, Starzyk - 3, Szatanik, Laskoś po 2, Gardas, Szymański, Hankus, Piechota, Bartz po 1

Rekord: Bartz - Gardas, Hankus, Laskoś, Starzyk, Szatanik, Szymański, Zioło, Łach oraz Piechota, Waluś

Pomeczowa opinia trenera – Bogusław Matloch: - Granie w piłkę nożną jest proste, radosne i piękne. Wystarczy popatrzeć na mecze dzieci. Powinny być transmitowane w TV, zamiast "niektórych meczów seniorów". Na pewno wpływają korzystniej na poziom zdrowia psychicznego społeczeństwa...

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Stadion Śląski Chorzów 4:6 (4:2)

gole: Macura - 2, Młocek, Zmysło po 1

Rekord: Wywioł - Matykiewicz, Kur, Karpeta, Zmysło, Zątek (Dudys), Macura, Kensy, Stasica (Hubczak), Szymala, Młocek (Panewka)

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Jaroszek: - Z nieba do piekła. Po bardzo dobrej pierwszej połowie i prowadzeniu 4:2, drużyna nagle stanęła i przestała grać. Może zbyt szybko uwierzyliśmy, że mecz jest już wygrany. Jestem zbudowany grą w pierwszej połowie i mam nadzieję, że to co się wydarzyło w drugiej już się więcej nie zdarzy.

I Wojewódzka Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała – Odra Centrum Wodzisław Śląski 10:0 (3:0)

gole: Kasprzak – 3, Sobierajewicz – 2, Tatarczyk, Nocoń, Twarkowski, Darnowski, Kościuch po 1

Rekord: Sroka - Tatarczyk, Sobierajewicz, Olek, Ligocki (Brzazgacz), Nocoń (Kościuch), Twarkowski, Porębski, Kasprzak, Szotek (Krzempek), Darnowski (Szczurek)

Pomeczowa opinia trenera – Bartosz Woźniak: - Pełna dominacja w całym spotkaniu, cieszy skuteczność, cieszy gra. Wchodzimy na właściwe tory. Wielki szacunek dla chłopaków za pracę, jaką dzisiaj wykonali. Cieszymy się bardzo i pracujemy dale.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała – Raków Częstochowa 8:1 (3:0)

gole: Burda – 2, Pieniądz, Łach, Kosmaty, Tekieli, Madeja, Kaspera

Rekord: Białka - Burda, Gibas, Gołąbek, Gąsiorek, Madeja, Pawlus, Pieniądz, Sekuła, Tekieli, Łach oraz Figura, Florek, Górkiewicz, Kaspera, Kaźmierczak, Kosmaty

Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Biłka: - Słowa uznania dla każdego z zawodników z osobna i dla całego zespołu. Brawo!