III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Trójka Czechowice-Dziedzice 4:0 (4:0)

gole: Laskoś - 2, Barcik, Duźniak po 1

Rekord: Bartz – Duźniak, Grabski, Góral, Kasprzak, Laskoś, Pogwizd, Stokłosa oraz Barcik, Nowak, Szymański, Zbytniewski

Pomeczowa opinia trenera - Mariusz Gąsiorek: - Zasłużone zwycięstwo! Dobra gra, zwłaszcza w fazie budowania ataku i otwarcia gry. Przy lepszej skuteczności wynik mógłby być jeszcze wyższy.

IV Liga Kobiet

Mitech Żywiec – Rekord II Bielsko-Biała 5:4 (2:2)

gole: Galus - 2, Kłębek, Zdan po 1

Rekord II: Dołowicz (Biernat) – Bysko, Cinal, Galus, Kielesz, Kłębek, Pieczka, Waliczek, Wiesner, Zdan, Żmudka (Sałamun)

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Mecz pełen emocji. Z wyniku 0:2 wychodzimy na 3:2, później 3:4, 4-4 i w ostatniej minucie tracimy bramkę na 4:5. Ostatnia bramka bardzo dyskusyjna. Z relacji rodziców - ewidentny faul na bramkarce. Szacunek należy się dziewczynom za powrót do meczu oraz za grę o pełną pulę do końca. Kolejne doświadczenie zdobyte.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała – BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:3 (1:1)

gol: Kuźma - 1

Rekord: Białka – Gibas, Gołąbek, Górkiewicz, Kaźmierczak, Madeja, Pawlus, Pieniądz, Ptak, Tekieli oraz Figura, Gałka, Gąsiorek, Kajstura, Kuźma, Płonka, Zborek

Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Biłka: - Wynik poszedł w świat. „Świat” zobaczy tylko wierzchołek góry lodowej. Podbeskidzie wykorzystało swoje atuty. My zaprezentowaliśmy swoje. Z owej „prezentacji” jestem zadowolony. Zespół dobrze funkcjonował każdej z sub-faz: otwarciu, budowaniu i rozwinięciu akcji. Po bramce na 1:2 (karne nas w tej rundzie prześladują) mieliśmy słabszy moment – przeciwnik go wykorzystał i w pewnym sensie „zamknął” mecz, zdobywając trzeciego gola. Odczucia po meczu mam mieszane, ale dominuje satysfakcja związana ze wspomnianym funkcjonowaniem zespołu i realizacją założeń.

I Wojewódzka Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała –  ROW 1964 Rybnik 2:0 (0:0)

gole: Kasprzak, Kościuch po 1

Rekord: Sroka – Kamionka (Bujok), Krysik, Sobierajewicz, Dudajek (Sobótka), Tatarczyk, Tutaj, Kasprzak, Hutyra, Szotek (Kościuch), Wojaczek

Pomeczowa opinia trenera – Bartosz Woźniak: - Zwycięstwo nie podlegało dyskusji. Zagraliśmy z bardzo ambitną, wręcz "przemotywowaną" drużyną ROW-u Rybnik, co w konsekwencji doprowadziło do dwóch czerwonych kartek. Do przerwy utrzymywał się wynik 0-0, mimo bardzo dobrych okazji. Druga połowa to pełna dominacja z naszej strony. Grając w przewadze byliśmy cierpliwi i kwestią czasu było zdobycie bramki - tak też się stało. Po bardzo dobrze wykonanym rzucie wolnym, niezawodny Kacper Kasprzak głową zdobył bramkę na 1-0. Druga bramka, to indywidualna akcja Szymona Kościucha. I w ten sposób zamknęliśmy mecz.